Ze wspomnień wnuczka dziadka Donalda

2.12.2013
Dziś w nasym psedskolu był wielki dzień. Psyjechała plofesola Śloda z uniwelsytetu we Wtolku koło Cwartku. Opowiadała o lówności, wciskała jakieś kity, potem lysowała na tablicy gołe dziewcyny i gołych chłopaków. Świnia ! Potem pitoliła o jakiś punktach, az z nudów zasnąłem. Jak się obudziłem to nasa pani akulat mówiła, ze jutlo w lamach edu... edu..., no nauki lówności chłopcy będą chodzić sikać do kibla dziewcyn, a dziewcyny do  nasego. Juz się umówiłem z kumplami, ze pójdziemy podglądać  Patlycję  jak sika do pisualu. Ale będą jaja.

3.12.2013
Nie wytsymaliśmy i zalaz po śniadaniu polecieliśmy filować pod nas kibel. Pielwsa psysła Iwona. Az mi się jej zal zlobiło bo się wdlapywała po pisuaze i nijak nie mogła usiąść. W końcu się posikała i wsystko jej posło w lajtuzy i bambose. Biedna Iwonka. Usiadła w kącie kibla bo się wstydziła zsikana wlócić do bawialni i płakała. Więcej nikogo juz nie podglądaliśmy. Dolosłym sajba odbiła.

4.12.2013
Dziś Iwonka nie psysła do psedskola, za to pani kazała się lozeblać Joaśce i lysowaliśmy gołe dziewcyny. Ja spytałem gdzie Aśka  ma cycki to  pani powiedziała, ze się mówi tseciozędowe cechy płciowe i mnie wyzuciła za dzwi, a ja wiem, ze tseciozędowe to były dinozauly i ptelodaktyle.

5.12.2013.
Iwonki dalej nie ma, lezy w spitalu, podobno ma zapalenie jakichś miednicek od siedzenia na posadzce. Dziś pani kazała mi się lozeblać do losołu i wsyscy mnie lysowali. Dlacego nikt mi nie nalysował mojego siusiaka ? Tylko mój najlepsy kumpel, Kazik, nalysował mi takiego jak u słonia w ZOO. Waliat, jak go dolwę to mu dam po lyju.

6.12.2013.
Dziś wlescie było nolmalnie w psedskolu ale w poniedziałek dziewcyny mają zakładać nase majtki, a chłopaki ich sukienki. Dom waljatów.

9.12.2013.
Kulna, musiałem załozyć sukienkę Jolki. To jesce nic, obciach był jak mi pani zaplotła walkocyki i  zawiązała kokaldki. 
Cy tych dolosłych popieldoliło ???

10.12.2013.
Dziś pani podzieliła nas na dwie glupy, na dziewcyny i chłopaków. Dziewcynom dała do zabawy nase stselby, klocki lego, kolejkę i samochodziki. Chłopakom kazała bawić się lalkami. Jak mi któla zepsuje mojego ulubionego jaguala to wsystkim misiom, pieskom i zająckom nogi ź dupy powylywam ! Woziliśmy te lalki  w wózkach jak idioci, ja woziłem taką jedną lazem z Wojtkiem. On był mamą, a ja tatusiem.  Mieliśmy udawać, ze jesteśmy lodziną, musieliśmy całować lalkę ale to jesce nic, pani kazała mi się całować z Wojtkiem tak jak moja ciotka z jej chłopakiem, z języckiem. Myślałem ze to będzie koniec kosmalu ale pani kazała Wojtkowi nakalmić lalkę pielsią.
Tych dolosłych naplawdę popieldoliło....
 
11.12.2013
Po śniadaniu pani kazała nam się lozeblać i pokazywała jak chłopcy i dziewcynki mają dotykać swoich siusiaków zeby im było psyjemnie. Jacek powiedział pani, że jest waljatka i ze on w takie pieldoły bawić się nie będzie. Pani powiedziała, ze naskalzy na niego jego tacie jak psyjedzie go odeblać z psedskola. Tata Jacka powiedział pani, ze jest waljatka i zbok. Co to znacy ? Tata Jacka powiedział jesce, ze naskalzy na psedskole do ministelstwa ale pani powiedziała, ze ona ten ploglam dostała właśnie z ministelstwa. Co tu jest glane ?
 
12.12.2013
Jacek nie psysedł do psedskola. Podobno jego stazy go wypisą, a tak fajnie się bawiłem z Jackiem. Ja tez chcę zeby moi mnie wypisali bo ja to bym juz chciał naucyć się cytać, a oni świństw mi się kazą ucyć.
 
