D - jak DUMA

Nie ma to jak dobra stypa

Czeladnik trumnę zagwoździł
aż trup miszcza się w portki zrypał....

Bronek, Bronuś - pakuj graty....

Byłam w podróży i tylko zdawkowe informacje o debacie dotarły do mnie. Po wylądowaniu w domu bladym świtem z pobieżnie przelecianej reakcji blogerskiej braci wynika mi, że faworyt pani Monisi i pana Piotrusia, paradowskich i kuczyńskich tłumoków dostał baty.
Wiewiórki w drodze donosiły mi również, że mój lokalny platformerski beton zapił się i zgrillował z rozpaczy. Jest szansa, że nie wytrzeźwieje do niedzieli...

Niemniej... nucąc - "Bronek, to ostatnia niedziela" nie zapominajmy, że kropkę w niedzielę będzie chciał postawić... ruski serwer, któremu gronostaje z PKW już instalują turbo...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

22-05-2015 [09:10] - bolesław | Link:

Mieczysław Fogg przewidział to już wiele lat temu:

"Teraz nie pora szukać wymówek
fakt, że skończyło się,
dziś przyszedł drugi , bogatszy i lepszy ode mnie
i wraz z Tobą skradł szczęście me.
Jedną mam prośbę, może ostatnią
pierwszą od wielu lat,
daj mi tę jedną niedzielę,
ostatnia niedzielę,
a potem niech wali się świat.

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas.
To ostatnia niedziela,
więc nie żałuj jej dla mnie,
spojrzyj czule dziś na mnie
ostatni raz.
...................."

Pozdrowienia przesyłam,
bolesław

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-05-2015 [11:25] - NASZ_HENRY | Link:

Mój komputerowy program Monte Carlo, który sprawdził się świetnie w pierwszej turze, wytypował już zwycięzcę ale aby nie zapeszyć nie podam wyniku ;-)
W zamian dla obecnego pRezydenta
https://www.youtube.com/watch?...
dedykuję „To ostatnia niedziela” ;-)

Obrazek użytkownika kwintesencja

22-05-2015 [16:45] - kwintesencja | Link:

" ... nie zapominajmy, że kropkę w niedzielę będzie chciał postawić ... ruski serwer ..." Czy 24 maja 2015 okażemy się mądrością, to się okaże. Musimy też pamiętać, że w demokracji głos "durnia" jest równy głosowi "mędrca". Co przeważy? Od nas zależy, czy na polu wyrośnie zboże, czy tylko chwast. Obojętność zabija wszelką inicjatywę tak, że nieraz nasze trudy, muszą iść na marne. A wszystko przez to, że nie chcemy z Bogiem wspólnie trzymać życia nić. Oby 24 maja br. Duch Mocą swą wiał, a nawet, aby to był "tajfun". Szczęść Boże wszystkim wspierającym dr. Andrzeja Dudę.

Obrazek użytkownika contessa

25-05-2015 [03:40] - contessa | Link:

Krakaliśmy i wykrakaliśmy...
Jeszcze Polska nie zginęła !
Pozdrawiam.