Świat ma się skupić na... dupie !

Mierni politycy, pseudopolitycy, bardziej hochsztaplerzy i jeszcze bardziej kanciarze i szumowiny – to oni dzierżą dziś władzę, chcą odwrócić od siebie i od swych grabieżczych procederów uwagę obywateli. To oni mocą posiadanej władzy ogłupiają narody. Im więcej mają do ukradzenia by żyło i rządziło im się dłużej i dostatniej, tym „atrakcyjniejsze” zajęcie muszą wymyślić obywatelom by sami grabić mogli w spokojności i pełnymi garściami. Im bardziej prymitywni politycy, tym bardziej prymitywne ich metody. Im bardziej upadli moralnie politycy, tym bardziej na marginesach marginesu społecznego szukają poparcia...

Ci politycy mają dziś jeden cel - Świat ma się skupić na... dupie ! To ją wzywają na pomoc bonzowie UE (vs słowa prof.Legutko „UE uzależnia korzystanie z dotacji od promocji ideologii gender”) oraz nasi lokalni by przedłużyć sobie dostęp do konfitur. Obywatele zaabsorbowani dupą 24/24h od najmłodszych lat do śmierci zostawią polityków w spokoju  mając ciekawsze, ładniejsze i przyjemniejsze zajęcie. Taki przykład - masturbujący się 3-4-latek przestaje molestować w hipermarkecie mamę o ciukielki, zajęty siusiakiem przyjmuje ze spokojem tłumaczenie rodzicielki, że nie ma pieniążków bo pracodawca nie wypłacił budującemu autostradę A-4 tacie pensji ponieważ jemu nie zapłacił zamawiacz. Taki maluch będzie już szedł przez życie z siusiakiem w ręce i to będzie jego życiowy cel i kapitał do grobowej deski bo zajęty własną dupą i dupami dookoła, jej potrzebami i urokami, nawet nie poczuje pierwszego i jednocześnie ostatniego zawału podczas zabawy klejnocikami...

Z jednej strony - dupa jest ostatnią deską ratunku dla obecnych tzw.polityków i gwarantem ich świętego spokoju, z drugiej strony jest miarą ich upadku.

...Za mych czasów uczniowskich – lata 60-te XX w. - krążył po szkołach taki obsceniczny wierszyk o dupie, nie pamiętam go w całości ale pamiętam końcówkę :

„Człowiek się rodzi – z dupy wychodzi,
człowiek się żeni – na dupę wchodzi,
człowiek umiera – na dupie leży,
wszystko na świecie od dupy zależy ! „

Już słyszę, że to wulgarny, że szokujący tekścik, że tak nie wolno, nie wypada... Takie gadki by były dobre gdyby coś o wiele bardziej obscenicznego i szokującego nie działo się wokół nas. A niestety się dzieje - ostatni werset jest wręcz szokująco proroczy bo niestety przyjmuje dziś realne, materialne kształty i wymiary. Tak bardzo realne, że aż zbyt za bardzo ! One niech szokują, one niech staną się motorem sprzeciwu i przeciwdziałań obywateli bo nasza Polska i my wraz z nią, za chwilę znajdziemy się na dnie Czarnej Dziury. Nie Kosmosu, a kosmopolityzmu, zwyrodniale pojmowanego przez władzę sprawujących !

...Jeszcze jeden wersecik przypomniał mi się – „Dupa królów mianowała, dupa też ich detronizowała”...
Oby również proroczy się okazał, czego życzę - sobie oraz wszystkim, którzy pragną by Polska znów była Polską i Świat, którego częścią jesteśmy przestał być dziwny!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika minimax

01-12-2013 [00:10] - minimax | Link:

Juz w zamierzchlych czasach swej niepierwszej mlodosci scenizantka Maryla R. objasnila, iz:
Swiat kreci sie wokol doopy i pieniedzy.
Nic DODAc, nic ujac. Cala reszta to wariacje na temat.
Natomiast ci, ktorzy idealy [deklaracje] maja za intencje [zamierzenia], sa - PRIMO:
W BLEDZIE
secundo
W MNIEJSZOSCI
tertio:
stanowia, rozwijaja i umacniaja podwaliny NASZEJ cywilizacji, ktora - QED - ma BLEDZIE i MRZONKACH erecta est.
Smutne to choć prawdziwe, ale JEDYNIE PRAWDA JEST CIEKAWA.

Obrazek użytkownika contessa

01-12-2013 [21:21] - contessa | Link:

Opoka i opoka... Chrystus do Piotra jak mówił ? Tyś jest opoka... Ta opoka ma już ponad 2 tysiące lat i będzie nią przez kolejne.
Żakowski o Komorowskim - opoka polskiej polityki.. Sam Komorowski o sobie mówi jak o strażniku polskiej Konstytucji, którą złamał 3-krotnie w jeden dzień 10 kwietnia 2010. Jak to zrobił pisałam 6 listopada 2010:
http://niepoprawni.pl/blog/179...

Polska polityka ma tysiąc lat z hakiem, polityka w sumie pozytywna bo państwo polskie wciąż istnieje. Niestety za chwilę państwa polskiego może nie być, stopiło się w ciągu 6 lat polityki Tuska - w której polska racja stanu jest na ostatnim miejscu - do poziomu poniżej krytycznej egzystencji. Cywilizacja przetrwa ale czy Polska przetrwa ?
Albo inaczej - co przetrwa cywilizacja, Polska nie przetrwa...
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika bolesław

01-12-2013 [01:00] - bolesław | Link:

http://www.youtube.com/watch?v...

Serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika contessa

01-12-2013 [21:53] - contessa | Link:

Dziękuję za fragmenty, może uda mi się na ich podstawie "odzyskać" całość.
;)
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika ba.a

01-12-2013 [07:44] - ba.a | Link:

Stoit statuja u niego wisit h.ja, ruka padniata, w rukie granata. Nie,jakoś nie tak - mówił towarzysz.Zmienitie eta. No to zmieniali. Stoit statuja, Uże bjez hu.a, ruka padniata, w rukie granata. Też nie dobrze,coś tu nie jest tak.Zmienitie. Stoit statuja, ruka padniata, a w miestie hu.a, wisit granata. Tak czy owak,ten h.. został. To tak jak teraz. Zmieniaja,zmieniają a h pozostają.

Obrazek użytkownika contessa

01-12-2013 [21:51] - contessa | Link:

Kiedyś mawiano - kruk krukowi oka nie wykole. Dziś... ?
Kruk jest symbolem mądrości, biały kruk jest rezultatem mądrości kruka, dzięki której coś tu i ówdzie ocalało dla potomnych bo w życiu nie ma przypadków.
To, że dziś kruka zastępuje się ch... to znak i miarka zdegenerowania społeczeństw. Polityka Tuska  "polskość to nienormalność" i "tu i teraz" zdegenerowała obywatelstwo do tego stopnia, że pozytywny wydźwięk i znaczenie starego polskiego przysłowia "kruk krukowi oka nie wykole"  wypaczono do takiego stopnia, że mądrość wyparł instynkt.
Najgorsze jest to, że jest to instynkt samozachowawczy tylko w krótkobieżnym i krótkowzrocznym  kontekście chuci. Prokreacja to już wyższa matematyka i wyższa jazda.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika wiskla61

01-12-2013 [10:33] - wiskla61 | Link:

Degeneraci myślą genitaliami. I na takich usiłują wychować nasze dzieci. Wmuszają społeczeństwu polskiemu wychowanie ludzi,których najważniejszym zajęciem jest seks, istotną częścią ciała są genitalia, a reszta ciała to dodatek. Owe tęczowe "bendity" usiłują wychować nasze dzieci na konsumentów przemysłu seksu, na podobnych sobie degeneratów. Taki jest też sposób ograniczenia populacji, bo przecież ludzie nie zechcą mieć dzieci-maniaków seksualnych skupionych na seksie! Terroryści ideologiczni wpajają dzieciom mechaniczny seks pozbawiony czułości czy erotyki, oderwany od miłości i odsunięty jak najdalej od rodziny, od ideałów ludzkości... Szczurom udostępniono mechanizm drażniący ich genitalia; zaspokajały się na śmierć! Oto czym jest życie oparte na seksie: zaspokajaniem przyjemności, od żłobka do grobka. I niczym więcej.

Obrazek użytkownika contessa

01-12-2013 [20:26] - contessa | Link:

Ponieważ jestem tego samego zdania, dlatego właśnie powstała notka - ta i poprzednia  (pt. "Między teorią i naturą rzeczy"). Nie zawsze do lemingów (o których wiem, że mnie czytają) można trafić wprost, stąd pozwalam sobie na pewne "meandry" bo nie wiadomo które ich zakole stanie się ostrzem, które trafi w odpowiednie centrum i uwolni  myślenie. Bo to jest głównym celem - uwolnić myślenie tych zafascynowanych "szkiełkiem", którzy nie dostrzegają, że są nim terroryzowani.
Piszesz: "Szczurom udostępniono mechanizm drażniący ich genitalia; zaspokajały się na śmierć!".
Oby lemingi zauważyły wreszcie, że polityka miłości partii miłości nie głaska, nie zagłaskuje, a właśnie chce by obywatele SAMI zaje... się na śmierć. Bo każda partia komunistyczna, totalitarna musi zostać czysta i nie ponosi żadnej winy za to, że ktoś w nią uwierzył.
Pozdrawiam.