10.12.2013 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

Zima skacze do gardła narodom, wezwała na pomoc czarnego anioła Xaviera i rujnuje ludzi, wsie i miasta...

Władza skacze do gardła narodom i nie wiadomo co gorsze – żywioł natury czy ona bo jednako rujnuje wszystko co na swej drodze spotka, a nawet gorzej bo niewidzialnymi mackami zniewala dusze i rozumy ludzkie...

Ludzie ludziom skaczą do gardeł...

A światełko pamięci o Smoleńsku płonie nieustannie. Raz światłem spokojnym, raz rozchybotanym podmuchami z różnych stron płomieniem ale płonie. I płonąć będzie aż mgła smoleńska całkiem opadnie. Nie straszna mu natura, nie straszna władza, nie straszne małostki ludzkie.

Płonie...

 

DZIŚ 10.12.2013... ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE 96 OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ ZA TYCH, KTÓRZY MUSIELI UMRZEĆ TYLKO ZA TO, ŻE MOGLI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU PRZYBLIŻYĆ.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !

 

PS. Dziś trochę później niż zazwyczaj palę Swiatełko Pamięci bo atak hakerski na mój serwer zablokował dostęp do internetu na kilka godzin. Pocieszam się jednak myślą, że Marsz Pamięci w Warszawie i w innych miastach Polski wciąż jeszcze trwa i że wciąż płoną znicze pod krzyżami smoleńskimi i katyńskimi... Do nich dołączam ten swój maleńki płomyk pamięci, zapalany daleko od Warszawy, ale równie gorący...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jandop

11-12-2013 [15:24] - jandop | Link:

A światełko gdzie?
pzdr

Obrazek użytkownika contessa

13-12-2013 [02:13] - contessa | Link:

Jestem tu właściwie nowa i jeszcze nie bardzo wiem jak z obrazkami sprawa stoi. Dołączę do następnego.
Pozdrawiam.