Apel do patriotów Polaków

Zwracam się do wszystkich Polaków, przede wszystkim tych którzy mają dość wojny polsko polskiej, mają dość dwóch starców, którzy dla swojego ego niszczą naszą ojczyznę. Do tych których oszukała Trzecia Droga hasłem „Szczęśliwej Polski już czas”. Już widać, że chodziło o ich szczęście, szczęście polityków nawet kosztem lamania prawa, konstytucji i chaosu. Koszem Polski i Polaków. Sam, kiedy słyszę polityków PiS, żeby wziąść udział w protestach 11 Stycznia mam duże wątpliwości, że żebrzą o wsparcie dla PiS-u. Pomyślałem niedoczekanie.

Ale drodzy rodacy, teraz naprawdę nie idzie o tę czy tamtą bandę polityczną i stołki dla politycznych bandziorów, Dzisiaj walka idzie nie tylko o wolne media, ale przede wszystkim o naszą Ojczyznę, o Polskę, jej suwerenność, wolność, o naszą przyszłość. O przyszłość naszych dzieci i wnuków. Walka idzie o sens przelanej krwi przez naszych przodków. Nie miejmy żadnych zahamowana, że tę bandę volksdeutschowi rudego bandyty należy się raz na zawsze pozbyć, zanim nas sprzeda Berlinowi. To jest priorytet. Przypomnę tylko, że po 21 latach po zdobyciu niepodległości w roku 1918 nasz ZACHODNI PRZJACIEL zrównał nam ojczyznę z ziemia i wymordował 6 mln naszych rodaków. Dzisiaj stajemy przed podobnym problemem. Nasz ZACHODNI PRZYJACIEL znów chce nas zniewolić po 35 latach "odzyskania niepodległości". Nie silą i czołgami, ale rękoma V kolumny i polskich volksdeutschów. Weźmy udział w demonstracjach 11 Stycznia dla naszej ojczyzny, dla nas i dla naszych dzieci. Walczmy o Polskę! Nie skazujmy naszych dzieci i wnuków na ponowne przelewanie krwi w imię wolności Polski. Pozostawmy im wolną Polskę!

Bądźmy raz mądrzy przed szkodą!!!
 
Przeżyliśmy bandytę ruska, przeżyjemy bandytę tuska.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

07-01-2024 [11:45] - u2 | Link:

Koszem Polski i Polaków. Sam, kiedy słyszę polityków PiS, żeby wziąść

Polska język, trudna język :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [11:57] - Swisspola | Link:

Ty nie masz wolnych niedziel? Cały czas na służbie?
To dla ciebie "Polska język, trudna język :-) :-) :-)" bo tyle razy cię prosiłem, żebyś nie komentował moich wpisów i jeszcze nie zrozumiałeś. Proponuję tłumacza na Google. Wujek Google naprawdę Ci pomoże, bo psychiatra nie ma już niestety co tu robić.

Obrazek użytkownika u2

07-01-2024 [12:07] - u2 | Link:

Proponuję tłumacza na Google

A ja tobie proponuję jakąś autokorektę tekściorów, które piszesz. Dostałeś jakiegoś wzmożenia noworocznego, a to niedobsz, oj niedobsz, dla poprawnej polszczyzny. Rozumiem, żeś się całkowicie zniemczył, ale warto mieć jeszcze choć trochę szacunku dla Polnische Sprache, bo piszesz na polskim portalu, głównie do nas Polaków. Nie potwierdzaj stereotypów o was Niemcach. Pokaż, że masz choć trochę kulturki :-)

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2024 [12:13] - Pers | Link:

@Swisspola
U nich są wolne soboty.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-01-2024 [11:47] - NASZ_HENRY | Link:

Kto to zwołuje na demonstrację w mroźny, powszedni dzień, przed ogłoszeniem werdyktu przez SN i decyzji Prezydenta.
Kto to taki? Jak nazwać takiego ktosia 😎

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [12:00] - Swisspola | Link:

Ja nie wzywam nikogo na piknik. To ma być protest patriotów w walce o wolną Polskę. Wydaje mi się, że w takiej intencji żądna pogoda patrioty nie przerazi.
 

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [12:30] - sake3 | Link:

Mamy czekac na piekny majowy dzień? Ja wiem,że manifestacja z pewnością będzie mniej liczna przecież nie będzie wsparta przez UE jak tuskowe spędy,ale ile można milczeć? W stanie wojennym też było zimno i mróz a jednak naród poszedł i pokazał swoją siłę.Ja obawiam się czegoś innego.Teraz już naród nie ten sam,nie ma pragnienia wolności,jest skłócony i poddaniu praniu mózgów nader skutecznie.Dobrze to ujął na swoim blogu pan @jazgyni -pt,,jak ja nienawidzę Polski''.Wtedy w stanie wojennym tak nie było,nikt nie mówił,że Polski nienawidzi.Była jedność i prawdziwa solidarność.Teraz tego nie oczekujmy.Dlatego sądze,że apel pana @Swisspola jest daremny.Przecież naród beznamiętnie patrzy na bezprawie nowego rządu.Jedna z moich koleżanek powiedziała-,,wszystko jedno kto będzie nami rządził Rus czy Prus byleby w sklepach wszystko było''.

