Akcja "Ratujmy polskie lasy" wystartowała! Dołącz i Ty !

Dokładnie o godz.15.oo wystartowała akcja "Ratujmy polskie lasy", zainicjowana przez portal Niepoprawni.pl. Jest to znak protestu przeciwko zakusom prezydenta B.Komorowskiego i rządu RP sprzedaży Polskich Lasów Państwowych.

Zapraszam na oficjalną stronę Akcji i apeluję o jej poparcie:

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

Wczoraj rząd PO "wygasił" stocznie polskie i znaczną część polskiego przemysłu i rolnictwa. Dziś "wygasza" polskie kopalnie. Gdy jutro kasa z tego procederu mu się skończy - znów sięgnie po polskie lasy i je "wygasi". Pojutrze "wygasi" całą Polskę !

Jeśli nie chcesz na to pozwolić - podpisz się pod Apelem, dołącz do jego Sygnatariuszy, rozpowszechniaj go, zamieść baner Akcji na swojej stronie internetowej (do pobrania na stronie Apelu), na blogu, komentując na forach internetowych zamieszczaj link do Apelu. 

Połączmy się w imię polskiego lasu, my - Naród Polski, jego prawowity właściciel i pracodawca - władz państwowych RP, posłów i senatorów, władz samorządowych. 

NIC W IMIENIU NAS BEZ NAS - NARODU POLSKIEGO !!!

contessa


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika contessa

18-01-2015 [19:35] - contessa | Link:

 

Obrazek użytkownika andzia

18-01-2015 [19:42] - andzia | Link:

Contesso,dołączyłam,podpisałam,polubiłam,udostępniłam,zaprosiłam wszystkich znajomych do tego samego ...
Już widzę co się dzieje w moich ukochanych Bieszczadach,co rusz,to "teren prywatny",a ja nie wyobrażam sobie życia bez widoku czerwonych buków jesienią.
Jeśli się tego ... nie ukróci,nie zostanie nam nic ...
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika contessa

18-01-2015 [20:13] - contessa | Link:

Andziu - dziękuję w imieniu Inicjatorów i Sygnatariuszy APELU !

Tu link do bratniego wpisu - http://naszeblogi.pl/52206-rat...

Demotywatory "leśne", zamieszczane na mym blogu są do dyspozycji wszystkich, którzy popierają akcję "Ratujmy Polskie Lasy".
Również gifek żabki z biało-czerwonym listkiem, symbol akcji jest do dyspozycji - można go zamieszczać wszędzie (http://i90.photobucket.com/alb...)

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika contessa

19-01-2015 [00:11] - contessa | Link:

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-01-2015 [11:15] - Ula Ujejska | Link:

Nie oddamy lasów za żadne pieniądze !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-01-2015 [11:22] - Ula Ujejska | Link: