Może głupie pytanie ale...

Na tle oburzeń, że Niemcy wprowadziły stawkę minimalną 8.5 €/h pytanie - dlaczego taki baron TIR-owy Frasyniuk ma nie płacić polskim kierowcom tych 8.5 eurosów za godzinę przejazdu przez Niemcy lub inną pracę dla jego kompanii na terenie Niemiec?

Co za problem – przecież Polska to bogaty kraj ! Pan prezydęt Komorowski przynajmniej raz w miesiącu podkreśla i przypomina, że 4 czerwca 1989 dał Polsce wolność, dobrość, godność i w ogóle wszelką „–ość”. Ex premier Tusk też przez 8 lat wmawiał w kółko, że jesteśmy Zieloną Wyspą na tle jewrokołchoźnego oceanu kryzysu i wielu mu uwierzyło, dziś premiera Kopacz ma zamiast pralki... władzę i wszyscy znajomi królika, te różne Kulczyki itd. mają się coraz lepiej, nawet się rozmnażają...
Dlaczego zatem mają nie płacić pracującym dla nich Polakom, europejczykom w końcu, europejskiej stawki ?
Merkel chciała całą unijną Europę dla siebie i dla Niemiec i ją ma, wielu jej w tym pomagało – Donald Tusk prawie 8 lat o to walczył, dziś walczy Kopacz, a króliki też mają z czego płacić bo przy takim dobrym gospodarzu jak D.Tusk pomnożyli swe awoary wielokrotnie. Jeśli im zabraknie to też nie ma problemu - premiera Kopacz się postara żeby mieli, np.”zrestrukturyzuje” kilka kolejnych kopalń albo pogada z ministrem Szczurkiem, a on już wie jak „zgubić” bez śladu 800 mln ze skarbu państwa. A nawet więcej...

Sprawiedliwość stosowana wybiórczo przestaje być sprawiedliwością !

http://wgospodarce.pl/informac...

**********
Akcja RATUJMY POLSKIE LASY wciąż trwa !

http://ratujlasy.niepoprawni.p...

Dołącz i TY !

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

27-01-2015 [21:58] - Pitek Antropus | Link:

Niemiecki kierowca nie wejdzie do szoferki za 8.5 €/h, a nasi kaPO POtrafią tylko obozem koncentracyjnym zarządzać.
http://praca-anglia24.pl/oglos...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-01-2015 [10:36] - NASZ_HENRY | Link:

Nie ma głupich pytań ;-)

Obrazek użytkownika felek

28-01-2015 [11:44] - felek | Link:

www.ekorozwoj.pl Dziś o 18.15 w Tv Trwam i RM wystąpi prof. Jan Szyszko (PiS), który ratuje lasy od kilku już lat i zebrał dotąd w tej sprawie 2.5 mln głosów. Polecam uwadze. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika yo.paso.am

28-01-2015 [16:30] - yo.paso.am | Link:

prezydENt.

Obrazek użytkownika contessa

29-01-2015 [15:51] - contessa | Link:

PrezydĘt !!!

Może po wyborach zmienię na prezydENt. Póki co w tym miejscu obowiązuje "prezydĘt"!

Obrazek użytkownika trawa

29-01-2015 [19:07] - trawa | Link:

To taki żart.
Autorkę niezmiennie śmieszy.