Pendolina czar...

Od chwili startu zabawki Sławka Nowaka właściwie nie ma dnia bez dowodów, że... jest to taki sam bubel jak jej "ojciec duchowy". A płaci za zabawki władzy oczywiście tylko Naród!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-01-2015 [17:09] - NASZ_HENRY | Link:

Pendolino czar_ci POmiot ;-)

Obrazek użytkownika contessa

08-01-2015 [21:57] - contessa | Link:

Pendolino jest jak niegdyś pewexowski "Toblerone" i Jaś wędrowniczek dla leszczy, kupujących pod Pewexami dolce od cinkciarzy żeby zaimponować matce, żonie i kochance, teściowej, kumplom itd. Dziś te pewexowskie buble to dla lemingów  ekwiwalent ex premiera i aktualnego dyra Europy oraz jego następców i spadkobierców jego szajsu  - "owinęło się w papierek i udaje, że cukierek".... Lemingi dalej żrą błyszczący szajs i erzac czyli "pendolino",  i dalej głosują na tych, którzy mu go oferują nie widząc, że prawdziwa i na dodatek smaczna,zdrowa i wcale nie droższa szyneczka  jest gdzieindziej. Nieraz tak sobie myślę - niech żrą, mają w końcu swego Arłukowicza to niech ich ratuje. Swistak tylko zawija w sreberka, lemingi je żrą...
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika felek

09-01-2015 [10:26] - felek | Link:

Szyneczka smaczna i nie tylko nie droższa, ale znacznie tańsza i własna. Bydgoska "PESA" produkuje pociągi rozwijające 200 km/godz. w cenie 4 razy niższej niż Pendolino. A kupują te pociągi Niemcy i Włosi.
https://www.facebook.com/10868...