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-01-2024 [12:42] - Pani Anna | Link:

@sake3
Może ja mam sklerozę, ale w takim razie przypomnij mi, gdzie konkretnie "naród poszedł w stanie wojennym"?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-01-2024 [12:51] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3 ... w tym roku weekend majowy będzie długi i gorący :) Nie rozumiem jednego, dlaczego to kryterium uliczne ma być 11 stycznia. Musiałem coś przespać, tfu przeoczyć 😉
 

Obrazek użytkownika u2

07-01-2024 [12:57] - u2 | Link:

Musiałem coś przespać

Ponoć w czwartek zbierają się na Wiejskiej totalniacy, aby rządzić dekretami i ukazami jak za cara-puszki i lenia Lenina. Pewnikiem nie oglądasz TV Republika i dlatego nie wiesz :-)

PS. W dzień roboczy trudniej zrobić prowokacje, do których przyzwyczaił tatar Polaków podczas Marszów Niepodległości.

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [13:09] - sake3 | Link:

@NASZ-HENRY...Długi i gorący weekend majowy jak przypuszczam okaże się znając Polaków pewnie długim grillem a nie manifestacją w obronie wolności.Pieczone kiełbaski z pewnością wygrają z pragnieniem wolności..

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2024 [12:11] - Pers | Link:

@Swisspola
//mają dość dwóch starców, którzy dla swojego ego niszczą naszą ojczyznę//
Jeden starzec to pan naczelnik Kaczyński.
A drugi?

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [12:39] - Swisspola | Link:

Jeśli się nie mylę, to rudzielec też jest emerytem i ten volksdeutsch w polityce jest mniej więcej tak długo jak Kaczyński. Nie zapomnę tego rudego zdrajcę jak liczył glosy w Nocnej Zmianie.

 

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2024 [12:50] - Pers | Link:

@Swisspola
//Jeśli się nie mylę, to rudzielec też jest emerytem//
Owszem, osiągnął właśnie wiek emerytalny ale ciągle jest młodszy o 8 lat od pana naczelnika.
66 lat w polityce to wiek średni.

Obrazek użytkownika angela

07-01-2024 [12:36] - angela | Link:

"Dzisiaj walka idzie nie tylko o wolne media, ale przede wszystkim o naszą Ojczyznę, o Polskę, jej suwerenność, wolność, o naszą przyszłość. O przyszłość naszych dzieci i wnuków. Walka idzie o sens przelanej krwi przez naszych przodków. Nie miejmy żadnych zahamowana, że tę bandę volksdeutschowi rudego bandyty należy się raz na zawsze pozbyć, zanim nas sprzeda Berlinowi."

No nareszcie Swisspola zrozumial co się dzieje z Polską. 
Tylko szkoda, że jeszcze nie dotarło do niego, że PiS na czele z p. Kaczyńskim, p.Dudą, p. Morawieckim budowali silną i niezależną Polskę, a wielu " na prawicy" im w tym usilnie przeszkadzali i nadal przeszkadzają.
Dla bzdetów i spraw malo waznych w porównaniu z Polską,  mogą zatracić Polskę. 

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [13:43] - Swisspola | Link:

@angela
Ja zawsze rozumiałem co się dzieje w Ojczyźnie, a tak naprawdę szkoda, że do wielu nie dociera fakt, że PiS aktualnej sytuacji jest  współwinny, co tak naprawdę wcale nie rozgrzesza bandę rudego volksdeutscha! Moim zdaniem PiS nie łamało prawa, ale starało się prawo naginać i obchodzić. Często tłumaczyli się tym, że tamci (PO) też tak robili a to jest prosta droga do psucia państwa. Innymi słowy, prowokowali a teraz mamy skutki. Nie obchodzą mnie politycy, ale interesuje mnie Polska. Proszę nie zapominać, że Kaczyńscy brali udział i w Magdalence i przy Okrągłym Stole, co dzisiaj Kaczyński uważa za zdradę! Nie pamiętam Kaczyńskiego z lat 90-siatych, żeby walczył o dekomunizacje polskiej sceny politycznej. Posłuchaj wystąpień Sośnierza w sejmie IX kadencji

https://www.youtube.com/watch?...

a może zrozumiesz, że i PiS nas oszukiwał. Co innego mówili a co innego robili np. w stosunkach z Unią.

Obrazek użytkownika smieciu

07-01-2024 [13:47] - smieciu | Link:

Tylko szkoda, że jeszcze nie dotarło do niego, że PiS na czele z p. Kaczyńskim, p.Dudą, p. Morawieckim budowali silną i niezależną Polskę

Nie dotarło bo nic takiego nie miało miejsca. Będę powtarzać do znudzenia. Tą domniemaną budowlę odrzucili w wyborach ci co mieli z niej skorzystać! Tylko że wyborcy nie odrzucili tej budowli gdyż ona nie istniała.

Przegrane wybory ujawniły ogrom iluzji, mitologii którą żyją PiSowcy. Mają cały swój świat mogący istnieć głównie dzięki oderwaniu wyborcy PiS od rzeczywistego życia. To dlatego propaganda PiS była adresowana tak a nie inaczej. Była adresowana do tych, którzy mogli się nabrać.
PiS poczynił swoim socjalem prawdziwe spustoszenie. Ale też sam padł ofiarą. Tak swoją drogą podobnie dzieje się w Europie. Socjal stworzył nowy typ wyborcy. Przekonanego że państwo mu da, wydzieli itp. Ludzie będą pobierać. Tylko kto będzie na pobierających robić? Budować właśnie?
Cała ta idea jaką PiS włożył do głowy wyborcom zawiera ciągle w sobie paradoksy socjalizmu PRL. Jest zwykłym fałszem, kłamstwem mogącym zwodzić jedynie na krótką metę. To silne państwo według tego nowego wyborcy to państwo wydzielające socjal. To wszystko i nic więcej.
Udało się tym wyborcom poprzestawiać w głowie fundamentalne wartości. Jeszcze niedawno prawicowe idee polegały na daniu człowiekowi maksimum wolności. A minimum danin pobieranych przez państwo. Czyli w skrócie: człowiek pracuje na siebie. Sam wypracowuje swój dobrobyt.
Dzięki pisowskiej propagandzie stare etykiety straciły kompletnie swoje znaczenie. Przez co prawica znaczy tyle co lewica. Wszystko stało się po prostu mitologią. Zbiorem hasełek bez realnego znaczenia.

