Aaaaaał....djęcja

Tak sobie myślę choć gdybać nie lubię ale... gdyby Papież Franciszek wiedział jakich ancymonów przyjął i co oni wyrabiają 1300 km na pn.-wsch. od Rzymu to chyba by im rzekł - "Apage, satanas!"...

*******

Jak już o paradę zboczeńców otarła się ta notka - jeszcze jeden obrazek:

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

15-06-2015 [18:07] - xena2012 | Link:

a może Misio przy pomocy długiego pocałunku chciał wyłuskać kamień z papieskiego pierścienia?

Obrazek użytkownika contessa

15-06-2015 [20:18] - contessa | Link:

Eeeee, on jest fan zegarkuff.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

15-06-2015 [23:20] - Krystyna R-M | Link:

Nie dowiedział się, bo wizytę przygotował ambasador RP przy Watykanie podwójnego nazwiska i wiadomo, żeby audiencja się odbyła zafałszował dane WIZYTATORÓW...

Obrazek użytkownika HenrykHenry

15-06-2015 [23:36] - HenrykHenry | Link:

Wlasnie Contessa !!!. Nikt nie pisze jaki byla cel tych wizyt. Najpierw Bruksela a pozniej Watykan. No chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie mysli ze to wycieczka na koniec sie nalezala !!!. Jakie byly powody tych spotkan ???.
A wy sie zajmujecie "pierdolami" ... ze Kaminskiego , tzn. Miska od calowania oderwac nie mozna bylo ... to tez paradne , ale ???.