Homosapiens czy Homofob?

Powszechnie znany jest problem nielegalnych uchodźców. Sam jestem uchodźcą i opuściłem moja ojczyznę w 1981 roku czego do dzisiaj żałuje. Dlatego wszelkie oskarżanie mnie o homofobie, rasizm czy inne lewackie wymysły mijają się z celem. Ale zacznijmy od początku.

Jest rok 2011. Rządy silnej ręki Kadafiego w Libii budzą coraz to większy sprzeciw. Do tego państwom zachodnim nie bardzo podobają się jego lewackie poglądy jak i jego dyktatorskie rządy. Oskarżany o terroryzm. Przede wszystkim spekulanci mają wielką chrapkę na eksploatacje niemałych złóż ropy naftowej oraz żywotny interes w destabilizacji na rynku paliw, kiedy to spekulanci zarabiają krocie. Oczywiście nie ma nic lepszego jak wesprzeć niezadowolony naród i przywieźć im "demokracje" na czołgach. No i zaczęło się. Nie muszę mówić, że przeciętny Libijczyk żyje obecnie na granicy nędzy, co za Kadafiego było rzadkością. Libia przestała respektować umowę z Włochami odnośnie uchodźców i już nie przyjmowała z powrotem uchodźców, którzy próbowali przez Libię i Włochy dostać się do Europy. Otworzył się Afrykański kanał dla uchodźców, na własne życzenie.

Jest rok 2011. Niepokoje i rozruchy w całej północnej Afryce. No i zaczęło się w Syrii. Inspiracją dla Syryjczyków do protestów i wojny domowej, a następnie zbrojnego wystąpienia były udane rewolucje w Tunezji, Egipcie oraz wojna domowa w Libii (tzw. arabska wiosna). Otworzony został następny szlak uchodźców, tym razem kanał Azjatycko-Bliskowschodni. W Turcji znalazło się 2,5 mln uchodźców. Czytałem i mam w pamięci, ale niestety nie mogę znaleźć tego źródła informacji, że Wysoki Komisarz ONZ do spraw uchodźców obniżył dotacje na jednego uchodźcę w Turcji z 60 US$ do 30 US$. Niestety przy obecnej cenzurze medialnej takie informacje mają nad zbyt krótki żywot medialny. Negocjacje NIEMIECKIE nie Unijne z Turcją nie powiodły się. W grę wchodziła nie tylko kwestia finansowa, ale również przyspieszenie negocjacji wstąpienia Turcji do Unii jak i liberalizacja przepisów wizowych dla Turcji. W wyniku czego Turcja nie zezwoliła na patrolowanie swoich granic przez Frontex, jednocześnie sama tę granicę rozszczelniając. Nie trzeba mówić, że była to woda na młyn dla przemytników ludzi.

Tak wyglądała sytuacja w Europie. A jak było w USA. Przez cały Meksyk ruszyły kawalkady emigrantów w grupach po kilka tysięcy. Na granicy z Meksykiem zatrzymywano nawet 10 tys. migrantów dziennie. Jakby cala latynoska Ameryka wyruszyła do USA. Jeśli chodzi o Europe to jest jasne co dało impuls do tak licznej migracji. Postawa Turcji, redukcja dotacji i aktywność przemytników ludzi na Morzu Śródziemnym. A co dało impuls do tak zmasowanej migracji do USA. Tego możemy się tylko domyślać.

Postawa Niemiec wobec emigracji. Nie wiem co było bezpośrednią przyczyną dla kanclerz Niemiec która bez konfrontacji z unijnymi SOJUSZNIKAMI wypowiedziała słynne WILKOMMEN. Moim zdaniem były to problemy demograficzne, coraz mniejsza liczba gastarbeiterów z krajów Unii co skutkowało w Niemczech brakiem rąk do pracy. Moim zdaniem przewidujące Niemcy widząc starzejące się społeczeństwo, przewidywały bardzo realne problemy ze świadczeniami emerytalnymi czy rentowymi. Chyba też bym tak myślał. Wybiorę najlepszych wykształconych, a resztę SIŁOWO relokuje po całej Unii np. do Polski. Po to Niemcom był konieczny pakt emigracyjny.  No cóż chyba się przeliczyli, bo po pierwsze wśród emigrantów brak ludzi wykształconych albo jest ich zbyt mało. Również wśród emigrantów ludzi chcących pracować jest niezbyt wielu, ale wszyscy chcą być w Niemczech albo w Anglii ze względu na wysoki socjal. Patrząc na ich markowe ubrania, na komórki jakie mają, o których niejeden "bogaty" Europejczyk może tylko pomarzyć. Biorąc pod uwagę ceny jakie inkasują przemytnicy ludzi z cala pewnością nie są to ludzie pracy, ale cwaniacy i spekulanci, a nie daj Boże przestępcy i terroryści. Ich pierwsze słowa po postawieniu nogi na Unijnej ziemi to nie chleba, jeść i spać, ale gdzie można podłączyć komórkę. Owszem były rodziny z małymi dzieci, ale zidiociałe media lewicowe pokazywały nieprawdziwe tragedie. Znany jest fakt pokazania zwłok małego dziecka, którą to tragedie lewackie media pokazały jako utopioną ofiarę migracji. Okazało się, że to córka rybaka greckiego która na skutek nieszczęśliwego wypadki utopiła się. Tak więc Europę zalała fala emigrantów chcących socjalu a nie pracy. Do tego ta dzicz zaczęła demolować ulice, gwałcić kobiety podpalać samochody.  Pamiętam obrazki z Paryża, gdzie normalny przechodzień jak i turyści nie mogli przejść ulicami centrum Paryża. Finał, kilkanascie zamachów terrorystycznych. Pamiętam film z YouTube, gdzie migracyjna dzicz napada na sklep, którego pracownik na szczęście zdążył się schować. Sklep został rozkradziony i zdemolowany. Przed oczami mam wojny gangów emigracyjnych w dzielnicach Sztokholmu do których policja boi się wejść. Pamiętam pewną Francuzkę, mieszkankę Calais, która zapłakana opowiada jak z mężem i dziećmi jadła obiad, kiedy weszło trzech czarnych osiłków z kijami baseballowymi i bez słowa zdjęli TV ze ściany i wyszli. Takich przykładów można mnożyć na tysiące, jeśli już nie na miliony. Co robią Niemcy. Ponieważ, ze względu na wysoki socjal wszyscy chcą do Niemiec albo do Anglii Niemcy wpadają na pomysł, że sobie wyselekcjonują najlepiej wykształconych chcących pracować a resztę tej dziczy rozlokują na garnuszek do krajów biedniejszych i mających mniej do powiedzenia np. do Polski. Na to nie ma dowodów, ale znając przewidywalność Niemców i ich zapobiegliwość jest to wielce prawdopodobne graniczące z pewnością.
 
No i chyba rzecz najważniejsza i najgorsza. Mam nieodzowne wrażenie, że ktoś tym steruje. Że to nie przypadek, iż inwazja migracyjna zaczęła się mniej więcej w tym samym czasie zarówno w Europie jak i w USA. Pomijam już tutaj tak wrogie działania hybrydowe Rosji i Białorusi na polskiej granicy, bo skala problemu jest o wiele większa. Jednak trudno pominąć działania niby organizacji humanitarnych zbierające uchodźców w odległości 1 km od wybrzeży Libii czy Tunezji i przewożenie ich kilkaset km na włoską Lampeduse. I tutaj na scenę wchodzi (nie wiem, jak go nazwać, Żyd nie bo będę antysemita, spekulant na pewno no i główny lewak i destruktor naszej cywilizacji) pan Soros. Jako uczeń austriackiego filozofa, komunisty Poppera, autora słynnej rozprawy „Społeczeństwa Otwarte” wprowadza w życie jeszcze bardziej lewackie poglądy multi-kulti. Chyba pan Soros niewiele zrozumiał, bo rozprawa Poppera była odpowiedzią na faszyzm i hitleryzm a sam Popper jako komunista uciekł nie do ZSRR ale do Nowej Zelandii o ile się nie mylę. Jednak obawiam się, że sponsorowane przez Sorosa, nie tylko wspomniane statki na morzu Śródziemnym, ale i lewackie organizacje jak Fundacja Batorego czy Central European University w Budapeszcie służą do szkolenia lewackiej V kolumny w celu propagowania idei lewackiej na całym świecie. Nawet lewacka Kanada, borykająca się permanentnie z brakiem rąk do pracy ma już dość emigrantów. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ktoś celowo, systematycznie i perfidnie chce zdestabilizować i rozwalić nam nasza cywilizacje od środka. Chyba temu ma służyc LGBT, związki partnerskie, gender czy ta cała nielegalna emigracja. Drugim takim ośrodkiem destabilizującym i zwalczającym naszą cywilizację jest World Economic Forum w Davos pod kierownictwem zidiociałego starca Klausa Schwaba.
 
