Niech żyje sprawiedliwość!

Ja naprawdę czegoś nie rozumiem. Pan Wąsik i Kamiński zostali skazani przez sąd w 2015 roku na 3 lata wbrew prokuratorowi, który domagał się roku więzienia w zawieszeniu. Jeśli panowie nie wnieśli by apelacji, to wyrok byłby prawomocny. To ja czegoś nie rozumiem. Sąd apelacyjny mógł uznać odwołanie albo je odrzucić. W każdym bądź razie uznając apelacje oddaje do ponownego rozpatrzenia uznając w pewnej mierze lub całkowicie argumenty skazanych. Jeśli odrzuca, wtedy wyrok jest prawomocny. Jeśli dobrze rozumiem to, gdyby panowie nie wnieśli apelacji to ułaskawienie pana prezydenta (zdaniem tych rudych bandytów) było by zgodne z prawem. Czyli okazuje się, że jeśli apelacja jest uznana to znaczy, że prezydent nie ma prawa udzielenia abolicji dla ludzi już skazanych. Innymi słowy mają w poważaniu pana prezydenta i jego prerogatywę udzielenia prawa łaski czy abolicji. Oczywiście wycierali sobie mordy konstytucja, nawet pamiętam rotacyjnego błazna, który nad nią płakał, a dzisiaj mają konstytucje w głębokim poważaniu. Dzisiaj rozumiem, dlaczego rotacyjny błazen płakał nad konstytucja, bo wiedział, że będzie ją łamał. Prześledźmy cały proces karny panów Kamińskiego i Wąsika.

1) Dlaczego pana Kamińskiego i Wąsika oskarżała prokuratura w Rzeszowie, gdzie szefem była pani prokurator Anna Habało, która już nie jest prokuratorem. Została odwołana za korupcje. To tak jakby Pershing i Słowik oskarżali urzędników walczących z mafią. I tak panowie mają szczęście, bo mafia pruszkowska wysadziłaby ich w powietrze, a ta mafia rudego bandyty jest ludzka, bo wsadzi tylko do ciupy na 2 lat. A tak na poważnie, gdzie autorytet prokuratury, która oskarżała obu panów. Kto zagwarantuje, że szefowa prokuratury rzeszowskiej ze strachu przed CBA nie nakazały oskarżenia tych którzy mogli zagrozić jej korupcyjnym interesom.
 
2)Teraz spójrzmy na sędziego Łączewskiego, który w 2015 roku skazał panów Kamińskiego i Wąsika na 3 lata bezwzględnego więzienia i 10 lat zakazu sprawowania urzędów państwowych, pomimo że prokurator Olewiński domagał się 1 roku więzienia w zawieszeniu i okresu zakazu sprawowania urzędu na 3 lata. Odpowiedz jest prosta. Pan sędzia dając się nabrać na prowokacje internauty występującego pod nazwiskiem Tomasza Lisa, proponuje mu pomoc w spisku przeciw rządowi PiS-u. Sędzia był wrogiem dziennikarzy o poglądach prawicowych. Skazał na prace społeczne i obejrzenie filmu „Cud purymowy” 17 kiboli wywrzaskujących podczas meczu antysemickie przyśpiewki. Wbrew prokuraturze skazał na więzienie w zawieszeniu policjanta, który pobił manifestanta na Marszu Niepodległości. Również wbrew prokuraturze cofnął do ponownego przeprowadzenia śledztwo w sprawie przygotowania wizyty delegacji prezydenckiej w Smoleńsku w 2010 r. Sędzia mówił wtedy: „kiedy polityka wchodzi na salę rozpraw, sprawiedliwość potrafi ulecieć oknem”. No i uleciała! I u kogoś takiego szukano SPRAWIEDLIWOSCI. Czy można się dziwić, że prezydent Duda obu panów ułaskawił. Ciekawe, że sędzią Łączewski uciekł z palestry i nie jest już sędzią. Czyżby się przestraszył albo mafia rudego bandyty aż tyle mu zapłaciła?
 
