Polska pamięta o Smoleńsku !

Dziś kolejna miesięcznica tragedii narodowej, której następstwa otwierają nowe karty w historii Polski.
Przez długi czas Polska była rzucona na kolana i dużo czasu minęło by zaczęła się z kolan podnosić. Dziś ta spowijająca minione miesiące i lata smoleńska mgła podnosi się. Jest rozwiewana, rozrywana na strzępy wiatrami kłamstw i te karty są już zamknięte choć władzom „państwo polskie zdało egzamin” wciąż się wydaje, że gdy potulnie schronione pod skrzydła swych protektorów ze Wschodu i Zachodu wraz z nimi strzegą tajemnic Smoleńska to na tym się skończy i będą długo i szczęśliwie obdarzać Polskę dobrodziejstwem swej władzy.
Ale się nie udało !
Polska podnosi się z kolan, za to „państwo polskie zdało egzamin” wciąż musi żebrać o wsparcie, o łaskę. I czołga się – przed swymi protektorami jak nigdy dotąd. Czołga się również przed obywatelami. Popatrzcie Polacy jakie czasy nastały! „Państwo polskie zdało egzamin” czołga się przed kim ? Przed bydłem wyborczym, które ludźmi dla niego się staje tylko w obliczu wyborów. A w czasie przed tymi jesiennymi 2015 roku, parlamentarnymi, bydło  dla tego „państwa” nabiera szczególnych cech człowieczych i „państwo” zrobi dla niego wszystko by do jesieni  tych cennych cech ludzkich nie zatraciło !
„Państwo polskie zdało egzamin” kocha dziś to bydło wyborcze jak nigdy dotąd ale czy zdaje sobie sprawę, że kocha je niekonsekwentnie bo niejednakowo, bo wybiórczo, co doskonale ukazuje jego stosunek do metod dochodzenia przyczyn i winnych tragedii smoleńskiej, czyli tzw.śledztwa, które w tej sprawie toczy i wciąż zdaje rzekomo zdany egzamin? 
Powierzenie szczątków ofiar ziemi niczego nie zamyka, a „państwo polskie zdało egzamin” wymyśliło sobie, że gdy grabarz grób przyklepie łopatą to taka prosta sprawa - był człowiek i już go nie ma i koniec. „Państwo polskie zdało egzamin” wymyśliło sobie, że Smoleńsk to sprawa czysto polska i przez pięć lat próbowało to wmówić Polakom. A sprawa przestała być sprawą czysto polską już  10 kwietnia 2010 r. w samym momencie wejścia samolotu rządowego RP  w przestrzeń powietrzną innego państwa ! Tego niestety mózgi Tusków, Kopacz, Komorowskich, Sikorskich i całego „państwo polskie udało egzamin” przez minione pięć lat nie mogło ogarnąć i dalej nie może torpedując w PE po raz kolejny petycję o międzynarodowe śledztwo w/s śmierci urzędującego Prezydenta RP i 95 towarzyszących mu osób na terytorium obcego państwa. I ten fakt – że jedną z ofiar jest prezydent państwa, ginący na terytorium obcego państwa, jest wystarczającym powodem do wszczęcia międzynarodowego dochodzenia.
Niedobrze się stało, że do polskich ofiar smoleńskich i ofiar „seryjnego smoleńszczyka” dołączyły w lipcu 2014 r. ofiary malezyjskiego boeinga ale ta tragedia potwierdziła, że nie ma przypadków, że są tylko znaki. I państwa poszkodowane utratą swych obywateli w tej katastrofie dostały bolesny dowód na to, że Polacy słusznie domagają się umiędzynarodowienia śledztwa smoleńskiego. A kto rzuca się jak Rejtan na progu każdej drogi do tego prowadzącej ? Nie nikt inny bo zawsze tylko „państwo polskie zdało egzamin”! „Państwo”, które podobno w kwestii Smoleńska nie ma nic i przed nikim do ukrycia. „Państwo” prawa, 25-letniej wolności, państwo demokratyczne, które wolę tysięcy i milionów obywateli wrzuca do niszczarki,   a zwykłe domaganie się przez nich rzetelnego śledztwa smoleńskiego, śledztwa wg światowych standardów XXI w. nazywa „podpalaniem”, „demontażem” Polski, leżąc jednocześnie plackiem przed MAK-owym Stiopą i kremlowskim Iwanem o mentalności dzikiego ordyńca z XIII w.!
To niestety III RP czyli „państwo polskie zdało egzamin” od 8 lat podpala Polskę  demontowaniem jej  i rozprzedażą za grosze jednocześnie zadłużając ją gigantycznymi sumami, które będą spłacane przez dziesiątki lat. To to „państwo polskie zdało egzamin” sprawiło, że z dóbr narodowych został Polsce tylko las i ziemia, która za chwilę może podzielić los stoczni polskich, polskiego górnictwa, nauki, rolnictwa, a w kwestii opieki zdrowotnej, emerytur dokonuje w białych rękawiczkach eutanazji ludzi starszych i chorych. To „państwo polskie zdało egzamin” czołga się na kolanach przed lewacką ideologią gender i pozwala na deprawowanie najmłodszego pokolenia bo to jest łatwa kasa z UE, z której ma jak i kto skubnąć na ośmiorniczki dla „państwa”, za które kiedyś zwróci Kowalski i Malinowska, a jak nie będą chcieli to im się potrąci z ogryzków ze stołu „państwa”....To „państwo polskie zdało egzamin” zabiło w Mirosławcu dowódców Powietrznych Sił Zbrojnych RP, a w Smoleńsku Prezydenta RP, resztę mirosławskich „niedobitków” i przeciwników robienia z Polski przez „państwo polskie zdało egzamin” niewolnika tych samych, których niewolnikami jest to „państwo”.
 
