O Rycerzu Okrągłego Stołu co dzielnie stchórzył przed debatą

    Nieustraszony, odważny, dzielny i waleczny (niczym sir Robin) Bredzisław Komoruski herbu Czekoladowy Orzeł, Rycerz Okrągłego Stołu, co to walczyć zamierzał, dzielnie stchórzył i chwacko zwiał przed debatą w Lublinie.

Dzielnie nogę dał i zwiał.
Gdzie każdy inny by się bał,
on ogon podwinął i dyla dał.
Dzielnie stchórzył i chwacko zwiał,
podał tyły i w długą dał
...

   Że ucieczka przed debatą w Lublinie jest dzielnością i chwactwem dowiemy się zapewne niebawem od ulubionych minstreli rycerza Bredzisława...

.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-05-2015 [09:34] - NASZ_HENRY | Link:

Bronek tylko przed własną klaką POpiskuje ;-)