Ciągle się tu słyszy: silne państwo, zdrada, walka o ojczyznę o przyszłość itp. Tylko że to wszystko nie znaczy już kompletnie nic. Mamy tu na NB od czasu wyborów do czynienia ze zwykłym nic nie znaczącym pieprzeniem. Powtarzaniem hasełek pustych.
Wystarczy że Tusk zostawi 800+ i tak naprawdę tyle będzie z osiągnięć pisowskich rządów. Tego co zbudował.
O co więc ten krzyk?
O nic więc. To prosu emocje wyzwalane przez kompletnie pustą propagandę.

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [14:25] - Swisspola | Link:

Jesteś niesprawiedliwy, bo gdybyś czytał moje wpisy na NB, to byś wiedział, że jestem krytykiem PiS a nie zwolennikiem, za co byłem już wszystkim. Schwabem, Niemcem, Ruska onucą i wszystkim co najgorsze. Jak może nie wiesz, posiadając jednostronne poglądy, w tym kraju nie można być normalnym i oceniać zdroworozsądkowo. Skrytykujesz PiS to nie ważne czy słusznie czy nie lądujesz w koszu z banda rudego volksdeutscha. Skrytykujesz bandę rudego volksdeutscha, to nawet wbrew faktom lądujesz na śmietniku z moherami. Przywykłem! Masz naprawdę wiele racji, tyle tylko, że jesteś non stop monotonny i jednostronny, czyli antyPiS-owski. Takich jednostronnie patrzących na partie polityczne nazywam wyznawcami i tak naprawdę, wcale nie chce z nimi dyskutować, bo albo dyskusja jest nie merytoryczna albo zbyt nudna. Natomiast chyba niczego nie zrozumiałeś albo nie chcesz zrozumieć, że tutaj wcale nie chodzi o jakąś partie polityczna, tylko o przyszłości Polski i Polakowi. To nie są emocje, ale fakty. Rudy volksdeutsch wycofał nasze veto w sprawie uchodźców i jak dobrze pójdzie podobne obrazki jak z Niemiec, Francji czy Szwecji będziemy oglądali z Warszawy albo Krakowa. Do tego też, nie zablokuje zmiany traktatów i zostaniemy znowuż GG tym razem IV Rzeszy. A ty się pytasz "O co więc ten krzyk?
"

Obrazek użytkownika smieciu

07-01-2024 [14:43] - smieciu | Link:

@Swisspola
To nie są emocje, ale fakty. Rudy volksdeutsch wycofał nasze veto w sprawie uchodźców i jak dobrze pójdzie podobne obrazki jak z Niemiec, Francji czy Szwecji będziemy oglądali z Warszawy albo Krakowa.

Mnie też chodzi tylko o fakty. Ci uchodźcy, których mamy otrzymać dzięki Paktowi są przykładowo kolejnym mitem. Pisałem. Po pierwsze nie ma żadnego Paktu. Narazie osiągnięto jedynie porozumienie, które ma się stać podstawą nowego prawa. Ale do tego jeszcze kawałek drogi. Nie wiadomo co się stanie. Czy w ogóle nastanie. Przede wszystkim czy uda się wyrobić przed wyborami do UE. A nawet jeśli ów pakt wejdzie w życie (może za 2 lata) to wciąż jego idea jest inna niż się mówi. Ten Pakt dotyczy działań na granicach UE nie zajmuje się tym co się stało.

Masz naprawdę wiele racji, tyle tylko, że jesteś non stop monotonny i jednostronny, czyli antyPiS-owski.

O to chodzi. Owszem jestem monotonny. Owszem antyPiSowski. Ale mi też chodzi o fakty. Jestem monotonny bo walczę z mitami. Iluzjami. Pakt jest świetnym przykładem. Problem uchodźców także gdyż działania PiS są w dużej części pozorowane. Murem na granicy z Białorusią zasłania się dużo większe problemy. Napływ Ukraińców. Nielegalną imigrację przenikającą przez Słowację. Przyznawaniem obcym setek tysięcy zezwoleń na pracę (co dodatkowo zaburza normalną konkurencję płacową).

Do tego też, nie zablokuje zmiany traktatów i zostaniemy znowuż GG tym razem IV Rzeszy.

Znowu to samo. To chyba najczęściej wałkuję. Jakiej IV Rzeszy? Ludzie straszą Niemcami a nie widzą że to one mają największe problemy w Europie. Na czym miała polegać dotychczasowa władza Niemiec w UE? Tylko na tym chyba żeby sobie dosrać.
Po prostu niedobrze mi się robi gdy czytam te bzdury o dominacji Niemieckiej. Tępe kompletnie powtarzanie hasełek. Pełne sprzeczności. Dziabanie mózgu propagandą.
Niestety - powtarzam więc jestem monotonny. Mimo że moja monotonność jest pryszczem wobec ogromu klepaniny: Niemcy rządzą UE, IV Rzesza, Polskę chcą zająć? Ale po co? Kto? Niemcy? Które są zajmowane przez obcych? Gdzie tu logika, sens?
Dlaczego Tusk ma trzymać z przegrywami?

A ty się pytasz "O co więc ten krzyk?

Więc się pytam. O co naprawdę ten krzyk, skoro nic się nie trzyma kupy?
Skoro UE jest czymś innym niż się klepie. Tak samo Niemcy. Tak samo Tusk. Tak samo PiS.
Tak samo jak Smoleńsk.

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [15:20] - Swisspola | Link:

Właśnie o to chodzi, żeby nie było ani paktu emigracyjnego ani zmian traktatu. Jak mleko się rozleje, to musztarda po obiedzie. Ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi! Pamiętasz jak rudy bandyta straszył Polskę będąc jeszcze w Unii. cytat: "Kraje które nie ...poniosą konsekwencje. Takie są zasady w Europie". Wczoraj kłamał, że zawsze był przeciw relokacji. Temu bandycie nie można wierzyć a jestem przekonany, że tylko przed naszą wspólną silą się ugnie i przestraszy. Na czym polegała dominacja niemiecka? Poszukaj sobie w necie, gdzie czytałem artykuł amerykańskiego ekonomisty, że w Unii z każdego Euro dotacji 80 centów wraca do Niemiec i to nie tylko z Polski. A co z hubem gazowym, kiedy chcieli Europę od siebie uzależnić. Domagają się solidarności z uchodźcami a gdzie ona była, kiedy budowali Nord Stream? Nie mówili wtedy o żadnych karach i dopłatach! Dla dobra całej Unii bliżej było rurociąg pociągnąć np. z któregoś kraju bałtyckiego. Ale wtedy Schwaby nie mogliby dyktować cen i zarabiać. Nie wiem czy ty tego nie widzisz. 27 krajów a to Belg i 4 Niemców składali propozycje zmian traktatów. Pewno zabrakło kasy, aby kupić jeszcze jakiegoś pionka! Gdzie się podziała unijna i niemiecka praworządność na to co wyprawia rudy bandyta. Gdzie jest komisja wenecka. Ty naprawdę jesteś ślepy albo chcesz być ślepy. Pytasz:
„O co naprawdę ten krzyk, skoro nic się nie trzyma kupy?”

To Ci odpowiem krzyk jest o to, że po pandemii, wojnie na Ukrainie i upadku niemieckiej polityki energetycznej w Niemczech nastąpił poważny krach ekonomiczny i Niemcy już nie są w stanie trzymać całej Unii za pysk finansowo, dlatego chcą ją chwycić za pysk politycznie.
 

Obrazek użytkownika spike

07-01-2024 [16:31] - spike | Link:

@swiss
"Proszę nie zapominać, że Kaczyńscy brali udział i w Magdalence i przy Okrągłym Stole, co dzisiaj Kaczyński uważa za zdradę!"

"Panie wybacz mu, bo nie ma pojęcia co mówi"
Na jakiej podstawie, osądzasz Kaczyńskiego o zdradę, byłeś tam, widziałeś, słyszałeś ???
Ja te nie byłem, ale znam ludzi, którzy tam byli, mam jednego byłego działacza "S", który był na "przodku", za co został deportowany z Polski, wie kto zdradził, nie Kaczyński, wskaż mi "Solidarucha", który podziela twoje oskarżenia, ja takiego nie znam, w USA także, gdy się Kaczyński zjawiał, zawsze były tłumy Polonii, Wałęsa musiał uciekać.
 

Obrazek użytkownika spike

07-01-2024 [16:35] - spike | Link:

@smieciu
-"Niech wasza mowa będzie: Tak, Tak, Nie, Nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi."

twoja mowa od Złego pochodzi.

Obrazek użytkownika Alfaiomegaok

07-01-2024 [21:06] - Alfaiomegaok | Link:

"PiS poczynił swoim socjalem prawdziwe spustoszenie".  Nie wiem  na czym miało by polegać spustoszenie socjalem przez PiS?    
1. 500+ i inne wydatki socjalne nie spowodowały podniesienia podatków.
2. Budżet państwa (który jest pod kontrolą UE) zwiększył się trzykrotnie, przez okres rządów PiS,
3. Dodatkowe wydatki socjalne nie wpłynęły na poziom inflacji,
4. Gospodarka mimo różnych trudności się rozwijała,
5. Ważnym wskaźnikiem dobrej koniunktury w gospodarce jest poziom bezrobocia, który obniżył się do poziomu ok. 5%. Wysokość bezrobocia ma bezpośredni wpływ na poziom życia tej najniżej sytuowanej warstwy społecznej. Niskie bezrobocie to większe wpływy do budżetu państwa. Pieniądze są, ale czy będą?

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-01-2024 [12:39] - Pani Anna | Link:

W Polsce niczego nie załatwia "ulica". Zresztą komu w tej chwili można z czystym sumieniem powierzyć stery? Ta banda cwaniakow wykończy się sama, bo oni już są skończeni. Natomiast PIS w obecnej postaci i formie nie jest w stanie nas przed niczym ochronić,  a osobiście mam poważne wątpliwości, czy by nawet próbował. Pozostaje przeczekać złe czasy, może pójdą (PIS) po rozum do głowy,  bo póki co nie widać,  żeby się ogarnęli po tym " zwycięstwie".

Obrazek użytkownika u2

07-01-2024 [12:48] - u2 | Link:

PIS w obecnej postaci i formie nie jest w stanie nas przed niczym ochronić

Więcej wiary niemiecki trollu. Mógłby was ochronić przed zbliżającą się wojną światową. Przecież nie zaatakowalibyście Polen z 500 Himarsami. Nie jesteście przecież samobójcami. No chyba, że jednak jesteście jak ten wasz młody Werter. To są proste sprawy :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-01-2024 [12:51] - Pani Anna | Link:

@u2
Tylko takiemu ruskiemu pomiotowi, co to "uważa się za Polaka" można mówić spieprzaj dziadu, a on i tak nie zrozumie. Jak to ruskie.