13.12.2013
Dziś nie chciałem iść do psedskola, mam dość kletynów i kletyńskich zabaw. Jak wstałem  lano to udawałem,  ze mnie stlasnie boli bzuch ale mama nie dała się nablać i powiedziała, ze nie mam golącki, nie mam katalu, to mam iść. Jak jechaliśmy to baldzo chciałem zeby w nas samochód walnęło jakieś auto. Ale by było fajnie jechać do spitala kaletką z włąconym kogutem, nie ? I miałbym z głowy dulne zabawy.  Do psedskola psyjechała taka jedna pani w okulalach, wielka jak chłop, z bicepsami jak kultulysta, a głos miała jak niedźwiedź. Opowiadała nam o lówności płci, ze to taki ploglam i  nase psedskole dlatego ma centlalne ogzewanie, fajne śniadania i obiady, fajne zabawki i będzie miało basen na wiosnę bo bieze udział w tym ploglamie. Pokazała nam jedno zdjęcie i powiedziała – „patscie dzieci, ten pan baldzo lubi dzieci i on to wsystko wam załatwił”. Popatsałem na zdjęcie – no faktycnie ten po plawej  na fajnego gościa wygląda ale ten po lewej - kompletny bałwan !!!
Chlomolę psedskole ! To buldel !
 
14.12.2013.
Dziś sobota, hullaaaa ! Na scęście nie musę iść do tego piepsonego psedskola. Dlacego tydzień nie ma samych sobót ?
Dziadek obiecał tacie, ze latem fundnie nam wcasy  na Bolneo i jak pojedziemy to jak babcię Malgotkę kocham, ucieknę stalym do dzungli i niech mnie klokodyl zje ! Nie będzie mi zadna bźdźiongwa kazać zebym chodził w sukience  i całował się z chłopakami !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika andzia

17-12-2013 [09:33] - andzia | Link:

jesteś GENIALNA !!!
Aż się oplułam kawą nie spodziewając się takich fajerwerków.
Na mój dzisiejszy fatalny nastrój,to dużo,dużo,dużo więcej niż miód.
Wielkie dzięki.

Obrazek użytkownika contessa

17-12-2013 [15:34] - contessa | Link:

Na początku tego roku napisałam tekst   ""Za 7 górami, za 7 morzami" czyli...co nam grozi ! ".  Minęło 10 miesięcy i jest już tylko o wiele i tylko gorzej niż w lutym. Brońmy Polski przed inwazją lewactwa i zboczeńców. Tusk Polskę już rozwalił, pozostało do rozwalenia jej społeczeństwo i to się właśnie dzieje, użył genderu jak bomby atomowej, by utrzymać władzę sięgnął po poparcie zboczeńców i z ich zboczonej  ideologii zrobił sobie program partyjno-rządowy, który konsekwentnie wdraża. Gdy napisałam tę bajeczkę to mnie wywalili z pewnego portalu, rzekomo prawicowego bo niby godząca we władze RP i niesłusznie oszczercza.

http://www.obiektywnie.com.pl/...

I jeszcze coś w ten deseń, z marca b.r. :
http://www.obiektywnie.com.pl/...

Podaję te teksty nie po to by się promować, a jako dowód dalekowzroczności. Dziś podobne tytuły piszą zawodowi dziennikarze, ale dopiero dziś.
Pozdrawiam.

PS. Trzymaj kawkę z dala od klawiatury i monitora.;);)

Obrazek użytkownika andzia

17-12-2013 [16:26] - andzia | Link:

jak najbardziej dostrzegam wagę i dramatyzm tematu.
Sama pracowałam przez 30 lat z małymi dziećmi i to,co się teraz dzieje,to koszmar z najgorszych snów.
Nie mogę Ci jednak odmówić kapitalnego poczucia humoru,a często tak podane teksty niejednemu/nej wreszcie trafią "do głowy".
Dzięki za linki :)

Obrazek użytkownika contessa

17-12-2013 [22:05] - contessa | Link:

