Sztuczna szczęka i tipsy w szpilkach czyli Kopacz w natarciu

Robiąca w majty na widok własnego cienia premiera Ewa Kopacz ruszyła do ataku. Wcześniej zza pleców Donalda Tuska, na których nosił ją jak miś koala swą progeniturę i po których wspinała się do ministerskiego fotela i laski marszałkowskiej, dziś zza pleców Komorowskiego szczerzy ząbki i pokazuje pazurki, a w sumie jest to tylko szczerbata sztuczna szczęka i tipsy w szpilkach.  Których Ewa Kopacz też nie potrafi nosić bo do noszenia szpilek również trzeba mieć głowę na karku, a nie zbiornik jak np. nocnik czy pusta puszka po piwie. Szpilki to nie instrument do drążenia dziury w głowie w celu nalania oleju, to nie wykałaczka do zębów, a już na pewno nie obuwie klucz - „patrzcie, noszę szpilki więc przewyższam was o głowę”. Do szpilek, jak do polityki – trzeba dorosnąć bo od kłamstw ich nosicielce ani wzrostu nie przybywa, ani autorytetu, o mądrości nawet nie ma co wspominać. 
Głupie są twierdzenia premiery Kopacz, że „nikt nie zamieni państwa otwartego na dyskusję w państwo sparaliżowane, Platformy szukającej kompromisów - w Platformę pod białą flagą" bo Platforma dyskutuje tylko ze sobą, Platforma szuka kompromisów tylko dla siebie i Platforma już dawno wywiesiła białą flagę, co właśnie pani premiera przyznała. Z kim dziś dyskutuje Platforma? Min.Sawicki zaproszony niedawno do dyskusji o rolnictwie czmychnął gdzie pieprz rośnie, Arłukowicz zapraszany wielokrotnie do dyskusji o służbie zdrowia zawsze chował się za plecy Tuska. Platforma dyskutuje z Żakowskim, z Paradowską, z Olejnik, Kraśką. Jak ją zaproszą do studia albo się sama nie wepcha, niektórzy platformersi to nawet koczują całodobowo w medialnych  antyszambrach  by nie przepuścić okazji popluć do mikrofonu albo użyć zamiast mordoklejka.  Platforma sama do debaty skora nie jest. Najlepszy przykład – I bufetowa III RP, która na debatę z Jackiem Sasinem przystała dopiero po kilku lewatywach  i  mimo to na pewnych warunkach choć wiadomo, że jeżeli w grę zaczynają wchodzić warunki to debata się kończy zanim się zaczęła.

Platforma Obywatelska jednak inaczej nie może co już świadczy o jej małości, miałkości, braku zdolności komunikacyjnych. Autyzm, Alzheimer i antyopozycyjna sraczka to znaki rozpoznawcze i cechy charakterystyczne partii rządzącej tak jakby w żadnym innym kraju nie istniała opozycja i tylko biedna Platforma musi się z nią wiecznie użerać !

Ewa Kopacz wyciera sobie gębę wszystkim i kłamie bezczelnie na każdym kroku – wielkie kłamstwa i propagandowe kłamstewka to jej chleb powszedni. „Konkurencją dla PO jest władza, która zamyka galerie i teatry, bo nie podoba się jej obca sztuka, stawia pomniki tylko swoim, a zamiast budować drogi, parki, skwery, kłóci się o ich nazwy - oceniła Kopacz.” – pisze Rzepa, więc spytam – kto dopiero co zamknął w Warszawie kino „Femina” ? Kto niszczył permanentnie Warszawską Operę Kameralną ? Kto walczy o powrót 4 śpiących bolszewików, kto postawił pomnik pedalskiej tęczy, każe  pilnować policji 24/24h  i topi w niej kupę forsy zamiast środki na jej wieczne rekonstrukcje przeznaczyć np. na konstrukcje ułatwiające życie inwalidom na wózkach albo na przysposobienie toalet w szkołach do potrzeb uczniów bo w stolycy bufetowej niestety są przypadki biegania uczniów „za stodołę”...  Mam przypomnieć raport NIK ? Kto wybudował w Warszawie kibel za 8 melonów, który dziś jest tylko źródłem smrodu? A niech go odniesie Wisła przy pierwszej powodzi razem z jego honorową I babcią klozetową III RP, bufetową Hanką !

Wy sobie Kopacz jaja robicie z Polaków i nawet za brak własnego rozumu winicie obywateli i opozycję.

W tym tygodniu jest szczyt klimatyczny w Brukseli – ja już widzę premierę Kopacz jak owinięta w prześcieradło kocim krokiem skrada się w kierunku najbliższego cmentarza jak podczas alarmu atomowego, hehehe. Jej widok czerwonego chodnika i Murzyna z kamerą odbiera mowę, słuch, wzrok i rozum, a co dopiero  stado lwów z Angelą na czele. Kopacz tylko w Polsce, do Polaków potrafi japę rozdzierać, a tam będzie siedzieć cicho jak mumia i głupio się uśmiechać. I wróci do Warszawy z tym samym z czym pojedzie – z samymi zamiarami. I w szpilkach oczywiście...

 

http://www.rp.pl/artykul/11402......

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

23-11-2014 [23:34] - Jozio z Londynu | Link:

Contesso - super by nie powiedzieć kapitalne.

"Robiąca w majty na widok własnego cienia premiera Ewa Kopacz ruszyła do ataku." ten cytat rozpropaguje w sieci bo warto

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika contessa

25-11-2014 [16:55] - contessa | Link:

Józef - dobra ! Ale z podaniem autora, OK?
:D:D
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika emilian58

23-11-2014 [23:39] - emilian58 | Link:

Bo ona PO szpilki właśnie jadzie.

Obrazek użytkownika contessa

25-11-2014 [16:54] - contessa | Link:

Emilianie - myślałam, że po konfitury...
;);)
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Jean Bart

23-11-2014 [23:54] - Jean Bart | Link:

jestes jak cieta ostra osa! a myslalem ze muzyk (skrzypaczka?)to takie delikatne cos co to tylko smykiem delikatnie po strunach....a tu sie okazuje ze takim smykiem mozna niezle dostac po glowie! lepiej niz palka milicjanta! ale masz racje to sie nalezy tej lekarce z prowincji! zgadzam sie z twoim tekstem ,dodam ze wedlug mnie taki duplikat Kopacz to Radziszewska, dobranoc:)

Obrazek użytkownika contessa

25-11-2014 [16:53] - contessa | Link:

Jean Bart
E tam, cięta. Zezowata po prostu. By nie dać się zwariować przepuszczam tę naszą polską rzeczywistość przez krzywe zwierciadło + zez i mi wychodzi co wychodzi.
Co do skrzypkowania... Nie jestem skrzypkiem z bożej łaski co jak zagra to ludzie uciekają z krzykiem "Jezusmaria!". I delikatnie smykiem po strunach potrafię i siarczyście con fuoco, a jak trza to i smykiem po łydkach potrafię przejechać, a że trafiło się tym razem po tych premiery no to... niech ta notka będzie tym co jej się najbardziej należy - ogolenie łba, wytarzanie w dziegciu i w pierzu i puszczenie na miasto !
Pozdrawiam.

PS. "Kawałek smyczka" contessy: http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika Zofia

24-11-2014 [08:43] - Zofia | Link:

Costesso,życzę Ci sił i wytrwałości w podsumowaniach tych rządzących miernot.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika contessa

25-11-2014 [16:41] - contessa | Link:

Zofio - co zrobić gdy sami się podkładają? ;);)
Dziękuję za życzenia, pozdrawiam.