Uśmiechnięta Polska przedstawia: Trzask-Czajkowski i symbole

Teatrzyk Uśmiechnięta Polska ma zaszczyt przedstawić sztukę jednoaktową p.t.
Trzask-Czajkowski i symbole

 
Występują:
Trzask-Czajkowski, Ateista, Chrześcijanin, Chór Czytelników GW i Widzów TVN

 
Trzask-Czajkowski: „W ramach przeciwdziałania dyskryminacji dotyczącej wieku, płci, pochodzenia narodowego, wyznania, światopoglądu, orientacji psychoseksualnej, tożsamości płciowej i stopnia sprawności zarządzam neutralność, równouprawnienie i europejskość.”

Chór Czytelników GW i Widzów TVN: gdacze, gęga, kwiczy, beczy, muczy radośnie.

Trzask-Czajkowski: „Widzę tu obraz pani z dzieckiem na ręku.”

Ateista: „Na obrazie pani z dzieckiem na ręku widzę motywy i kolory.”

Chrześcijanin: „W motywach i kolorach widzę religijne symbole.”

Trzask-Czajkowski: „W imię neutralności, równouprawnienia i europejskości zarządzam zakaz eksponowania obrazów przedstawiających wizerunek pani z dzieckiem na ręku.”

Chór Czytelników GW i Widzów TVN: gdacze, gęga, kwiczy, beczy, muczy radośnie.

Kurtyna
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

25-05-2024 [13:40] - tricolour | Link:

Drobne sprostowanie: wyje, gdacze i kwęka chór w pasiaki, znaczy w pisaki.

Drugi chór, ten wymieniony, robi grilla i ma resztę w dupie.

Na zdrowie!

Obrazek użytkownika sake3

25-05-2024 [14:02] - sake3 | Link:

No tak umiejętność robienia grilla przez chór II-gi to rzeczywiście olbrzymie osiągnięcie na miarę XXI-go wieku. Praca,rozwój,postęp i podróż do galaktyk będzie w realizacji chóru I-go

Obrazek użytkownika RinoCeronte

25-05-2024 [15:36] - RinoCeronte | Link:

Gałczyński byby z Was dumny!

Obrazek użytkownika Marek Michalski

26-05-2024 [10:10] - Marek Michalski | Link:

Był czas gdy Trzaskowski z Rabiejem nadużywali władzy do celów ideologicznych organizując tzw.tęczowe piątki. Nie wiem jak to się dalej toczyło ale pomysł z gruntu demoralizujący dzieci.
Zamiast art.231 (pytanie do prawników) odwołano pod pretekstem pandemii fatalną decyzję PO o wyborze kandydata na prezydenta RP (Kidawy-Błońskiej) i utorowano drogę do lansowania kariery politycznej. Organizatorem akcji był Gowin a wzięli udział PO, prezydent Duda i władze PiS. I tu kolejne pytanie czy było to matactwo i złamanie wyrobu konstytucjopodobnego.
Bez właściwych rodziców Rafał Trzaskowski zapewne nie trafiłby pod skrzydła Bronisława Geremka a potem nie był zapraszany na spotkanie grupy Bilderberg z panią speakerką i Radosławem Sikorskim.
Efekty są spodziewane.