Mam teraz podstawowe pytanie, nie tylko do organizacji przeciw homofobii, ale do wszystkich lewaków. Jak myślicie ilu homofobów liczyła Europa 30-40 lat temu, a ilu liczy obecnie? Albo jesteście takimi idiotami, że nie potraficie liczyć, albo zależy wam na zwiększaniu homofobii dla usankcjonowania własnej działalności i brania pokaźnych środków dofinansowania. Bardzo bym chciał zobaczyć statystyki pomocy prywatnych ludzi dla Afryki przed 20 laty i obecnie. Obawiam, że obecnie nie ma wielu Europejczyków chętnych pomagać na Bliskim Wschodzie czy w Afryce. To również jest wasza wina.

Teraz zwracam się do wszystkich organizacji humanitarnych. Czy naprawdę jesteście organizacjami humanitarnymi i te zdjęcia nie robią na was najmniejszego wrażenie? Czy razem z organizacjami zwalczającymi homofobie jesteście równi tym przemytnikom ludzi, którzy na ich nieszczęściu zarabiają krocie? Dlaczego z normalnych ludzi, płacących podatki, a więc również na wasze utrzymanie, chcecie zrobić z homofobów? Pomóżcie im rozsądnie, tam w Afryce, gdzie pomoc trafi nie do grupki cwaniaków, ale do ludzi naprawdę potrzebujących. Będzie to o wiele taniej i odniesie 100X większy skutek! Zresztą rozdawnictwem jeszcze nikt nie zwalczył nędzy. Dajcie im wędkę a nie ryby. Inaczej i tak wasze datki trafia do grupy cwaniaczków jak to jest od dziesiątków lat. Ale wy nie chcecie pomagać, wy chcecie niszczyć wszystko co wam lewakom stanie na drodze. Jednak przypomne, że z Rodezji, chyba najbogatszego panstwa na swiecie zrobili Republike Zambi w ktorej juz po kilu latach zmarlo kikaset tysiecy ludzi z glodu! Niedawno bylem w RPA, kraju, który produkował więcej energii niż cala Afryka łącznie. Dzisiaj Afrykanom wyłączają prąd na kilka godzin dziennie, bo jest jego brak. A czarni przy korycie i ich rodziny chodzą obwieszeni zlotem i jeżdżą Ferrari czy Lombardzini. Czyżbyście chcieli takie porządki zaprowadzić w Europie, bo wszystko do tego zmierza! Nie popieram rasizmu ani apartheidu, ale dzisiaj wielu czarnych w RPA tęskni za nim.

Rozwiązanie problemów migracyjnych: Australia wynajęła wyspy Nauru i wyspę Manus, która należą do Papui Nowej Gwinei oraz na Wyspie Bożego Narodzenia, która jest pod jurysdykcją rządu w Canberze i utworzyli tam obozy przejściowe dla emigrantów. To były namioty, nie hotele jak w Europie oraz minimum egzystencji. Proszę sobie wyobrazić, że liczba migrantów spadła do kilkuset rocznie.  Kiedy w roku 2011 władze w Australii przejmuje lewactwo, które zamroziło obozy na wyspach, no i liczba emigrantów wzrosła z kilkuset ponownie do ponad 18 tys. Dlatego twierdze, że problem emigracji to sztucznie tworzony problem przez lewactwo, które ma na celu zniszczenie naszej cywilizacji i destabilizacje naszego życia. Tym biednym ludziom się nie dziwię, szukają lepszego życia. Mnie się też wydawało, że jadę do raju, i kiedy w biednej Polsce miałem dwa samochody w bogatej Szwajcarii wmawiano mi, że samochód to luksus. Nastąpił również szok mentalny. Co dopiero dla ludzi z innej cywilizacji, religii i mentalności. Te lewackie sukinsyny nie wiedzą jaką krzywdę im wyrządzają, ja wiem, bo sam to przeżyłem na własne życzenie.
 
