Orban płacze z powodu "oddalania się" UE od Rosji

Wiktor Orban wyraził ubolewanie z powodu jak to nazwał oddalania się UE od Rosji:

"Unia Europejska każdego dnia coraz bardziej oddala się od Rosji. Jest to złe nie tylko dla Węgier, ale dla całej UE - oświadczył szef konserwatywnego rząd, zwracając się do ambasadorów krajów UE w Budapeszcie." dodał również że  "Węgry chcą sprzymierzyć się z innymi krajami UE, które są zainteresowane spowolnieniem tego procesu separacji"

A tak wiele się pisało o wspaniałym Orbanie. Czyżby nie dostrzegał że rosyjska czerwona plaga to tylko zło które należy jak najszybciej wyeliminować?

ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE DO POLUBIENIA MOJEGO NOWEGO FUNPAGE'A KTÓREGO ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

25-08-2014 [20:32] - Homofob i Rasista | Link:

Nigdy nie pialem z zachwytu nad Orbanem, zwlaszcza po tym kiedy OGRABIL Wegrow z ich oszczednosci emerytalnych.

Obrazek użytkownika wandaherbert

25-08-2014 [23:29] - wandaherbert | Link:

Bardzo dziwna sytuacja- Orban "ograbia"Wegrow z oszczednosci emerytalnych ,a oni mimo to, nadal go popieraja.Cos tu nie pasuje @ Homofobie-Rasisto?

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

26-08-2014 [03:43] - Homofob i Rasista | Link:

Tusk i KomorRuski ograbiaja Polakow a oni I tak ich wybieraja? Nie ta sama metoda. Nierzad ktory kompromituje sie chocby nagraniami 'ministrow' w normalnym kraju przestalby istniec w tydzien... a tu? Afera? Jaka afera? Dymisje? Alez skad! Wegrzy widocznie wybaczyli Orbanowi zlodziejstwo, bo dal im cos innego, moze przywrocil troche dume, pogonil komuchow (choc okradl ich jak...komuch), postawil sie Szwabom I Jew-ropie? Ludzie to lubia, ale jesli nie odczuja poprawy to poplynie I Orban a wtedy przypomna sobie I o kradziezy...

Obrazek użytkownika wandaherbert

25-08-2014 [21:14] - wandaherbert | Link:

nie musisz piać ,wazne dla Orbana ,że pieją z zachwytu Wegrzy .Dla niego nie sa wazne jest poklepywanie Merkel i zachwyty zachodnich finansistow ,czy pianie polskich blogerow.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

25-08-2014 [21:46] - Homofob i Rasista | Link:

Jest roznica pomiedzy staniem z boku a byciem ruskim trollem! czyzby Wegrzy zapomnieli o ruskich dobrodziejstwach z 1848, 1944 i 1956 roku? Orban przypomina szczeniaka ktory chce zrobic mamie na zlosc i nie wypije mleka! Myslisz pan ze Ruscy sie z Madziarami licza? Pozatym coraz wyrazniej widac u Orbana zapedy dyktatorskie...moze sam chce byc panonskim, kieszonkowym Putinkiem

Obrazek użytkownika wandaherbert

25-08-2014 [22:42] - wandaherbert | Link:

ja nigdy w moim ponad 70l życiu nie stałem z boku,a trollem to moze Pan jest,jestem niesterowalny.Wegrzy chyba pamietają te daty,ale żyją tu i teraz.Kogo wam" przyjaciołom" Orbana Orban przypomina, Wegrom to wisi -potwierdzaja to w wyborach. A propos liczenia się Rosjan zMadziarami:wpolityce nie ma przyjazni i tzw."liczenia"są tylko interesy

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

25-08-2014 [23:27] - Homofob i Rasista | Link:

Ja nie pana nazywam 'ruskim trollem' ale Orbana, jesli pan mnie zle zrozumial to najserdeczniej przepraszam!
Victor Orban podpadl mi juz bardzo dawno, kiedy krotko pio dojsciu do wladzy OKRADL Wegrow z ich oszczednosci. To co robia teraz to przypomina mi tzw 'syndrom sztokholmski'. Nikt nie wymaga aby wyrywali sie przed orkiestre,ale wystarczy chocby spojrzec na postawe Bulgarow, ktorych historia z Rosja jest zgola inna niz nas czy Wegrow ale sa bardzo anty-Putinowscy.

Obrazek użytkownika wandaherbert

26-08-2014 [11:28] - wandaherbert | Link:

chyba mnie Pan trochę przekonal ,ale tylko trochę ,bo w rzeczywistosci mało wiem co dzieje się u Madziarow za Orbana.Ato ,ze Komorowski ma wysokie poparcie spolecznie to swiadczy o niskim poziemie tego spoleczenstwa,a dokladnie tych okolo 60% popierajacych go- za co?

Obrazek użytkownika Magdalena

26-08-2014 [11:47] - Magdalena | Link:

Czy Orban czasem nie uczył się u mistrzów? Co innego gada a co innego robi?

Obrazek użytkownika angela

26-08-2014 [17:07] - angela | Link:

Orban nie placze,on tylko probuje ubrać w słowa swój zwrot w kierunku rosji,przegonil ruskie służby,zdelegalizowal partie komunistyczne a teraz startuje z pozycji partnera,dba o swój kraj,i w maksymalny sposób wykorzystuje/gdzie dwóch się bije.....,, a w
Polsce?, postawa kleczaco-lezaca.
Orban jednak robi wielki blad,bo popiera agresora,a w przypadku jakichś ruchow w Europie,moze zostać sam, dla Putina jest dobry jak potrzebny,a potem to go wyrzuje i wypluje.