Moda w kampanii prezydenckiej '2015 - koszulki i i. różności

W toczącej się już kampanii wyborczej do wyborów prezydenckich 10 maja 2015 r. prezydęt Bronisław Komorowski narzuca nową modę - a to "aby maksymalnie możliwie unikać argumentów dotyczących życia osobistego” kandydatów (chyba ma na myśli głównie siebie bo brudnych plam w życiorysie ma, że hoho), a to nie będzie debatował z nikim, a już z kandydatem PiS Andrzejem Dudą to już w ogóle bo "Do tej pory nie było takiego zwyczaju a ja zwyczaje szanuję" - rzekł był 6 lutego.  A to znów wymyślił, że  niech najpierw kandydaci na prezydenta coś powiedzą, zaoferują w kwestii prerogatyw prezydenta. I takie różne inne dyrdymały jak to pan prezydęt ma we zwyczaju. .

Jak nowa moda, to nowa moda !
Z tej okazji prezentuję... koszulki wyborcze.
Na początek dwie bo póki co tylko dwóch kandydatów na Prezydenta RP kampanie wyborcze ruszyły, choć ta pretendenta do reelekcji wciąż jakaś taka niemrawa jest, no ale 8 maja oj, będzie się działo, będzie !
Koszulki prezentuję w porządku alfabetycznym żeby nie było, że prezydętowi należy się pierwszeństwo, że starszemu należy się pierwszeństwo i takie tam.

Koszulka nr 1:

Koszulka nr 2 :

Na wiosnę jak znalazł ! Już widzę jak się zrobi kolorowo na ulicach gdy wiosenne słoneczko przygrzeje. :):)

Na koniec jeszcze kilka moich obrazków - z serii "Kampanii prezydenckiej zabił dzwon..." i i.:

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-02-2015 [14:31] - Ula Ujejska | Link:

Obrazek użytkownika contessa

11-02-2015 [21:27] - contessa | Link:

Ula!

;P;P;P
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-02-2015 [00:44] - Ula Ujejska | Link:

Ja mam Porsche  :)

A tu masz jeszcze jeden motyw na koszulkę :)

Obrazek użytkownika milady

11-02-2015 [16:08] - milady | Link:

Te koszulki to genialny pomysł - ktoś zacznie produkować i rozprowadzać za niewielkie pieniądze?

Obrazek użytkownika contessa

11-02-2015 [18:38] - contessa | Link:

Milady!
Ten wspaniały pomysł rzucił Dziadek bez dowodu pod moją notką "Co dziś powinien PiS!" w celu o którym piszesz, licząc, że pomysł "kupi" PiS.
Ja tylko spróbowałam coś zaprojektować i cieszę się, że mi się udało bo orłem na kompie nie jestem, hihihihi.
Ula Ujejska jest lepsza.

Wrzucajcie koszulki gdzie się da w sieci, posyłajcie znajomym, super by było widzieć ludzi na ulicach w takich czy podobnych gdy się ociepli. Może ktoś ze znajomych zajmie się produkcją i sprzedażą nalepek lub koszulek. Takie obrazki z koszulkami  można rozlepiać w transporcie miejskim, sklepach itd. Za pomarańczową oczywiście można dostać w mordę choć za białą też ale jaka satysfakcja, że się jakiegoś platfonsa wkurzyło.:D:D:D

Kolejne koszulki wkrózce, jak złapię trochę czasu.
Pozdrawiam.

PS. Mile widziane również koszulki z akcją http://ratujlasy.niepoprawni.p...
Nalepki można pobrać pod powyższym linkiem.