Rżnięcie głupa w odmętach szaleństwa

"Po zapoznaniu się z raportem policji w tej sprawie czekałam na rozstrzygnięcie sądowe. Szczegółowa informacja przedstawiona mi przez policję potwierdziła, że nie doszło do naruszenia prawa i procedur przez policję, a okoliczności zatrzymania dziennikarzy wymagają oceny sądu. Sąd uznał, że nie było intencją policjantów zatrzymanie dziennikarzy, które nastąpiło w wyniku nieporozumienia"

Czy ministra Teresa zna język polski? Bo powyższa wypowiedź sprawia wrażenie jakby miała problemy ze zrozumieniem - o co chodzi, kto kogo i za co postawił przed Temidą. Wypowiada się tak – „nie doszło do naruszenia prawa i procedur przez policję” - jakby to dziennikarze zapudłowali policjantów, a nie odwrotnie! Dlaczego ministra zachowuje się tak jakby znalazła pod kołdrą zdechłą mysz - dlaczego nie mówi o tym, że nie doszło do naruszenia prawa i procedur ze strony dziennikarzy ? Tym bardziej, że "czekała na rozstrzygnięcie sądowe” i z jej czekania wynikły tylko same dyrdymały bo rozstrzygacze sądowi wyraźnie raczyli byli zaznaczyć, że „dziennikarze stali na środku pomieszczenia” i „Z nagrania bezspornie wynika, gdzie byli pracujący dziennikarze, a gdzie manifestanci.”.
Mówienie przez ministrę w tym przypadku o jakiejś pomyłce to jest - powiem kolokwialnie – klasyczne rżniecie głupa w odmętach szaleństwa!

Jeśli ministra nie wie co to jest rżnięcie głupa to powiem tak – Tereso, dziś się zeeee.... Malinowskiej na wycieraczkę i zadzwoniłaś żeby ci dała papier toaletowy !
I to by było na tyle !

PS. Spytacie – a gdzie słówko o zeznaniach członków PKW i orzeczeniu ? Hmmm... To ja już może lepiej kawał opowiem na koniec?
Grupka pensjonariuszy domu pogodnej starości "Zgoda bódóje" rozmawia na ławeczce pod lipą. Jeden z nich mówi:
- Wiecie co? Ostatnio prowadzę bardzo rególarny tryp rzycia !
- Brawo, brawo! Pogratulować! Wodzu nasz pochwal się ! - chórek seniorek u seniorów klaszcze w spracowane kręceniem loduf łapki. - No jasne – o 5 pipi, o 6 kaku, o 7 się bódzę !

5.12.2014

Cytaty pochodzą z: http://wpolityce.pl/polityka/2......

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

07-12-2014 [16:07] - Lektor | Link:

Skąd my to znamy ? No tak - przecież Stalin tak robił !!! Dobierał sobie jak najgłupszych, a potem mówił - głupi, ale nie rwie się do władzy.

Obrazek użytkownika contessa

08-12-2014 [02:25] - contessa | Link:

Tiaaa.... Wikt u koryta jest stały, tylko świnie się zmieniały....
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika andzia

07-12-2014 [17:05] - andzia | Link:

Contesso,po przeczytaniu Twojego wpisu,przypomniał mi się pewien aforyzm.Dokładnie go nie pamiętam,ale jest to mniej więcej tak:

Głupi rad najwięcej z siebie
kiedy głupstwo strzeli.
I w siódmym jest wtedy niebie,
Szczęśliwy i rad z siebie.

Nic go tak nie rozkolebi
i nie rozanieli,kiedy
szczęśliwy i rad z siebie,
wielkie głupstwo strzeli.

Obrazek użytkownika contessa

08-12-2014 [02:40] - contessa | Link:

Przypomniało mi się coś, co dawno temu pisałam ale pamiętam tylko początek - "Pycha i Próżność w jednym stały domu"... Czy znajdę, nie wiem - kilka kompów zmieniłam przez ten czas, a dyskietki contessina "sprywatyzowała" i pogubiła. Koniec był taki, że lata leciały, domek się rozpadał, zapadł pod ziemię, a Pycha i Próżność na jego resztkach dalej rajcowały nie tknięte zębem czasu.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika jaja -cek

07-12-2014 [20:19] - jaja -cek | Link:

pani ministro tereso!
czy pani to tak sama z siebie?
czy może ktoś (jakiś nieżyczliwy) pani to podpowiedział?

pani ministro tereso
czy jak się codziennie rano patrzysz w lustro to nie myślisz sobie, czy aby nie jesteś pośmiewiskiem dla swoich podwładnych?

ps
wzorem pewnego prokuratora powinnaś sobie strzelić w policzek (conajmniej)

Obrazek użytkownika contessa

08-12-2014 [02:22] - contessa | Link:

Niech lepiej nie próbuje, bo w policzek nie trafi, za to zrobi sobie dodatkową parę dziurek w uszach na kolczyki. I znów bul obywatelu.
Pozdrawiam.