3) SN w czerwcu 2023 roku, uchyla umorzenie sprawy Kamińskiego i Wąsika ignorując abolicje prezydenta, jak i trzy wyroki TK. Przyjrzyjmy się kto i jak orzeka w SN. Tenże SN nie uznawał wyników kolejnych wyborów po 2015 roku. Tenże sąd ignoruje trójpodział władzy oraz prerogatyw wskazanych przez Konstytucja jak i wyroki TK. Robi to, ponieważ sędziowie SN uczestniczący w rebelii przeciw własnemu państwu mają świadomość, że tworzona przez nich alternatywna rzeczywistość prawna nie spotyka się z należytą reakcją pozostałych władz. Widzieliśmy na filmie jak po naradzie szła banda rudzielca z kwiatem polskiej palestry. Byli tak zadowoleni, że wyglądało na to, iż rodziny mafijne się dogadały!  Robią to, bo są pewni poparcia lewackiej Unii jak i Komisji Weneckiej zresztą całego lewackiego świata. No niestety takie są STANDARDY w Unii. Oczywiście następny sąd niezależny i uczciwy. Trzej sędziowie ze składu byli nimi Andrzej Stępka, Małgorzata Gierszon i Piotr Mirek
Przewodniczący Andrzej Stępka – umorzył postepowanie pani Sawickiej, burmistrza Helu Mirosława Wądołowskiego w głośnej sprawie korupcyjnej, czy przedawnienia postępowania w sprawie śmierci Grzegorza Przemyka. Umarzał wiele spraw sędziów zarówno cywilnych jak i wojskowych. To ten sędzią orzekł, że bycie konfidentem SB „nie kwalifikuje się jako współpraca z organami służb bezpieczeństwa PRL” to tylko te nieliczne i najbardziej znane SPRAWIEDLIWE wyroki tego sędziego. Czyli tutaj też mamy gwarancje SPRAWIEDLIWEGO wyroku jak oni to rozumieją.
 
4) Sędzia która wydała ostateczny wyrok na Kamińskiego i Wąsika w grudniu 2023 roku. Okazuje się, że pani sędzia ma wszczęte postepowania dyscyplinarne. Wobec niej zapadło w roku 2019 orzeczenie SN, iż nie jest ona sądem w rozumieniu prawa unijnego i krajowego. Rzecznik dyscyplinarny sędziów sądów powszechnych Piotr Schab zaznaczył w komunikacie, że część zarzutów dyscyplinarnych postawionych sędzi może mieć cechy ściganego z urzędu przestępstwa nadużycia władzy przez funkcjonariusza publicznego. Ale znając UCZCIWOSC gwiazd naszej palestry nie przypuszczam, żeby pani sędzia chciała się mścić na rządach i urzędnikach PiS-u. Przecież SPRAWIEDLIWOŚĆ
PRZEDE WSZYSTKIM!  
 
5) A kto wydal nakaz aresztowania. Sędzia Tomasz Trębicki jest członkiem stowarzyszenia sędziów "Iustitia", do której to organizacji należy większość widzianej na wspomnianym filmie rodziny mafijnej palestry. Sędzia również skazał pana Tomczaka, który usunął z rzeźby JPII meteoryt, uważając rzeźbę za obrazoburcza. Okazuje się, że pan sędzia nie tylko serce ma po lewej stronie, to brak w nim również Boga! Pan sędzia zlekceważył immunitet poselski, 3 wyroki SN, 3 wyroki TK jak i akt abolicji prezydenta Polski. Dodam, ze sędzia Trębicki podpisał nakaz aresztowania bez zapoznania się z aktami sprawy, które właśnie znajdowały się w SN. Jakże oni sie spieszyli!
 
Sami kryształowi przedstawiciela palestry. Uwierzcie mi, że wynajęcie brata Michnika byłoby i tańsze, i skuteczniejsze. Szkoda że zmarł, może Adaś go zastąpi, przecież ta sama krew! Przypomina mi się słynny cytat z samych swoich: „sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”
 
NIECH ZYJE SPRAWIEDLIWOŚĆ!

PS: Najlepiej poglądy i hipokryzje naszej palestry odzwierciedla pani adwokat Sylwia Gregorczyk-Abram. Założycielka organizacji Wolne Sądy, ale tez członkini grupy WEJSCIE która bezprawnie zawładneła TVP, RP i PAP. Sądy owszem, wolne ale nie media, prawda pani mecenas!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

10-01-2024 [11:05] - u2 | Link:

Sędzia Tomasz Trębicki jest członkiem stowarzyszenia sędziów "Iustitia"

Jego matka Zofia Trębicka ponoć kierowała biurem poselskim Kierwińskiego, obecnego ministra spraw wewnętrznych.

https://wpolityce.pl/polityka/677595-posel-kaleta-pyta-szefa-mswia-o-znajomosc-z-sedzia-trebickim

Użytkownicy serwisu X dotarli do informacji, wedle których sędzia Tomasz Trębicki, który wydał nakaz aresztu Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego, jest politycznie powiązany ze środowiskiem Platformy Obywatelskiej. Jak wynika z podanych przez nich wiadomości, matką sędziego jest nieżyjąca już śp. Zofia Trębicka, warszawska radna i dyrektorka biura poselskiego obecnego szefa MSWiA Marcina Kierwińskiego.

Obrazek użytkownika Czesław2

10-01-2024 [12:15] - Czesław2 | Link:

Proste, pierwszy sędzia, który kiedyś złamał prawo nie został wyrzucony. Potem to już lawina  zdrajców. Wszyscy politycy w Polsce mieli w tym interes.Skutek? SN wydaje 2 sprzeczne opinie. Ponieważ Hołownia wybrał sobie sędziego.