Obrazek użytkownika u2

07-01-2024 [12:52] - u2 | Link:

Jak to ruskie.

Jak się spieszysz niemiecki trollu, to połykasz. Nie spiesz się tak, więcej luziku :-)

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [13:18] - sake3 | Link:

@u2......No,jak widać paniuska Anna się rozkręca.Mróz jej nie łamie,nie strzyka w kościach,bo rozgrzewa ją swiadomość,że może nazwać pana ruskim pomiotem.Moje gratulacje,że taka wielka dama zwróciła uwagę na ,,dziada''... .

Obrazek użytkownika u2

07-01-2024 [13:26] - u2 | Link:

W internetach każdy może udawać każdego i pisać co chce. Niemiec może pisać odezwy do Polaków - patryjotów. Niemka może nazywać Polaków dziadami :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Darek65

08-01-2024 [08:51] - Darek65 | Link:

P. Anna
"może pójdą (PIS) po rozum do głowy" - nic na to nie wskazuje, że pójdą po rozum do głowy. Cały czas obowiązuje zasada, więcej tego samego, choć nie działa.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

07-01-2024 [12:45] - Eugeniusz Kościesza | Link:

„Wojna polsko-polska”- etatowe kłamstwo z katalogu komunistycznej  nowomowy!
Nigdy nie było czegoś jak wojna polsko-polska ! To bolszewicki bełkot na określenie powstania zbrojnego 1944-63  przeciw sowieckiej okupacji !  Wojna owszem jest. I  to trwająca od 1939 roku wojna sitw etnicznych przeciw Narodowi Polskiemu  i jego prawu do własnej suwerenności. Sitw z jednej strony wywodzących się z rosyjskiego nadania żydokomuny, z drugiej selbstschuztowego pochodzenia niemieckiej mniejszości. Sitw etnicznych , które to we wspólnym sojuszu za sprawą sowieckiej okupacji przejęły władzę „w tym kraju”   od 1945 r. I gotowi są uciąć każdą polską rękę podniesioną przeciw wiecznie żywej nomenklaturowej „władzy ludowej”. Więc niech autor nie powiela znów sztampy żydobolszewickiej propagandy o „ wojnie polsko-polskiej”!  

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [13:52] - Swisspola | Link:

@Eugeniusz Kościesza
Dobrze nazwę ją wojną Polaków z volksdeutschami. Ale proszę mi wierzyć, że znam małżeństwa, rodziny i przyjaźnie, które się rozpadły i żadnej ze stron nie można było nazwać volksdeutschami. Niestety, za taki stan rzeczy odpowiada cala klasa polityczna!
 

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [13:56] - Swisspola | Link:

@admin
Zwracam się z prośba o wpłyniecie na U2, który każda dyskusje przeradza w ordynarny rynsztok kalumnii. Czy naprawdę nie masz na niego wpływu?
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-01-2024 [14:15] - Pani Anna | Link:

@Swisspola 
Admin nie ma wpływu na dziada, bo udaje, że wszystko jest w porządku.  Jak to leciało,  "jak Kali ukraść krowy, to dobrze...". Dopóki ten kompletny idiota i człowiek wyraźnie zaburzony rzuca się na każdego, kto śmie choć trochę skrytykować jego partię przewodnią,  jest wszystko ok. Właśnie taką postawa i tacy ludzie o moralności Kalego doprowadzili PIS do tego wiekopomnego  " zwyciestwa". Admin też ma swoją małą cegiełkę. 

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [14:28] - Swisspola | Link:

Najlepsza metoda  IGNOROWAC IDIOTE.

Obrazek użytkownika Darek65

08-01-2024 [09:02] - Darek65 | Link:

@Swiss
Przeraża mnie nazywanie Polaków mieszkających za granicą Niemcami, Ruskami, itp. Bycie Polakiem za granicą bardzo często wymaga więcej wysiłku, niż bycie Polakiem w Polsce. Losy ludzkie są bardzo poplątane, jedni wyjechali, bo musieli, inni, bo chcieli, jeszcze inni z innych powodów. Dlatego odnośmy się do poglądów, a nie miejsca zamieszkania, bo to wieje prymitywizmem, kompleksami i zaściankiem.

Obrazek użytkownika u2

07-01-2024 [16:17] - u2 | Link:

ordynarny rynsztok kalumnii

Człowieku opanuj się, zwracam tobie grzecznie uwagę, że kaleczysz czasami język polski jak jakiś Kali z Afryki. A już tobie kilka razy podawano adres mailowy do admina. Tam pisz swoje anse.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

07-01-2024 [13:59] - Marek Kudła | Link:

Kogo masz na myśli człowieku Swisspola, skoro zwracasz się do Polaków, któtzy mają dość wojny polsko-polskiej, dwóch starców, i tych, których oszukała Trzecia Droga.
Zwolennicy PIS-u nie chcą wojny, ale to nie PIS wojuje lecz komuniści i lewaccy liberałowie ! Ci z PO kłamią, że to PIS wojuje, chociaż wiemy, że lewactwo to kłamcy.  To w rezultacie zwracasz się jedynie do tych 5 % niezdecydowanych durniów, którzy uwierzyli w Hołownię !
Oni już wiedzą, że uczynili wiele złego dla Polski podejmując taką decyzję !
Prof. Zybertowicz:   Bez PIS nie ma narodu polskiego !
Przecież wiesz pan, że tylko ta formacja polityczna zawiera w sobie polską tożsamość, kulturę, polski honor, miłość do Ojczyzny  i wiarę chrześcijańską !  Ponadto w PIS nie ma miejsca  na aborcję i elgiebete, na zdradę, kłamstwa i złodziejstwo, co czyni od 15.12.2023 banda ryżego.   W PIS obowiązują żelazne zasady prawdomówności i wiarygodności ! 
Jeśli chce pan nazywać PIS jedną z band, to pan jesteś głupi !
 

