Marszałek Sikorski rozlicza się z Narodem

Pan marszałek taki niewinny, dlaczego wszyscy się go czepiają? Nawet dymisji chcą. Gdzie prawo i  sprawiedliwość żeby tak nękać biednego Radzia....

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

13-12-2014 [18:45] - xena2012 | Link:

nie śmiejmy się z Radzia,on naprawdę jest biedny,odkąd pamiętam występuje stale w tym samym paletku z aksamitnym kołnierzykiem,nawet na tle tego ,,skromnego'' autka.

Obrazek użytkownika ba.a

14-12-2014 [10:01] - ba.a | Link:

Tylko dlaczego ordynarne oszustwo przedstawiane jest jako humorystyczna sytuacja?
Można owszem utworzyć mem,ale nie prześmiewczy. Coś w rodzaju zobrazowania kary tu by się przydało.Tak myślę.

a w Korei za uwagi dotyczące serwowania orzeszków Makadamia,córka szefa Linii Lotniczych...ach

Obrazek użytkownika contessa

17-12-2014 [01:33] - contessa | Link:

Ba.a - to proszę zrobić zamiast marudzić.