TRZY ZAKAZANE FILMY O SMOLEŃSKU – FILM NR 1

Frustruje mnie fakt, że to co robimy i udostępniamy w internecie może być tak łatwo zablokowane przez naszych oponentów. Są jednak i na to sposoby. Brak wolności w przestrzeni medialnej naszego kraju możemy bowiem rekompensować sobie wykorzystując zasoby zagranicznych serwerów. Pisałem wcześniej, że Telewizja Polska S.A. zablokowała moje filmy na YouTube. Tak się składa, że każdy z nich dotyczył katastrofy smoleńskiej. I co? Zakazane filmy przeniosłem na nową „platformę” i chcę je przypomnieć, tym bardziej, że ostatnio bardzo uaktywniła się komisja Laska i prokuratura wojskowa. Instytucje te zarzucają kompromitację zespołowi Macierewicza. Dzisiejszy film nosi tytuł "TV TNT" i przedstawia jedną z wielu wpadek... prokuratorów wojskowych. Wydarzenia rozegrały się w ciągu dwóch dni tj. 5 i 6 grudnia 2012r. Konkluzję przedstawił Antoni Macierewicz. I chyba tego nie mogą mu darować rządowi eksperci do dnia dzisiejszego. Film zablokowano 27 czerwca. W tym samym dniu Naczelna Prokuratura Wojskowa wydała oficjalny komunikat:
"Biegli nie stwierdzili na tupolewie materiałów wybuchowych".   Wydarzenie skomentował w swoim stylu również sam Donald Tusk:
"Nie było żadnego wybuchu, był wybuch niechęci i agresji. Kończy się awantura trotylowa" A ja nie wierzę w zbieżność dat i faktów. Po prostu do czasu konferencji przedstawicieli prokuratury należało wyczyścić internet z niewygodnych dla rządu materiałów. I na koniec zapowiadam, że tak łatwo nie dam się zniechęcić. Jeśli i te filmiki znikną, znajdę kolejne serwery, i kolejne... ZAKAZANY FILM NR 1:

.

  
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-10-2013 [14:34] - NASZ_HENRY | Link:

Trep, trepa, trepem POgania ;-)

Obrazek użytkownika fritz

13-10-2013 [15:58] - fritz | Link:

pasta do butow z trotylem.

Warto zainteresowac sie, gdzie jest ta "pasta do butow" z trotylem. Przeciez moze nagle i nieoczkiwanie wybuchnac w jakies z butami.. albo w czasie pastowania butow.

Obrazek użytkownika Enik Nochal

13-10-2013 [16:21] - Enik Nochal | Link:

Ja już nigdy nie zjem kanapki z szynką, ani nie użyję pasty do zębów (szkoda zębów :-)

Obrazek użytkownika emilian58

13-10-2013 [18:50] - emilian58 | Link:

Gdyby takie bzdury POpelnial pijany i nacpany student prawa pierwszego roku to nawet "normalne".Ale w przypadku (POnoc) prokuratora to wybaczcie ale inaczej nie moge POwiedziec-DURNE SCIERWO!Zreszta przy tym stole to SAMI SWOI! Pozdrawiam i szacunek sluszny za nieustepliwosc.

Obrazek użytkownika migelg55

14-10-2013 [00:19] - migelg55 | Link:

Youtube.com wpisz frazę ;" Katastrofa samolotu Smoleńsk pierwsze nagranie napisy " zapraszam wszystkich do zapoznania się z oryginalnym filmem z tragedii smoleńskiej. Ewidentnie słychać strzały. Ludzie krzyczą "nie ubijajcie nas " !!!! Rosyjskie służby ??? Polskie służby ??? Słowa ; " dawaj gnata " mówią wiele. Widać ocalałych mordowanych ludzi !!! Tak panie premierze. Widać to na filmie !!! Podnosząca się ręka podobno martwych na miejscu. A może ktoś mi powie, że to nie jest autentyczne ??? W Kraju zakłamania i zlecania politycznych zabójstw... Czy to jeszcze Polska ??? Nie sądzę. Ludzie walczący o wolność naszą i waszą przewracają sie w grobach.

Obrazek użytkownika migelg55

14-10-2013 [00:16] - migelg55 | Link:

Niemiecki Bild sfilmował ...
Ogromny element prezydenckiego TU 154M, ktòrego nie ma w zabezpieczonych szczątkach przez Rosjan. GDZIE JEST TEN ELEMENT SAMOLOTU ??? Na jego tle przechodzą dwie osoby. W mojej skromnej ocenie ma conajmniej 10 metrów. Co się vz nim stało ???
Zapraszam do obejrzenia filmu na youtube.com po wpisaniu w wyszukiwarce słów ; " Smoleńsk co sfilmował Bild pl"

Obrazek użytkownika PS

14-10-2013 [03:01] - PS | Link:

blokuje filmy na YT - ciekawe, myślałem, że tylko TVN.