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2024 [14:22] - Pers | Link:

@Kudla
//Prof. Zybertowicz:   Bez PIS nie ma narodu polskiego !//
Czy ten pan prof ma już dobrą opiekę specjalisty?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

07-01-2024 [17:29] - Marek Kudła | Link:

@Pers
wiem, bo znam cię dobrze, ty uważasz, że naród polski to obecnie rządząca koalicja 13 grudnia !!!

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2024 [21:27] - Pers | Link:

@Kudla
//Pers
wiem, bo znam cię dobrze, ty uważasz, że naród polski to obecnie rządząca koalicja 13 grudnia !!!//
Napisałbym ci, że jesteś idiotą ale @admin mi nie puści...
Ja tylko pochyliłem się nad profem bo bredzi.

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [14:27] - Swisspola | Link:

Masz racje a ja mam spokój! Następny wyznawca!
 

Obrazek użytkownika Es

07-01-2024 [15:34] - Es | Link:

"W PIS obowiązują żelazne zasady prawdomówności i wiarygodności !" - Sylwester był aż tak huczny?
W kwestii relacji z Unią, a dokładniej niepodległości Polski, Pis gwarantował tyle co Tusk. Tylko trochę wolniej

Obrazek użytkownika Adam66

07-01-2024 [18:12] - Adam66 | Link:

@Marek Kudła
Utożsamianie Polaków tylko z PISem kwalifikuje się do wizyty u specjalisty.  Poniżej wklejam komentarz, który umieściłem pod innym blogiem, zachęcam do przeczytania i refleksji.
Obie główne partie czyli PIS i PO wypełniają zadania globalistów, z tą różnicą że PIS gotuje żabę powoli, to PO od razu wrzuca na gorącą wodę.  Paradokalnie, uważam że najlepszym rozwiązaniem dla Polski byłby całkowity i jak najszybszy rozpad tzw. Zjednoczonej Prawicy.  Cała ZP się skompromitowała, upadek zaczął sie od
1.  Wykopania Szydło do Brukseli, potem już było tylko gorzej.
2. W Polsce potrząsanie szabelką, a w Brukseli podpisywanie wszystkich antypolskich lewackich idiotyzmów.
3. Piątka dla zwierząt.
4. Nachalna i prymitywna propaganda w TVP.
5. Aborcja.
6. Zamykanie lasów i zamordyzm plandemiczny.
7. Wazeliniarstwo i służalstwo wobec rezunów, generalnie całkowicie antypolska a proukraińska polityka, nie tylko od wybuchu ostatniej wojny ale już od 2009 roku kiedy rozpoczął się proceder oddawania ukrom lasów w południowo-wschodniej Polsce. 
8. Całkowicie zlekceważona kampania wyborcza i olanie pilnowania wyborów, mimo że ryży folksdojcz zapowiadał od dawna, że jak tylko dorwie się do władzy to Polskę wykończy. 
9. Pójście w zaparte i szukanie winnych porażki wyborczej wszędzie tylko nie we własnych szeregach.
10. Po przegranych wyborach, kontynuacja narracji która do tej przegranej doprowadziła (np. przemówienia Kaczyńskiego).
To tak z grubsza, bo można tę listę uzupełniać bardziej szczegółowymi wpadkami ZP, i to wszystko się działo kiedy totalniacy błaźnili się na każdym kroku, głupszej "opozycji" nie było i chyba więcej nie będzie.  Chociaż jeśli ZP się nie rozpadnie, to być może podejmie wyzwanie i będzie jeszcze głupszą opozycją niz totalniacy (wiem, ciężko to sobie wyobrazić, ale "słudzy Ukrainy" są bardzo kreatywni).
Dlatego uważam, że tylko całkowity rozpad ZP może sytuację Polski poprawić, pozbyć się złogów, zebrać patriotów i albo utworzyć całkowicie nowe ugrupowanie albo dołączyć do całkowicie zamilczanej przez " lewicę z lewej i lewicę z prawej", PJJ która wbrew temu, zdołała utworzyć komitety wyborcze i zdobyć 1.63% głosów.  
Niestety, wydaje mi się jednak, że duo POPIS będzie się dalej trzymało i tylko zmieniało przy korycie dopóty dopóki całkowicie Polski nie zniszczą.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

07-01-2024 [23:40] - Kazimierz Kozio... | Link:

pkt 7. mozna rozszerzyc: 7a. sankcje przeciw rosji ktore sa sankcjami przeciw sobie - strzalem we wlasne kolano

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [14:45] - Swisspola | Link:

Do wszystkich trolli i wyznawców. Ponieważ nie mam ochoty z wami dyskutować indywidualnie to powiem wam tak. Miał to być apel do wszystkich patriotów, którzy np. w wyborach pobłądzili, przejżeli na oczy, niezdecydowanych albo tych którzy uważali, że dostali coś raz na zawsze i nie poszli na wybory. Popatrzcie trolle co żeście z tego patriotycznego apelu zrobili. Zwykle ściek kalumni, wyzwisk i wyznań wiary. Jesteście takimi samymi idiotami, którzy od lat maja WYLACZNA RACJE i od lat szkodzą Polsce. że też ta święta ziemia nosi takich palantów którzy zwą się patr-(id)iotami!

