Jaka piękna katastłofa czyli... (2)

... końcówka fraszkowanej i ilustrowanej kroniki wydarzeń, które wstrząsnęły (pół)światkiem platfonsiery czyli miłościwie panującej partii karmicielki, prawem kaduka zwanej obywatelską.

*******

Sztuka pt."Ostatnie POdrygi konającej ostrygi" wciąż nie schodzi z afisza i jedno jest pewne - że nie zejdzie nawet gdy jej główna bohaterka, partia karmicielka, zejdzie ze sceny. Tym razem Herkulesa polskiej polityki złapała za mopa (a mogła się zamknąć z dzieckami w domu, no nie?). Jaki będzie jej następny krok? Aż strach się bać ! 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-06-2015 [15:37] - NASZ_HENRY | Link:

Nawet jak striptiz zrobi Lis
To te wybory wygra PIS ;-)

Obrazek użytkownika contessa

14-06-2015 [00:31] - contessa | Link:

Nasz Henry - no co Ty ! Przecież Lis wciąż na golasa chodzi !
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2015 [16:08] - xena2012 | Link:

fraszki dobra rzecz,ale niech nam nie przesłonią twardego spojrzenia na rzeczywistość,która nie jest juz tak zabawna.Obyśmy nie przeoczyli podstępnych ruchów PO czynionych właśnie teraz.Wzmianka w Polityce.pl o blokowaniu tworzącej się Kancelarii A.Dudy przez Komorowskiego,o lawinowych zmianach w umowach o pracę jego urzedników tak aby wszyscy a jest ich 350 otrzymali odprawy budzi niepokój.Budżet kancelarii Komorowskiego nie ma pieniędzy na odprawy i nowoobrany prezydent będzie miał tylko dwa wyjscia:zwolnić tych ludzi płacąc olbrzymie pieniądze na odprawy ,bądź pozostawić ich na dotychczasowym zatrudnieniu,no i oczywiście nie będzie mógł dobrać urzędników awojej kancelarii wg własnego uznania.To kolejne kłody rzucane pod nogi A.Dudzie zanim zostanie zaprzysieżony.

Obrazek użytkownika contessa

13-06-2015 [17:03] - contessa | Link:

Xeno - Zapomniałaś o BBN, poza tym to przepychanie TK ii. Komorowski zostawi kupę śmieci nie do ruszenia po sobie. Zresztą...dla mnie było jasne już po I turze, że Komorowski będzie robił świństwa Dudzie, nawet jeśli mu ruski serwer wygra reelekcję. Gdyby wygrał to też by niszczył Dudę na każdym kroku.
Aż strach pomyśleć (pisałam o tym tu: http://niepoprawni.pl/comment/...) ile min Komorowskiego się odpali w trakcie prezydentury A.Dudy.
Komorowski to podły człowiek i nie daruje. I choć już na śmietniku to i stamtąd będzie szkodził.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika xena2012

13-06-2015 [17:39] - xena2012 | Link:

ja zdaje sobie z tego sprawę Contesso,że to co spotyka A.Dudę to dopiero początek nikczemnych chwytów i pospolitych świństw.Dziwię się jedynie,że tak cicho a nawet za cicho o tym w mediach.

Obrazek użytkownika Dorota M

13-06-2015 [16:13] - Dorota M | Link:

Nie wiadomo czy Lisowi Kukiz nie pomoże sie rozebrać do naga, dla pewności żeby sprawdzić.

Obrazek użytkownika kwintesencja

13-06-2015 [23:21] - kwintesencja | Link:

Prawo i Sprawiedliwość jest partią wiarygodną. Platforma Obywatelska jest platformą, która osiadła na mieliźnie. Jak się czują sympatycy i członkowie tej "platformy"? Czy w ogóle coś czują? "Ratuj się kto może". - Prawo i Sprawiedliwość jak okręt, płynie bezpiecznie do portu, bo ma dobrego kapitana! Polska, nasza Ojczyzna jest jak okręt i potrzebuje dobrego kapitana, a nie pirata.