"Body lyngłydż" pana prezydęta

Przyznam, że okropnie mnie drażni wiecznie wymachujący łapami pan prezydęt. Gdyby to była chociaż jakaś urozmaicona gestykulacja, jakieś gesty po hrabiowsku wykwintne, szlachetne, nie byłaby taka nudna i dosadna. Niestety – pełna, usypiająca monotonia. Tak jak mowy pana prezydęta, włącznie z przedwczorajszym majówkowym „orędziem”.
Co pan prezydęt na okrągło „mówi” rękami ?

W sieci pełno jest zdjęć pana prezydęta w tym geście, który ja nazywam „ważeniem arbuzów” czyli delikatnie mówiąc – damskich wdzięków.  Kto nie wierzy, niech sprawdzi ! I obojętnie co by z prezydęckich ust płynęło do słuchaczy to i tak gest pana prezydęta sprawia jakby mówił do swego doradcy Nałęcza albo szoguna – „Mam dość tych durniów na wiecach, najchętniej przytuliłbym się do Anki!”...
 
PS. Jedno jednak trzeba przyznać panu prezydętowi – ostatnio urozmaicił trochę swą body lyngłydż, wymachując zaciśniętą prezydęcką prawicą.

Szanowni Czytelnicy mojego bloga - poprawioną i rozszerzoną wersję powyższego wpisu można przeczytać tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/con...

Zapraszam!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-05-2015 [14:58] - Ula Ujejska | Link:

Contesso - a może nie biust, może chce pokazać jakie jaja wymacał ?

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

03-05-2015 [15:35] - Krystyna R-M | Link:

Eeee... to chyba co KURA-K ma dwa jajca? ;) Czyli kogut?! ;) Czy jakoś tak?! ;)

Obrazek użytkownika contessa

03-05-2015 [17:07] - contessa | Link:

Krystyna i Ula !
Powiem szczerze, że ja już się powoli gubię w tych jajach prezydęta. Hehehehe!

Ulu - podziękowanie za mema.
Pozdrawiam obie Panie.