Obrazek użytkownika Zofia

07-01-2024 [15:33] - Zofia | Link:

@Swisspola
Popieram pański apel i wierzę, że jest szczery. Niestety jest mniej uczciwych Polaków, którym by zależało na naszej Ojczyźnie. Większość kieruje się wyłącznie swoim interesem, bo im wmówiono, że najważniejszy jest pieniądz i lekkie życie z mottem "róbta co chceta". Te wszystkie marsze feministek, które chcą się pozbyć nienarodzonych dzieci ( przyjemność tak ale odpowiedzialność za skutki już nie), 8 gwiazdek, te marsze zboczeńców (bo jak nazwać ludzi, którzy robią z siebie pośmiewisko z genitaliami na wierzchu} miały służyć aby Polaków przygotować na zwycięstwo ZŁA. I to zło się pleni.!! Już nawet Kościół nic nie pomoże , bo zostaje zmuszony przez tzw. oświeconych katolików do przyjęcia ZŁA tego świata!

Obrazek użytkownika Marek Kudła

07-01-2024 [17:33] - Marek Kudła | Link:

@Autor
Panie, a któż na pański apel zareaguje ?  Kim pan jesteś ?  Ktro posłucha apelu takiego głupka ?!!!!

Obrazek użytkownika Zofia

07-01-2024 [15:13] - Zofia | Link:

@Marek ....- Podpisuję się pod pańskim wpisem. Od siebie dodam ( dla tych co uważają że PIS rozpoczął wojnę polsko-polską) nie wiedzieć dlaczego ja i moje otoczenie czuliśmy się bezpiecznie, kiedy przy sterach była Zjednoczona Prawica. Zwyciężyła moja wewnętrzna intuicja pomimo , że ciągle na każdym kroku byłam obrażana przez "tych lepszych" -nie moherów a nawet przez pseudo katolików, którzy są światli, bo się godzą na aborcję, in vitro i śluby jednopłciowe a ja NIE. Obecnie zwyciężyło ZŁO nad DOBREM i dlatego tyle jest jazgotu. Bo obudziła się u nich , pozostałość sumienia, które trzeba jakoś zdusić. Pozbyli nas, szacunku człowieka do człowieka a teraz pozbywają ZAUFANIA każdego do każdego! 

Obrazek użytkownika Swisspola

07-01-2024 [15:28] - Swisspola | Link:

Pani nie jest pseudo katoliczka, ale popiera pani wpis trolla, który wyzywa ludzi od głupków. Czy to jest po katolicku! Ja natomiast po katolicku nadstawiam drugi policzek. Niech pani wali! :-)

 

Obrazek użytkownika Zofia

07-01-2024 [15:49] - Zofia | Link:

@Swisspole
Ostatnie zdanie pana Marka nie powinno paść. Ma pan rację. Odniosłam się tylko do wcześniejszych "linijek" wpisu. Pseudo katolicy dla mnie, to ludzie, którzy przystępują do Komunii świętej popierając aborcję, in vitro i nie posyłając swoje dzieci na religię i obrażają Kościół. Proszę się nie obawiać ,że pana obrażę, bo to nie leży w mojej naturze. Po za tym, parę razy zostałam obrażona nawet przez panią. Życzę dobrego i bezpiecznego roku 2024.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

07-01-2024 [17:42] - Marek Kudła | Link:

@Zofia
Dlaczego napisałem to zdanie ?  Cytuję za Swisspolą: " teraz naprawdę nie idzie o tę czy tamtą bandę polityczną", co znaczy, że ten Swisspola uważa również PIS za bandę polityczną !?!
 

Obrazek użytkownika Swisspola

08-01-2024 [09:27] - Swisspola | Link:

@Zofia Ja również nie mam zwyczaju nikogo obrażać, chyba że zostanę natrętnie sprowokowany. Dlatego proszę mi przypomnieć, kiedy ja panią obraziłem?
 

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [16:00] - sake3 | Link:

@Swisspola....Z góry pan zastrzega,że jest krytykiem PiS-u  i że nie jest zwolennikiem tej partii.Po co to zastrzeżenie? Po co pan się  tłumaczy?.To nie PiS którego pan sie tak wstydzi głosował przeciw Polsce Gdzie w takim razie chce pan szukać tych patriotów?Przecież to własnie w PiS jest ich najwięcej ,to wyborcy PiS głosowali w referendum za Polską.Ci którzy pójdą na manifestację w wiekszości będą z PiS.Niech pan nie przykrywa swojej niechęci udawaniem,że tu nie znajdzie pan patriotów.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [16:32] - Imć Waszeć | Link:

Czy wy nie umiecie być po prostu zwyczajnie uczciwi wobec Polaków oraz konsekwentni i głośno powiedzieć to, co już wszyscy porządni Polacy wiedzą? A wiedzą mianowicie to, że peleo-sędziowie z uwagi na całe "dokonania" lat 90-tych z mafią w tle i zaciągi z czasów PRL-u, są po prostu do opcji zerowej? Ja już wiem, że wy PIS nie jesteście w stanie tego zrobić bo Okrągły Stół, a przede wszystkim wódeczka z Magdalenki jest dla was ważniejsza niż Polska. Walczycie o swoje - to dobrze. Ale nie wciągajcie da walki o wasze wszystkich porządnych Polaków, skoro nie umiecie lub nie chcecie posprzątać w państwie. Koniec z tą hipokryzją. Tylko poważne propozycje na stół.
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Czesław2

07-01-2024 [16:57] - Czesław2 | Link:

Czy konfa dała wotum ufności rządowi Tuska czy wstrzymali się od głosu?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [17:23] - Imć Waszeć | Link:

Nie interesuje mnie rykoszetowanie i inne marksistowskie sztuczki. Co ma w planach PIS po zdobyciu władzy?

