Prezydent państwa nie ma życia osobistego, panie Komorowski!


Prezydent państwa i jego życie osobiste to oksymoron - prezydent państwa służy Państwu i Narodowi całodobowo przez całą kadencję.

...Ogłaszając oficjalnie swą kandydaturę w wyborach prezydenckich, Bronisław Komorowski nachalnie sobie zażyczył:

„Kampania powinna być prowadzona w taki sposób, aby maksymalnie możliwie unikać argumentów dotyczących życia osobistego”.

Zabrzmiało to jak warunek kandydata do reelekcji , stawiany konkurentom i wyborcom choć wyłącznie wyborcy mają prawo do stawiania warunków kandydatom na prezydenta. Ich warunki składane są w urnach wyborczych i dlatego w III RP tusko-kopacz-komorowskiej cwani znajomi cwanego królika znaleźli sposoby jak je unieważniać....

Czego żąda prezydęt Komorowski tym warunkiem... Akceptacji przez wyborców casusu, w którym osoba wybrana na prezydenta państwa w Pałacu Prezydęckim lub Belwederze pracuje jako prezydent, a po pracy np. „pracuje” łapiąc klientów na poboczu szosy bo w życiu osobistym jest osobnikiem „płci kulturowej” lekkich obyczajów. I nikomu ma nie być nic do tego. Albo – jest prezydentem w pracy, a po godzinach przywódcą lub członkiem satanistów albo kleptomanem, krążącym po sklepach. Bo ma takie życie osobiste i dla jakiejś tam prezydentury go się nie wyrzecze. Albo jeszcze - w pracy jest prezydentem państwa, po godzinach klaunem w cyrku bo ma takie hobby w życiu osobistym i guzik to kogo obchodzi.
Oczywiście są również tacy prezydęci, którzy i w pracy, i w cyrku, wszędzie i wciąż są klaunami.

Polska ma teraz okazję ten stan zmienić bo ma już dość Wałęsów, Kwaśniewskich i Komorowskiego !

Czego jeszcze domaga się powyższym warunkiem kandydat na reelekcję – ano, tego by nie był pod lupą wyborców. On oraz jego rodzina. Daje tym do zrozumienia, że prezydentem RP może zostać nawet kandydat, którego np.syn/żona/mąż/brat itd. odbywa właśnie karę więzienia za popełnione przestępstwo, uwikłany jest w afery III RP albo w przeszłości był związany z MBP, WSI itd. lub ma kogoś takiego w rodzinie.

Poza tym – kandydat na prezydenta nie sprzedaje się partii, która jego kandydaturę wyłoniła, poparła i sfinansowała kampanię wyborczą.
Prezydent państwa zaś:
- jest ponadpartyjny i traktuje z jednakowym szacunkiem zarówno swych zwolenników jak i przeciwników
- stoi na straży racji stanu państwa, a nie racji partii, której jako kandydat na prezydenta się sprzedał za lans, poparcie i propagandę.

To przykre, że tak ómniejętnej i kąpetętnej osobie jak prezydęt Komorowski, zwykły wyborca jak krowie na rowie musi wykładać takie arcyboleśnie arcyelementarne sprawy. Przykra jest również świadomość, że to, czego nie pojął przez ostatnie 5 lat Bronisław I, nie pojmie Bronisław II.
O czym z bulem i z uczuciem beznadzieji wszystkich zawiadamiam.

***************
Akcja http://ratujlasy.niepoprawni.p...  wciąż trwa.
Podpisz się pod APELEM, dołącz do Sygnatariuszy, powiadom Znajomych.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-02-2015 [08:39] - NASZ_HENRY | Link:

Komorowski POwiedział co trzeba POkazywać ;-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-02-2015 [16:48] - Ula Ujejska | Link: