Kiełbasa premierska trotylówka

Jako, że czas mamy świąteczny ale powodów do śmiechu zbyt mało,  temat trotylu znów dzięki niezrównanym prokuratorom wojskowym powrócił jak bumerang, proponuję Państwu sobotnią porcję śmiechu w postaci tektu, który popełniłam rok temu ale nijak nie stracił na aktualności.
Miłej zabawy ! :):):)

Z pamiętnika młodej wykształconej z dużego miasta.

Puścili na święta w Biedronce.... Na etykiecie pisało „kiełbasa premierska - trotylówka, 6.99 zł/kg”, no to kupiłam 3 pęta. Cena przystępna (a mówią, że za Tuska drożyzna), kolor fajny – brązowy, znaczy się dobrze uwędzona... Siedzę i medytuję co z tą kiełbasą, może do bigosu ? Akurat wrócił z pracy mój stary i mówi, że we Wigilię możemy se z niej grilla pod choinką zrobić i będzie fajnie, prawie jak na działce.
Siedzieli my se tak aż sąsiad spod 12-ki wpadł spytać jak zabić karpia. No to ja mówię – najlepiej pałką, może być policyjna, mają tera takie teleskopowe, jak przypieprzysz to trup na miejscu ale śladu nie zostawia. Może być też od tego noooo.... bejsbola czy jak mu tam, ale może by tak karpia najpierw tą kiełbasą premierską poczęstować ? Niech się ryba przed śmiercią godnie rozerwie, nie będzie jej żal umierać...
Poleciał do domu po karpia, po drodze wstąpił do sąsiada, policjanta z CBŚ żeby mu pożyczył pałkę. Traf chciał, że policjant akurat przyniósł do domu szpektometr MO2M, cuś chyba kombinował czym by tu rozerwać teściową, bo miała mu się zwalić na święta z Sylwestrem. Że co – ten Sylwester mąż albo kochanek ? Nie, nie ! Chce na Sylwestra zostać tylko nie uprzedziła czy tego co idzie, czy w następnym roku bo raz już mu taki numer wywinęła - przyjechała na chwilę i siedziała 2 lata, a chłopisko miało piekło w domu. Wziął ten szpektometr z pracy by sprawdzić ile trotylu upchać do szminki co jej kupił pod choinkę by jak cuś ten tego bum, no to żeby wyszło, że to szminka, nie trotyl...
No i jest już ten karp, pływa se w wannie, przyszedł też ten sąsiad policjant. Ze szpektometrem przyszedł bo ciekawy czy jak go do karpia przytknie to wyświetli się pasta do butów czy perfumy. Pan prokurator Szeląg tak powiedział, widziałam w telewizji, w wyborczej też tak pisało, znaczy się to prawda...
Stary poleciał po jeszcze jednego sąsiada, takiego Wojtka w sąsiedniej klatce. Fajny facet, poszukiwacz skarbów, tośmy siedli strzelić po kielonku bo okazja jest. Wojtka nie było bo znów pojechał w takie jedno miejsce zanim archeolodzy je rozgrzebią, to poszli my do łazienki. Sąsiad policjant zaczął łaskotać karpia szpektometrem, karp zawierzgał ze śmiechu aż sąsiadowi szpektometr wleciał do wanny bo tak te jony razem z karpiem waryjowały, ale na dyspleju wyświetliło się jak byk – TNT, czyli trotyl, naturalnie trotyl ! W karpiu i we wodzie !
Karp cały happy się zrobił jak by mu tajski masaż zgraja skośnookich lasek robiła, no tośmy se posiedzieli w łazience, flaszkę dokończyli i pogadali aż dojdzie do siebie ale sąsiad mówi - no dobra, stara na mnie z patelnią czeka, dość tych pieszczot panie karp, prosimy do stołu.... Położylim go elegancko na półmisku, podsuwamy mu tą kiełbaskę premierską pod pyszczek, a on ślipia wybałusza, wasikami kręci, w końcu raczył pół pęta połknąć. Rozanielił się, pełna nirwana aż nagle zaczął się ksztusić, charczeć, oczy mu na wierzch wylazły i nagle... jaaaak nie pierdyknie ! Aż żem z krzesła spadła, sąsiada - tego od karpia - wywiało na schody, mojego na balkon, a policjant wisi z kawałkiem granata w zębach koło żyrandola, uczepiony wbitego w sufit szpektometra. W pokoju Sajgon, z karpia pasztet. Jak nam kiedyś kot nasrał na włączony wentylator nie wyglądało tak źle. Myślę se - ładnie się rozerwał, qrna ! Zamiast świąt - remont. Bo kiełbasy premiera mi się zachciało !

Szkoda, że Wojtka nie było w domu. Mogliśmy zanim zaczniem tą trotylówkę konsumować, sprawdzić ją wykrywaczem metalu.
Bo Wojtek ma...

6.12.2012

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika andzia

28-12-2013 [17:39] - andzia | Link:

Stuprocentowo ta premierowska to owczarek niemiecki zmielony z ruską budą.
Pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika contessa

28-12-2013 [22:19] - contessa | Link:

Ciekawe kiedy zyska certyfikat UE....
Pozdrawiam.

PS.Cd. za chwilę - po odgrzewanym kotlecie coś świeżutkiego.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-12-2013 [19:15] - jazgdyni | Link:

Jak to slicznie, że humor ciebie nie opuszcza ;)

Bo nastrój w narodzie ogólnie podły dosyć...
Gdyby nie Sylwester, to chyba poszliby się topić, czy co...

Serdeczności

Obrazek użytkownika contessa

28-12-2013 [22:17] - contessa | Link:

Ku chwale Ojczyzny ! W zdrowym ciele zdrowy duch, a śmiech to wypróbowany medykament. I bez ujemnych skutków ubocznych.
;);)
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika bulsara

29-12-2013 [00:02] - bulsara | Link:

Swietne ,popłakałam się ze smiechu

pozdrowionka ślę
bulsara