Humor mam ostatnio raczej wisielczy bo... coraz częściej łapię się na tym, że jestem zadowolona z tego, że nie mieszkam w Polsce. Tęsknię za nią bardzo i ta tęsknota bardzo często bardzo boli. 40 lat jestem poza Polską i robiłam kilkukrotnie próby powrotu, w momentach w których rodzinka mogła się obejść beze mnie, z resztą akceptowała to jak również dołączenie do mnie w Polsce. Próby moje  niestety rozbijały się o trudność ze znalezieniem pracy, mój zawód jest "konkursowy" i przeważnie odpadałam już w przedbiegach (dopuszczenie do konkursu) bo w Polsce wciąż liczy się tylko protektorat, natomiast umiejętności i doświadczenie zawodowe to sprawy kompletnie marginalne.
Taki paradoks - Polska wysłała mnie na stypendium zagraniczne i dziś ta Polska mnie nie chce, liczą się dla niej wątpliwi protektorzy "mocnych dnia", a nie fundator stypendium czyli Ministerstwo Kultury. Czyli państwo polskie...
Może ktoś potępi moje "jestem zadowolona, że nie mieszkam w Polsce" ale... ja mam 3 letnią wnuczkę i gdybyśmy byli teraz w Polsce to ona w przedszkolu by ulegała legalnej deprawacji. Tusk już "legalną przestępczość"  zlegalizował w zeszłym roku (Amber Gold), teraz wprowadza legalną deprawację społeczeństwa polskiego "od powijaków". Po rozmontowaniu państwa - jego finansów i gospodarki - ruszył do rozmontowania obywateli  i  to co było ostoją, fundamentem  i gwarancją państwowości polskiej przez wieki, Tusk dziś  przy pomocy lewactwa i zboczeńców u których znalazł poparcie i dzięki nim utrzymuje władzę, zwalcza.
(cdn)

Obrazek użytkownika contessa

17-12-2013 [22:07] - contessa | Link:

Nie rzucił Polaków na kolana przed Tuskiem Smoleńsk bo nie wszyscy chcieli przyjąć do wiadomości, że 10.04.2010 nad Smoleńskiem zdarzyła się zwykła "katastrofa w ruchu lotniczym" i wielu - wciąż zbyt wielu, a rzesza ich rośnie - wciąż pyta kto zabił Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, to rzuca ich na kolana innymi sposobami. Jednym z tych sposobów jest właśnie gender. Prymitywna ideologia, która z ideologii i doktryny stała się programem rządowym psychopaty, za wszelką cenę chcącego utrzymać się przy władzy, a tą ceną jest Polska i naród polski.
Jak tu nie mieć wisielczego humoru ? Jak tu nie walić poniżej pasa gdy to władza nas wali tam gdzie najbardziej boli i niszczy jak szarańcza wszystko to, dzięki czemu Polska wciąż jest Polską i Polacy Polakami...
Pozdrawiam Cię, Andziu i wszystkich dla których Polska jest wartością nadrzędną.

Obrazek użytkownika andzia

19-12-2013 [14:33] - andzia | Link:

dopiero dzisiaj mam wolną chwilę i chcę się odnieść do tego,co napisałaś.
Piszę z pozycji matki i babci.W sytuacji tak ogromnego bezrobocia,korupcji i kumoterstwa,naprawdę nie ma po co wracać,ani Ty,ani Twoje dzieci.Pękło by Ci serce,gdybyś wiedziała i widziała,że Twoi najbliżsi ledwie wegetują,a szans na POprawę nie widać.
Uwierz mi,że wiem o czym piszę.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika bulsara

17-12-2013 [20:17] - bulsara | Link:

Droga Contesso do Twojego wpisu pozwalam sobie dołączyć krótki filmik "Przedszkole gender" zamieszczony na stronie stopgeneder.pl

http://www.youtube.com/watch?v...

pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika contessa

17-12-2013 [22:29] - contessa | Link:

A tak w ogóle to ta notka powinna być wysyłana Tuskowi do KPRM. Tylko, że on nic z niej nie złozumie bo nie zawieła tłeści kłytykujących wiadomo kogo.
Paranoik i pasywny zboczeniec rządzi Polską, a lemingi ślinią się z radości jak ślicznie ich pupil dokopuje Polsce i Polakom. Ich gniazdo, w którym za chwilę zaroi się od zboczeńców i kanibali, ich krew z krwi i gen z genu, goowno ich obchodzi. Najważniejsze by Kaczor nie doszedł do władzy...
Co ja mówię - ktokolwiek z poza klanu Platformy Odszczepieńców, Platformy Obrzezańców intelektualnych, złodziei i aferzystów.
Kto stoi za platformą i jej gowinowo-gownianymi i ziobrowo-palikociarskimi  przepoczwarzeniami jest wrogiem Polski. Królowie, politycy, partie się zmieniały ale Polska była i przebyła, nawet potrójne rozbiory. Czy przeżyje genderową bombę atomową Tuska ? Mam poważne obawy... Wkrótce o niej na moim blogu. I nadzieja w mikrych resztkach zdrowego rozsądku w Polakach bo narodowy instynkt samozachowawczy wg mnie już dawno stracili.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Oona

17-12-2013 [16:09] - Oona | Link:

Nic dodac, nic ujac ;)