Polska za pol litra?

Wystąpienie Kierwińskiego przypomina mi słynne wystąpienie Kwaśniewskiego i jego filipińską grypę czy zdjęcia Sienkiewicza ledwo trzymającego się na nogach w sejmie i jego słynny biały proszek. Czyżby trafiła do nas epidemia filipińskiej grypy?  Ktoś powie, że każdemu się przytrafi. Owszem, ale każdy a już na pewno polityk mający trochę szacunku do obywateli a przede wszystkim do własnych wyborców zamyka się w ciszy własnego domu i stara się wyleczyć z tej filipińskiej zarazy a nie występuje publicznie. Jest to absolutny brak szacunku dla obywateli a w szczególności do własnych wyborców. No i badanie alkomatem i udawadnianie na sile, że się nie było uchlanym bydłem jak to cały świat widział to już zrównywanie inteligencji własnych wyborców z bezmyślnym bydłem (nie obrażając bydła). I Ci dotkniecie tą klęską epidemii filipińskiej grypy pchają się do PE. Ciekawe czy sprzedadzą Polskę za poł litra czy za litr? A może za działkę białego proszku? Czy ich wyborcy już plują na lusterka czy za to wystąpienie Kierwińskiego oskarżają Dudę, Kaczyńskiego i cały PiS? Cóż tyle warci są wyborcy co wybrani przez nich politycy i ich szacunek do swoich wyborców. Tylko patrzeć, jak wynajdą szczepionkę na epidemie filipińskiej grypy! Chyba wypada zaintonować „Sto lat…” i modlić się „nie daj Boże…”

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

06-05-2024 [11:16] - u2 | Link:

Wystąpienie Kierwińskiego przypomina mi słynne wystąpienie Kwaśniewskiego i jego filipińską grypę czy zdjęcia Sienkiewicza

To wskazuje że czują się bezkarni. Gdyby nie ostatki niezależnych dziennikarzy, to ludzie by się o ich ekscesach nie dowiedzieli.

PS. Na brak wolności słowa w Niemczech wskazywał mi niedawno w rozmowie on-line pewien Niemiec. A jak jest w Niemczech tak jest w Bolanda, rządzonej przez niemieckiego namiestnika.

Obrazek użytkownika sake3

06-05-2024 [11:19] - sake3 | Link:

Oni nie sprzedadzą Polski za pół litra tylko jeszcze te pół litra dołożą ,,kupującemu''.za daną transakcję.

Obrazek użytkownika juur

06-05-2024 [17:00] - juur | Link:

Można dostrzec pozytywny aspekt zdarzenia dobrze świadczący o Kierwińskim.
Nikim się nie wyręczał,  sam się przebadał i wystawił stosowne zaświadczenie a i tak nikt mu nie wierzy. Powszechnie oburzenie.
Ale jest dziwnie.  Morawiecki mówi jakim to był zawsze przeciwnikiem zielonego ładu to nikogo to na NB nie oburza.
Co może być powodem tak różnej oceny ordynarnego łgarstwa w jednym i drugim przypadku?
.

Obrazek użytkownika sake3

06-05-2024 [21:03] - sake3 | Link:

@juur.......To nikogo na NB nie oburza,czyżby?Przecież na tego Morawieckiego oburzacie się i wieszacie go już dobrych kilka lat.Dopiero wczoraj właśnie pan zarzucał mu ordynarne kłamstwa.Blog pana@Kaczysty komentarz o 19:47.Jakaż za to chwalebna laurka pod adresem pana Kierwińskiego.Poprzedniego roku była identyczna sytuacja w Płocku i też pewno złośliwy pisowski mikrofon.Poczekajmy na wyniki śledztwa detektywa Giertycha.

Obrazek użytkownika u2

06-05-2024 [21:21] - u2 | Link:

@sake3

Osoby takie jak juur nie mogą przeboleć, że PMM w ciągu dwóch kadencji podwoił wpływy budżetowe, pomimo zarazy i wojny. Będą kłamać, kłamać i kłamać, bo PMM nie podpisał Zielonego Ładu, co wskazuje np. dr Kuźmiuk. Ale celowo są głusi i ślepi, bo tak są zadaniowani i muszą powielać te kłamstwa zgodnie z doktryną prof. Marka Belki, aby kłamstwa przykrywać kolejnymi kłamstwami :-)

Obrazek użytkownika juur

07-05-2024 [11:15] - juur | Link:

@sake, @u2 jestem  rozczarowany Waszymi komentarzami.
Co to Kierwińskiego to wpis jest trochę złośliwy bo nie można być takim durniem by na trzeźwo, samemu sobie, wystawiać   świadectwo trzeźwości...
Smutne jest to, co jest chyba cechą naszych wybrańców, że ewentualność "powiedzieć prawdę" nie jest, zupełnie, brana pod uwagę.
I tą cechę dostrzegam w Waszych wpisach. Bo nie wierzę, że nie znacie np.
https://nczas.info/2024/02/03/...
Gdzie podano gołe fakty tak data po dacie z którymi nie da się dyskutować co najwyżej to co robicie "oszukali go"
Nie wierzę też, że nie znacie wypowiedzi P. Jakiego. Choćby te dwie wypowiedzi prominentnych polityków ZP każą powątpiewać w Wasze intencje, że dobrze życzycie prawicy. Jeżeli nie znaliście tych wypowiedzi to teraz już znacie i wypadałoby podziękować Kowalskiemu i Jakiemu, że otworzyli Wam oczy na postać jaką jest Morawiecki.
Możecie też dalej pisać o niezłomnym przeciwniku zielonego ładu Morawieckim i przytaczać dowody tej walki np. likwidacja Ostrołęki, górnictwa i energetyki z zapleczem by przełączyć nas na ruski gaz kupowany od niemców.. Dobrze też poprzeć to danymi GUS o historycznie rekordowych zakupach realizowanych przez rząd Morawieckiego węgla z całego świata i energii elektrycznej..... tego nie da się obronić,

 

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

07-05-2024 [00:24] - Eugeniusz Kościesza | Link:

„kierwiński”- to nie osoba , to stan …
„Kierwiński” -to nie osoba - to stan umysłu określonych osobników!
To stan dziedziczny. Zwykle  genetycznie po przodkach. zakodowanego etnicznie obcego umysłu. Stan jaki  przedstawiają sobą osadzone w tym kraju przez Sowietów w charakterze nadzorców „kraju priwislańskiego” -zarówno   talmudyczne i jak i postdojczowate sitwy etniczne. A te od lat 50-tych systemowo obsadzają wszelkie piony warszafkowych prokuratur oraz MSW od MBP do ABW-  i tak z dziada na wnuka ! (Cóż n a razie UEnazistokie RODO na rzecz krycia BeNDeckiej i kacapskiej agentury skutecznie działa)  

Obrazek użytkownika juur

07-05-2024 [11:24] - juur | Link:

Podobno echo i pogłos zatrzymano i zostaną przykładnie ukarani.