Siłaczka z Szydłowca

Pytanie - kto będzie robił za nowego Żeromskiego? Może I Druid III RP Żakowski Jacek albo "wicepremiera" Paradowska? Albo utwierdzony klasyk z Budy Ruskiej?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ba.a

14-01-2015 [19:30] - ba.a | Link:

To obelga dla siłaczki.Ona działała na rzecz słabych i bezradnych.
Ta,słabych i bezradnych niszczy.I jeszcze się szczyci tym,że postępuje w sposób haniebny.
Dobrze Duda mówi o tych adresach,niech upubliczni,to będzie miał mniej roboty.

Obrazek użytkownika contessa

14-01-2015 [21:17] - contessa | Link:

PO też jest słaba i bezradna. Jej jedyna siła jest tylko w tym, że jest przy władzy i Kopacz poniekąd jest siłaczką, ciągnąc ten cały bajzel na plecach do zwycięstwa w wyborach.
PiS ma teraz doskonałą okazję wykorzystania politycznej impotencji  obu "mężów stanu" - premiery i prezydęta. Lepszej mieć nie będzie. Osłabianie pozycji PO  w Polsce, w PE, punktowanie rządu i prezydęta prezentowaniem własnych programów w odpowiedzi na każdy tzw.program PO.
Umiejętnie prezentowane antidotum niekoniecznie musi zdradzać wszystkie jego strategiczne szczegóły. Np. prezydęt wniósł do Sejmu program nowelizacji kodeksu wyborczego, żywcem zerżnięty od PiS. Ale wszystko zależy od PiS żeby ta kradzież projektu opozycji okazała się dla Komorowskiego skórką banana.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika contessa

14-01-2015 [23:44] - contessa | Link:

Bonus - "Minitryptyk limeryczny"

Gdy o Polskę dba premiera
oraz jej papuga Tera
wsie lemingi się radują
i na PO furt głosują.
Nie boją się iskandera.

Z Mysiej Rupy Stef Dziurawy,
hetman wiejski w razie sprawy
z wrażymi iskanderami
strąci je leonardami.
Nie skoczy mu car cherlawy.

A nad wszystkim czuwa Bronek
z budoruskiej WSI GRU-szpionek,
ma on flinty, śrutu szafkę
i z samogonem karafkę.
Wnet dogada się z Puttonem.