Debata myszy z górą...

Wreszcie spotkali się na telewizyjnej debacie oczy w oczy kandydat z kandydatem na urząd Prezydenta RP - Andrzej Duda kandydat z Bronisławem Komorowskim, kandydatem reelektem i będzie krótko.
 
Co wie B.Komorowski o urzędzie Prezydenta RP:
- wie, że Prezydent RP nie podpisuje budżetu RP
 
I to właściwie zupełnie wystarcza by Polska skończyła temat  „B.Komorowski -  Prezydent RP” i  zwolniła  Bronisława  Marię z pracy z elementarną motywacją : obywatel Bronisław Komorowski nie zna  zakresu  podstawowych obowiązków Prezydenta RP  co automatycznie eliminuje go jako kandydata, ubiegającego się o Urząd Prezydenta RP.
 
Koniec, kropka !
 
Kto nie zrozumiał – innymi słowy: ubiegający się o Urząd Prezydenta RP kandydat, który nie zna podstawowych obowiązków Prezydenta RP,  nie posiada wymaganych przez ten urząd kwalifikacji i z tego tytułu nie nadaje się do jego sprawowania.
 
......
 
Tak na marginesie – w trakcie debaty z A.Dudą:
a/ kandydat reelekt B.Komorowski epatował swą przeszłością, martyrologią swej walki o wolność ale jednemu, przeciwko któremu „walczył”, przez którego siedział w więzieniu(?), w ośrodku dla internowanych... wyprawił huczny pogrzeb, a drugiego chronił majestatem pełnionego urzędu Prezydenta RP  bo czy kto widzał albo słyszał by prezydent RP  Komorowski choć palcem kiwnął na preparowaną przez tzw. wymiar sprawiedliwości prolongatę procesu gen.Kiszczaka?
b/ kandydat reelekt Komorowski za wszystkie niespełnione przez siebie podczas pełnienia urzędu prezydenta RP zadania i obowiązki, zrzucił winę na swego konkurenta do fotela prezydenckiego, włącznie z obowiązującą prezydenta RP obroną polskiej racji stanu tak w polityce zagranicznej jak i wewnętrznej
c/ kandydat reelekt Komorowski z przywilejów prezydenta RP korzystał przez 5 lat ale z praw prezydenta RP skorzystał dopiero pod koniec swej kampanii wyborczej, zmuszony okolicznościami czyli przegraną I turą wyborów.
d/ kandydat na urząd Prezydenta RP (jakkolwiek się nazywa, z jakiejkolwiek partii/frakcji startuje w wyborach prezydenckich) ma prawo używać trybu czasu przyszłego. Nie ma do tego prawa kandydat reelekt, który przez 5 lat kadencji prezydenckiej to samo co proponują jego konkurenci  mógł ale nie chciał zrealizować!
 
Pomijam buractwo i świętokrówstwo Bronisława Marii podczas debaty  z A.Dudą 17 maja, na której tokował jak głuszec mając za nic - jej z góry ustalony regulamin, gospodarzy, swego konkurenta i audytorium wyborców przed telewizorami.
 
Za kilka dni kolejna debata Komorowski kontra Duda ale czy będzie to rzeczywiście debata czy raczej nagonka czterech fornali?...
 
 
I dwa demociki na deser, ku pokrzepieniu serc :

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dag.

20-05-2015 [08:02] - dag. | Link:

Błagam, nie zamieszczajcie zdjęcia Dudy jak całuje dziewczyneczkę w rączkę, taki wizerunek mu szkodzi.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

20-05-2015 [08:18] - HenrykHenry | Link:

A dlaczego ? - wytłumacz , uzasadnij.

Obrazek użytkownika contessa

20-05-2015 [21:51] - contessa | Link:

Nie uzasadni....
W sieci obserwuje się naloty dywanowe trolli, a trolle nie uzasadniają swoich kupek.
Pozdrawiam obu Panów.

Obrazek użytkownika general

20-05-2015 [09:08] - general | Link:

"Taki wizerunek" czyli jaki?

Obrazek użytkownika contessa

20-05-2015 [12:31] - contessa | Link:

dag. - dobra! Do niedzieli to ja już tylko Bronka. Jak pozdrawia małżowinkę z kartki może być? :D:D:D

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

22-05-2015 [11:05] - Stoczniowiec | Link:

Dla mnie wzruszające. A w połączeniu z bredzisławem całowanym przez andrzejka symboliczne.