Nie lekceważmy rudego bandyty

Chciałbym wszystkich ostrzec przed tym rudym bandziorem. Wprawdzie jest bandziorem, ale nie idiotą. Dobrze wie, że wsadzenie Kamińskiego i Wąsika do mamra bardzo wzmocni poparcie dla PiS-u i da im jeszcze dwa symbole męczenników politycznych. Jednocześnie duża część niezdecydowanych którzy głosowali na 3D mając dość Kaczyńskiego i Tuska przechyli się w stronę PiS-u. Moim zdaniem on to dobrze wie. Dlatego powstaje pytanie, dlaczego robi to, co robią jego bandyci na wyraźne jego polecenie, co najprawdopodobniej wzmocni pozycje PiS-u. Po pierwsze proszę zwrócić uwagę, że oprócz stonowanych komentarzy nigdzie nie firmuje ani łamania prawa, ma od tego Bodnara. Ani wejścia do TVP, RP i PAP z użyciem siły, ma od tego alkoholika płk. Rympałka. Ani lekceważenia prezydenta i SN ma od tego rotacyjnego błazna sejmowego. Nawet nie do końca jestem przekonany czy przypadkiem nie dąży do doprowadzenie coraz bardziej prawdopodobnych ponownych wyborów, żeby Unia miała pretekst, jak to się w Polsce łamie prawo, nie respektuje demokratycznych wyborów i łamie STANDARDY UNIJNE (jakby takowe w ogóle istniały). Dlatego zadawałem sobie pytanie, dlaczego poszedł ten zimny, wyrachowany drań na taki rympał. Przecież jeśli chodzi o media, to PiS tak wystawiło prezydenta z Kurskim, że bez problemu dogadaliby się odnośnie nowej ustawy o mediach publicznych. Wydaje mi się, że są dwa powody, dlaczego poszedł tak na ostro.

Po pierwsze, po wizycie w Brukseli dostał glejt, na swoje zbrodnie, że lewactwo Unijne go wybroni. Jednak na wszelki wypadek będąc uważnym i zbyt ostrożnym robi to nie swoimi rękoma. Najprawdopodobniej dostał zapewnienie, że go wybronią a chyba także przyrzekli mu jakąś synekurę, jeśli nie będzie się sprzeciwiał relokacji i zmianom traktatowym. To moim zdaniem jest pewne, inaczej byłby bardziej ostrożny tak jak był i jest teraz ostrożny i nie firmuje własną twarzą tych bandyckich poczynań.

Druga przyczyna z pewnością powiązana z pierwszą, że zależy mu na jak największym zamęcie i chaosie co nie tylko da powody Brukseli do wzięcia nas pod specjalną „KURATELLE”. Liczy również na to, że doprowadzi do takiego totalnego chaosu w Polsce, aż sami zmęczeni Polacy powiedzą niech przyjdzie Unia byle tylko był spokój. Dlatego ostrzegam wszystkich przed demonstracja 11. 01. 2024, żeby nie dali się przypadkiem sprowokować, do czego ludzie Rympałka będą na pewno próbowali doprowadzić, podobnie jak to podpalili budkę pod ambasada Rosji. Pamiętajcie czym ostrzej tym lepiej dla tego rudego bandyty. Nie dajcie się sprowokować bandytom!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

09-01-2024 [19:30] - sake3 | Link:

Moim zdaniem Donald Tusk absolutnie nie obawia się,że uwięzienie dwu posłów wzmocni PiS czy otworzy oczy społeczeństwu na bezprawie jakie się dokonuje.To nie postawi go w trudnej sytuacji bo ma wsparcie UE która już tyle w niego zainwestowała,że musi robić to nadal.bez obaw o reakcję społeczeństwa .Świadczy o tym niedawny sondaż CBOS-u wykazujący >40% zaufania dla niego.Tusk groził dzisiaj prezydentowi i Kaczyńskiemu ale przecież robił to już wcześniej choć może nie tak ostentacyjnie.Kilka lat wczesniej atakował ordynarnie prezydenta Kaczyńskiego,ile to już lat trwają ataki na jego brata.a prezydenta Dudę atakował i wyśmiewał od pierwszych dni jego urzędowania Prezydenta zdyscyplinujemy jak mówił więc dzisiejsze groźby nie są żadnym zaskoczeniem.Obawiam sie czegoś innego,że zacznie się sterowany klopot z zaopatrzeniem niczym w stanie wojennym a Polacy przyzwyczajeni do pełnych półek tego nie wytrzymają.

Obrazek użytkownika sake3

09-01-2024 [19:39] - sake3 | Link:

Wiadomosć z ostatniej chwili.Policja napadła na Pałac Prezydencki i zatrzymała posła Wójcika.

Obrazek użytkownika u2

09-01-2024 [20:17] - u2 | Link:

zatrzymała posła Wójcika

Wójcik jeszcze na wolności. Wąsika i Kamińskiego.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

09-01-2024 [22:42] - Siberian Husky Dog | Link:

Tusk ma zamiar skończyć jak Kaddafi czy jak Ceaușescu?

Obrazek użytkownika u2

09-01-2024 [23:07] - u2 | Link:

jak Kaddafi czy jak Ceaușescu?

Jak Putler. Widać że z mijającymi dekadami coraz bardziej zmienia się z kręconego blondynka aniołka w prawdziwego diabła :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Pani Moherowa

10-01-2024 [05:40] - Pani Moherowa | Link:

tuSSk ma również pozwolenie z moskwy, nie tylko z berlina. Póki co ma gwarancje bezkarności i poparcie z obu stron. Obie strony maja na niego haki więc im szybciej cokolwiek zrobi by zdestabilizować Polskę, tym lepiej. On, to Ryże Słońce Peru przed niczym się nie powstrzyma, przed niczym. 

Opóźnianie, czy tez zatrzymanie dostaw do jakichkolwiek sklepów, spowoduje ogłupienie młodszej generacji. Starsi, którzy pamiętają stan wojenny, są zaprawieni w tych zagrywkach i jakiś sobie poradzą. Oby tylko mróz odpuścił. 

Boże miej Polskę w swej opiece