Że też ludzie zapomnieli po 30 latach na przykładzie ZSRR, PolPota czy innej lewackiej zarazy, jak destrukcyjne dla ludzi i kraju i jak bandyckie jest lewactwo! O poziomie intelektualnym już nie wspominam, bo wystarczy włączyć YouTube!

Homosapien czy Homofob?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

04-01-2024 [17:41] - Pers | Link:

@ałtor
//Rządy silnej ręki Kadafiego w Libii budzą coraz to większy sprzeciw.//
Bzdura. Poczytaj sobie o złotym dinarze Kadafiego.
Przeczytałem jeszcze ze dwa zdania i dałem sobie spokój.
Jeśli reszta jest tak samo wiarygodna to szkoda czasu.

Obrazek użytkownika Swisspola

04-01-2024 [19:48] - Swisspola | Link:

Widziałeś kto i jak zabił Kadafiego? Ja właśnie piszę o tym, że wszyscy Libijczycy zaczęli doceniać Kadafiego, kiedy go zabrakło (z wyjątkiem tych którzy dorwali się do władzy). Nie wykluczam ze niezadowolenia było podsycane przez zachód. Oto jeden z tytułów opisujący walki w Libii. "Wojska lojalne wobec Muammara Kadafiego prowadziły w nocy ciężkie walki z siłami antyreżimowymi 50 km na zachód od Trypolisu." Według Ciebie to tak dla rozrywki do siebie strzelali, na wiwat! Wychodzi na to, że jesteś nie do końca poinformowany i to ty piszesz bzdury.

Obrazek użytkownika u2

04-01-2024 [20:01] - u2 | Link:

Ich pierwsze słowa po postawieniu nogi na Unijnej ziemi to nie chleba, jeść i spać, ale gdzie można podłączyć komórkę.

Czyli są inteligentni. Mogliby spokojnie probówać legalnie przedostać się do UE. Kasa płacona dla mafii przerzucającej nielegalnych migrantów jest astronomiczna. Czyli są w miarę majętni. Dlaczego nie próbują dostać się do UE legalnie?

Obrazek użytkownika Darek65

05-01-2024 [08:09] - Darek65 | Link:

"Mam teraz podstawowe pytanie, nie tylko do organizacji przeciw homofobii, ale do wszystkich lewaków" - proszę pamiętać, że rewolucja zawsze zjada własne dzieci. I to właśnie lewactwo i homo pójdą na pierwszy ogień. Szkoda tylko, że normalni ludzie ucierpią.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-01-2024 [08:16] - Czesław2 | Link:

Tyle, że ośrodki decyzyjne i sterujące są daleko poza Polską. W Polsce są tylko dzbany.
Gdyby ktoś nie wiedział, na jakim etapie jest Polska
https://dorzeczy.pl/sondaz/533...
Oczywiście, 90% bezmózgów o kwestiach prawnych nie ma pojęcia. Są igrzyska i liter.

Obrazek użytkownika Darek65

05-01-2024 [10:33] - Darek65 | Link:

@czeslaw
To efekt świeżości. Poza tym, on jest showmanem, kamera go "lubi". Jak napisano, miesiąc miodowy się kończy. Poza tym on nie zauważył, że jest zderzakiem Tuska, a to go zaboli za chwilkę.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-01-2024 [10:48] - Czesław2 | Link:

@Darek65 Nie wiem, jaki jest to efekt. takie sondaże w kierunku poparcia złodziei są od 5 lat na niezmiennym poziomie. Są też zgodne z obserwowanym otoczeniem. I wszechobecnym chamstwem.