Obrazek użytkownika Czesław2

07-01-2024 [17:34] - Czesław2 | Link:

@IW Pominął Pan sedno mojego pytania. Dlaczego wrzucił Pan monolog Bosaka   który popiera Tuska. Mam rozumieć, źe dla Pana Bosak byłby piątą drogą? Czy ja coś o Pisie wspomniałem w pytaniu?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [18:13] - Imć Waszeć | Link:

Bo ma rację (Bosak). Nie interesują mnie w takim przypadku mankamenty wyglądu lub charakteru. Na przykład, że się był zalał na studniówce i to ma niby coś znaczyć dla faceta pod czterdziestkę. Czyli manipulacje takie i owakie.
Ad PIS: Co ma do zaproponowania PIS dotyczy tematu, a nie rykoszetu.

Obrazek użytkownika Czesław2

07-01-2024 [18:29] - Czesław2 | Link:

@IW Znowu pominął Pan sedno mojego pytania. Od mania racji w gadaniu nic się nie zmienia. Kaczyński z Morawieckim w gadaniu też bronili Polski.Poparł volksdeutscha Tuska, czyli dla idiotów jest po prostu następnym wabikiem wystawionym przez służby. To po prostu następny Tusk.
Może Pan przestanie w końcu manipulować w odpowiedziach.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [18:40] - Imć Waszeć | Link:

Nie interesuje mnie rozmowa na ten temat, skoro PIS mając taką wiedzę jak Pan sugeruje, dopuścił obcego agenta (jak Pan sugeruje) do startu w wyborach i teraz stara się jakoś improwizować. Abu abu, jak mawiają na wschodzie. Abu mamy dwie agentury, abu jedną agenturę i związek melepetów.

Obrazek użytkownika Czesław2

07-01-2024 [18:42] - Czesław2 | Link:

@IW Nie interesuje Pana, bo wpadł Pan w swoje sidła. Każdy manipulant w końcu się odkryje.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [18:45] - Imć Waszeć | Link:

To wy jesteście manipulantami. A ja nie mam żadnego związku z jakąkolwiek partią, co mi próbujecie swoimi marksistowskimi i komunistycznymi metodami wdrukować na twardo....

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [17:59] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć.... Z czym jestem nieuczciwa i dlaczego nie mam prawa zaliczać się do uczciwych Polaków? Dlatego że jestem zwolennikiem PiS to przekreśla mnie może nawet jako człowieka? Przecież państwo jest teraz sprzątane przez ekipę Tuska ,Sienkiewicza i Bodnara.Jakie propozycje może PiS kłaść na stół przy tak olbrzymim bezprawiu i terrorze jaki teraz panuje.To też winny PiS? I czy kiedykolwiek zaczniemy oceniać posunięcia nowego rządu a nie tylko ujadać na PiS? 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [18:17] - Imć Waszeć | Link:

Czy Pani mówi za wszystkich, czy za siebie? Inaczej mówiąc, czy Pani próbuje mi udowadniać, że istnieją tam tylko prywatne poglądy, a nie ma żadnych planów wyborczych? No to proszę nie stosować wobec mnie najstarszej na świecie opisanej metody manipulacji politycznej: pars pro toto, totum pro parte. Konkretnie proszę zaznaczać (wyjaśniać), czy Pani mówi za siebie, czy za partię. Dziękuję.

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [18:40] - sake3 | Link:

Oczywiście za siebie.Nie należe do zadnej partii.Nie stosuję też żadnej manipulacji..Pana komentarz też był skierowany do mnie jako osoby prywatnej ..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [18:43] - Imć Waszeć | Link:

Nie. Nie zwykłem kierować komentarzy do osób prywatnych w takich sprawach. Skoro więc skierowałem, to przede wszystkim dlatego, że Pani stale w tych samych sprawach kieruje swoje "prywatne" opinie najeżone pytaniami ideologicznymi do mnie osobiście. Proszę się więc zdecydować, czy Pani reprezentuje ideologię, czy siebie. Bo mnie gadanie po próżnicy bez żadnego tematu ani treści nie interesuje w tym momencie.

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [20:08] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć....Nie przypominam sobie abym STALE kierowała do Pana jakieś pytania.Najeżone,bezsensowne,czy nachalne. Jeśli tak pan uważa to przepraszam,nie będę zakłócać spokoju.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2024 [21:54] - Imć Waszeć | Link:

Droga Pani Sake3. To są rzeczy trzecio- i czwartorzędne w stosunku do poruszanego tematu. A temat dotyczy 1. "Co chce zrobić PIS, gdy już zdobędzie władzę", 2. "Skoro Tusk jest obcym agentem, to co PIS zamierza z nim zrobić, skoro już dał mu wygrać?", 3. "Jak nie będzie wtedy Dudy, a nie będzie, to co PIS chce zrobić z tymi paleo-prawnikami?, skoro już nie będzie "rąbka u spódnicy?"

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2024 [22:24] - sake3 | Link:

@Imć Waszeć....PIS już nie zdobędzie władzy więc dalsze punkty sa bezprzedmiotowe w takim razie po co spekulować?Bodajże wczoraj była dyskusja na temat geopolityki i jej wpływu na sytuacje w Polsce. 

Strony