Emigracja to szansa? Na co czekacie? ŻYRANDOL-DWORZEC-ROSJA!

- Gdy wyjazd jest aktem desperacji, to jest to problem. Pytanie, jak się człowiek tam urządzi. Świat dziś jest tak bliski, że nie traktowałabym tego jako dramat. Jest to jakaś szansa.

Myślę, że przyjmą z otwartymi ramionami.

Na filmach poniżej:
Tak ku przypomnieniu…
1. Wesołe spotkanie w Smoleńsku i podziękowania dla Rosjan z powodu „przyjaznej pomocy przy okazji czy z powodu katastrofy smoleńskiej”.
2. Odznaczenia dla Rosjan za zasługi… z tej samej okazji
3. Przemówienie o pogodzie (dziwnie zbieżne z raportem MAK)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Andrzej W.

15-05-2015 [21:20] - Andrzej W. | Link:

To trzeba przypominać do bólu.
To jest pokazanie tego typa w całej okazałości. PO prostu POtworne,