Polska nie zapomniała o Smoleńsku.
Dziś po raz kolejny wśród kwiatów płonęły w całej Polsce światełka smoleńskiej pamięci. Rządowe płaczki Olejnik z Kuźniarem, Kublik z Miecugowem&consortes  pewnie płakali w swych studiach, że to świeczki na grobie wielkiej III RP, która pod rządami Platformy Obywatelskiej przeżywa swój złoty wiek  i tylko ci niewdzięczni Polacy z sekty smoleńskiej robią z niej cmentarzysko...
Niech sobie ubolewają – po pięciu latach kpin z ludzkiego nieszczęścia, po pięciu latach hienowania niech te łzy palą ich jak smoła z diabelskiego kotła.
 
Panie Prezydencie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Lechu Kaczyński!
I Damo Najjaśniejszej Rzeczpospolitej!
Panie Generale Andrzeju Błasiku!
Panowie Generałowie, Duchowni!
Wy Wszyscy polegli w Smoleńsku !
Jeszcze Polska nie zginęła i wstaje z kolan !
Cześć Waszej Pamięci !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

10-06-2015 [22:43] - bolesław | Link:

"Jeszcze Polska nie zginęła i wstaje z kolan !
Cześć Waszej Pamięci !"
Dziś w rocznicę tragedii SMOLEŃSKIEJ oświadczenie Kopaczowej
o odwołaniu kłamców i złodziei niech będzie symbolem upadku
POpaprańców.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika contessa

11-06-2015 [01:23] - contessa | Link:

Bolesławie - a to ci dopiero !!!
Przegląd wczorajszej prasy wciąż przede mną.:(
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

10-06-2015 [22:45] - kat | Link:

Contessa
AMEN

Obrazek użytkownika contessa

11-06-2015 [01:24] - contessa | Link:

AMEN ! Kacie !
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika jdj

11-06-2015 [12:45] - jdj | Link:

Polecam modlitwę:
http://niezalezna.pl/64536-zly...
PRZERWANY LOT
To było w kwietniu gdzieś o świcie
Gdy pierwsza różowiała zorza
Samolot sunął już po płycie
Za chwilę wzniesie się w przestworza
Już wszystkie pasy są zapięte
Jest Pan Prezydent wraz z Małżonką
A Biały Orzeł tak odświętnie
Rozpostarł skrzydła nad salonką
Generałowie – duchowieństwo
Kwiat dyplomacji i narodu
Lecą by uczcić krew męczeńską
Przelaną na Golgocie Wschodu
I nikt nie wiedział co się stanie
Żeby choć jakieś jedno słowo ...
Dłuższe by było pożegnanie
I więcej łez w tę noc kwietniową
***

Obrazek użytkownika HenrykHenry

11-06-2015 [12:54] - HenrykHenry | Link:

Wzruszylem sie , "jdj"- piekny wiersz ... Dzieki.

Obrazek użytkownika jdj

11-06-2015 [16:00] - jdj | Link:

Dalszy fragment poniżej (naturalnie można znaleźć więcej pięknych i wzruszających wierszy na blogu autora ...)
***
Ktokolwiek jeszcze masz sumienie
Nie zaprzedałeś człowieczeństwa
Wspomnij dziś na nieludzką ziemię
Bo znowu pełna jest przekleństwa
Bo zło i kłamstwo się zbratało
W objęciach - nad szczątkami ludzi
Niejedno jeszcze drgało ciało
Kiedy ten uścisk grozę budził
***
Ktokolwiek jeszcze ufasz Bogu
I krzyżem Chrysta znaczysz piersi
Przystań na chwilę u ich grobu
I mojej chciej wysłuchać pieśni
...

Obrazek użytkownika contessa

11-06-2015 [15:58] - contessa | Link:

JDJ
Bardzo wzruszające strofy. Nie znałam. Dziękuję za ich dołączenie do światełka.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

11-06-2015 [12:52] - HenrykHenry | Link:

Piekny tekst.Dziekuje.