UWAGA! B.Komorowski w TV Republika, E.Kopacz wPolityce.pl ?

Pan prezydęt zdradzi tajemnice swych sukcesów, umiejętności i kompetencji, za które został ostatnio uhonorowany Super Wektorem, Diamentowym Laurem i „oscarem” Businnes Centre Clubu. Opowie również o tym jak swym projektem sprzedaży Lasów Państwowych chciał zapobiec ich sprzedaży. Złoży również publiczne wyjaśnienie prezesowi PKW, Gronostajewskiemu, dlaczego już prowadzi swą kampanię wyborczą choć termin wyborów prezydenckich nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, PKW rozpoczęcia kampanii oficjalnie jeszcze nie obwieściła, a sam kandydat do reelekcji również swego udziału w wyborach oficjalnie nie potwierdził. Pan prezydęt powie również o postępach prac nad Pomnikiem Smoleńskim przed Pałacem Prezydęckim na Krakowskim Przedmieściu i o Panteonie Żołnierzy Wyklętych na powązkowskiej Łączce, nad którymi patronat sprawuje. Niewykluczona jest krótka debata prezydęta z kandydatem na jego miejsce, Anną Grodzką.

Specjalnie dla wPolityce.pl. ekskluzywnego wywiadu udzieli premiera Ewa Kopacz. Wyjaśni dlaczego bardziej rentowne dla rządu jest łożenie w rozwój stanowisk pełnomocników niż w rozwój górnictwa, rolnictwa i innych gałęzi polskiej gospodarki. Opowie o swym sukcesie zachowania w chorym państwie zdrowych ambicji czyli o sukcesie reformy min.Arłukowicza, o dyscyplinie finansowej swego rządu czyli o tym jak 800 mln z Lasów Państwowych zamieni się w podwyżki płac prezesów upadających spółek węglowych i następnie w ich odprawy. Powie również dlaczego PiS ciągnie do pokoju, a panią premierę do palenia.

Udzielając wywiadów dla w/w mediów pan prezydęt i pani premiera postanowili odeprzeć niesprawiedliwe zarzuty opinii publicznej jakoby swym majestatem zaszczycali wyłącznie media czersko-wiertnicze. Jest to nieprawda bo oglądalność im gwałtownie spada, a tym nieczersko-niewiertniczym gwałtownie rośnie co jest dobrą okazją do tego by Polacy zostali masowo i rzetelnie poinformowani, że i pani premiera, i pan prezydęt w imię hasła partii karmicielki „Bliżej ludzi”, zawsze starają się jak najbliżej ludzi być. Tych swoich, natomiast wyjątkowo również w pobliżu wyborców z powodu nadchodzących podwójnych wyborów i niedokończonych poprzednich.

Wywiad z panem prezydętem w TVRepublika odbędzie się pierwszego dnia ruskiego miesiąca, premiery Kopacz wPolityce.pl – już 29 lutego.

PS. W zdanie „Powie również dlaczego PiS ciągnie do pokoju, a panią premierę do palenia.” wkradł się poważny błąd – powinno być „PiS ciągnie do palenia, a panią premierę do pokoju bez znaku "No smoking"".

***************
Akcja http://ratujlasy.niepoprawni.p...  wciąż trwa.
Podpisz się pod APELEM, dołącz do Sygnatariuszy, powiadom Znajomych.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

31-01-2015 [20:14] - Ula Ujejska | Link:

Znów zapomniał ?

Prawie zapomniał ...

 

Obrazek użytkownika contessa

01-02-2015 [17:53] - contessa | Link:

Ula - dzięki !
Ten pierwszy mem - no właśnie, pan prezydęt dość często jest w pracy taki jakiś rozmamłany.
Do drugiego dopiszę - cichaj, przecież u mamusi był to wpadł przy okazji do "Maxima".
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-02-2015 [09:17] - NASZ_HENRY | Link:

Żądamy debaty wyborczej z Komorowskim w TV Republika.
Czy ten co się nie boi strzelać do sarenek podejmie wezwanie ;-)

Obrazek użytkownika contessa

01-02-2015 [20:04] - contessa | Link:

Henry - w kampaniach wyborczych platfonsów dochodziło do wielu poświęceń.... ;););)
Poza tym - zak sobie myślę, że oni w mediach naszego nurtu się nie pojawiają bo... my, czytelnicy wPolityce i widzowie TVRepublika się tego nie domagamy. Presja opinii publicznej już niejednokrotnie pokazywała, że ma sens i może być skuteczna i jeśli taki B.K. głosi się prezydętem wszystkich Polaków, Kopacz - że jest premierem wszystkich Polaków i jednocześnie demonstrują, że tylko pewnej ich części, Kopacz to samo, no to wciąż mają szansę pokazać, że się mylimy.
Trzecia sprawa - występowanie w mediach to też jest swego rodzaju dialog społeczny pod warunkiem, że występujący traktują wszystkie media - te opozycyjne w szczególności - jednakowo. Za dialog społeczny, którego nie ma Komorowski dostał Super Wektora od Pracodawców RP. Ponieważ pan prezydęt i dialog społeczny to oksymoron, dlatego dostał ode mnie tego Super Wektora:

On należy się również wszystkim dupowlazom i wazeliniarzom, którzy prezydętowi Super Wiktora przyznawali i wręczali.

Pozdrawiam.