Niełatwa jest praca prezydęckiego suflera

"Na tym polega praca zespołu, że jestem informowany: teraz trzeba skręcić, obrócić się" - wyznał Bronisław Komorowski w RMF FM.

To nie byłoby tak tragicznie śmieszne i tak śmiesznie tragiczne gdyby pan prezydęt nie reklamował się jako doświadczony polityk, znawca konstytucji i w ogóle mistrz nad mistrze. A prawda jest taka, że przy swych konkurentach z I tury wyborów, "czeladnikach" - jak ich nazwał, wypada  - no niestety - jak  małpa we mgle.

(cytat pochodzi z wpolityce.pl)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-05-2015 [17:25] - NASZ_HENRY | Link:

PO już wykorzystała rekwizyty teatralne klakę i suflerkę. Jaki będzie następny ;-)

Obrazek użytkownika contessa

14-05-2015 [21:13] - contessa | Link:

Nasz Henry - i klakę i suflerkę, i puder&pomadę. I plakaty...
Co następne?
My nie czekajmy co wymyślą, a sami zmieńmy im kostiumy. Najlepiej na takie fajne, pasiaste.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika xena2012

14-05-2015 [19:22] - xena2012 | Link:

ta pani prowadzi kursy o metodach manipulacji decyzjami i działaniami przeciwnika na Uniwersytecie Wrocławskim a tu taka wpadka.Mógł ją nieść na barana to szeptanie do ucha nie byłoby zrozumiałe i nie takie widoczne.

Obrazek użytkownika contessa

14-05-2015 [21:08] - contessa | Link:

Xeno - ten pan ostatnio jest impregnowany na myślenie. On w kampanijnym "zderzeniu" z ulicą zachowuje się jak agorafobik, który musi nagle wyjść z domu do sąsiedniej apteki kupić sobie np. pompkę astmatyczną bo już się dusi. Bronisław 5 lat żył cieplarni Pałacu jak jakaś super rzadka egzotyczna roślina i otwarta przestrzeń, nieznani ludzie to jest dla niego szok, który paraliżuje mu myślenie, paraliżuje mu podstawowe refleksy... Mówią że chory, że leki go ogłupiają itd. no ale on nie jest po udarze mózgu żeby zachowywać się właśnie jak po rozległym wylewie.
Dopiero co pisałam (5 maja):
http://naszeblogi.pl/54543-czy...

Jakoś leki go nie oszałamiały gdy podpisywał co mu Tusk i Kopara na biurko zrzucą. Przecież nie było musu...
Komorowski to po prostu zwykły buraczany burak, któremu woda sodowa władzy kiedyś uderzyła do głowy i cwaniak po cudzych plecach wspinający się na najwyższe szczeble władzy. Tylko, że... od pewnego czasu zaczął sobie zdawać sprawę, że bezkarność MON-owskiego aparatczyka, marszałka Sejmu, nawet prezydenta RP w jakimś momencie się skończyła i że choć płacenie rachunku jeszcze się nie zaczęło, to nieuchronnie się zbliża. On ma teraz tylko jedno wyjście by uratować dupę - reelekcję, ale to będzie ratunek tylko na krótką metę.
Coś jak dla skazańca odłożenie krzesła elektrycznego z powodu awarii prądu.
Dla Komorowskiego dobre i to bo idą wybory parlamentarne, które znów dają szansę na taką "awarię".
My jednak już niczego nie odkładajmy!
Mam nadzieję, że Polacy w Polsce są już na tyle zdeterminowani by raz na zawsze powiedzieć i Komorowskiemu, i PO - WON !!!
Pozdrawiam.