Czy błazen się zbłaźnił?

Drodzy forumowicze, calą sprawę z panem Janem Pietrzakiem widzę tak. Ponieważ mam już trochę lat, to pamiętam wysiłki Polaków do unormowania stosunków z Niemcami. Mam na myśli NRF nie NRD. Była to dla nas zachodni raj, ziemia obiecana.  Pamiętam list Episkopatu Polski do Episkopatu Niemiec, co wywołało wściekłość komuchów z PRL-u. Naprawdę staraliśmy się unormować stosunki z Niemcami i to nie tylko na szczeblu państwowym, ale również na szczeblu czysto ludzkim co nie było łatwo po tym co nam zrobili. Nie było to łatwe, bo nie powiedziano nam słowa przepraszam, nie starano się jakość zadośćuczynić, a traktowano nas zawsze z góry, atakowano za wypędzonych itp. Jednak obecne poczynania władz Niemiec, za parawanem UE, są dla nas nie do przyjęcia. Podwójne standardy prawa, szantaż ekonomiczny i bezczelne próby ingerowania w naszą demokracje jako żywo przypominają poczynania III Rzeszy i V kolumny a nie UE która miała być oparta na poszanowaniu prawa, na poszanowaniu wzajemnym, na równości i wolności. Wypowiedzi niemieckich polityków, że za garść srebrników osiągną cele Hitlera bez zużycia siły, czyli tzw. „drengt nach Osten” czy „Deutsche Lebensraum”. Np. postepowanie byłego kanclerza pana Schrödera jako żywo przypomina nam Polakom pakt Ribbentrop – Mołotow. Znów wielu niemieckich polityków wypowiada się i zachowuje bardzo podobnie do dygnitarzy III Rzeszy. To nie nasza wina, że takie zachowania i wypowiedzi niemieckiej strony przywołują nam najgorsze wspomnienia sprzed 80 lat. Znów wielu z nas Niemiec kojarzy się z SS-manem z Auschwitz albo katem z Pawiaka. Szczególnie ludziom tak doświadczonym przez PRZYJACIOL podczas II WS jak pan Jan Pietrzak, któremu Niemcy zamordowali ojca. Jeszcze nie nazywają nas podludźmi, ale tak traktują. Jeszcze nie używają siły, dopóki pieniądze są w stanie ją zastąpić i dopóki ich na to stać. To nie my a Niemcy prowadzą imperialistyczną i agresywną politykę, przywołującą szczególnie nam Polakom jak najgorsze skojarzenia. To jest jedna strona medalu. Jest jeszcze jedna ciemniejsza!!!
 
A oto druga strona: Znowu lewaccy idioci poprawności politycznej są adwokatami Niemców. Znowuż rękami polskich Volksdeuschów próbują linczować polskiego patriotę. Spójrzcie na Niemców. Czterech Niemców z różnych partie politycznych, nierzadko ostro siebie zwalczających, wypchnęło Belga i za jego plecami jednym głosem lansują zmianę traktatów unijnych dla dobra Niemiec. Szkoła nie idzie w las. Popatrzcie na naszego rudego premiera. Za parawanem Sienkiewicza, Bodnara, Hołowni czy Kosiniaka-Kamysza wprowadzi nam anarchie i bezprawie. Kamysz to już nie pierwszy raz służy rudemu jako parawan. Ja się już tego nie doczekam, ale może moje wnuki doczekają się czasów, kiedy polscy idioci polityczni, wystąpią tak razem dla dobra Polski jak potrafią to Niemcy. Można mieć różne poglądy polityczne, można się zwalczać, nawet używać siły wobec siebie, ale występowaniu na zewnątrz musi przeświecać wyłącznie dobro Polski, jej dobre imię i jej żywotne interesy. Kto tego nie rozumie jest zdrajcą a nie patriotą. Właśnie dlatego jesteśmy niemieckimi wasalami i podludźmi, na własne życzenie. Jeśli naród wybiera takich prezydentów, którzy twierdzą, że za Holocaust musimy wziąć również współodpowiedzialność i za niego przepraszają, to nie ma co się dziwić, że niedługo Ci zdrajcy zaczną Polaków obwiniać za budowę "polskich" obozów zagłady jak Auschwitz i za spędzenie oraz wymordowanie tam Żydów! Polscy politycy zachowują się jak kundel, który nic nie zrobił, ale na wszelki wypadek łasi się do PANA! A pana zawsze znajdzie jak nie w Moskwie to w Brukseli i Berlinie. Jak nie w Waszyngtonie to w Tel Awiwie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

02-01-2024 [12:39] - u2 | Link:

polscy idioci polityczni, wystąpią tak razem dla dobra Polski jak potrafią to Niemcy

LOL

Przecież z was Niemców kpią Francuzi z powodu waszej niemieckiej Energiewende. Jak wyłączył wasz Szolc ostatnie trzy elektrownie atomowe, to wy Niemcy byliście zmuszeni uzupełniać niedobór mocy właśnie z Francji. Więc twoi Niemcy "potrafią", ale zamienić elektrownie atomowe na ruski gaz, a finalnie na elektrownie oparte na węglu brunatnym. Nie jesteście obecnie przykładem do naśladowania, oj nie :-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-01-2024 [12:43] - Imć Waszeć | Link:

Oj tam czepianie się. Wolę taki naród, który wspólnie podejmuje durne decyzje, od takiego, w którym indywidualiści z wielkim ego wiecznie szukają jakiegoś sponsora za granicami. Galerianki polskie i tyle.

Obrazek użytkownika Ryan

02-01-2024 [18:17] - Ryan | Link:

Widzę tu niesamowity wysyp zbrejzowanych trolli z peło.. wulgarnych, bezczelnych, tępych i chamskich szaciarzy. Widzę również że prawi dają się wciągać w walkę w błocie z tymi pełowskimi świniami!
Kochani PRAWI !
NIE karmcie trolli folksdojcza‼️
NIE komentujcie tych sukinsynów

Obrazek użytkownika u2

02-01-2024 [18:28] - u2 | Link:

Kochani PRAWI !

Drogi Ryan, NB to jest prywatne komercyjne forum. Przeznaczone do dyskusji. Dyskusję może przerwać admin. Ja się w wielu sprawach nie zgadzam ze Swisspola, bo prezentuje wg mnie niemiecki punkt  widzenia. Pewnikiem inaczej by śpiewał, gdyby mieszkał w Polsce, a nie w Oftringen. No ale nie mieszka i zapewne dlatego uważa nas Polaków za durni, ma do tego prawo, choć mnie to bardziej śmieszy niż smuci :-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

02-01-2024 [23:16] - Siberian Husky Dog | Link:

Czy Rada Galaktyczna oraz klienci izb wytrzeźwień zajęli już stanowisko w sprawie wypowiedzi pana Pietrzaka?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

02-01-2024 [13:03] - AŁTORYDET | Link:

"KOCHANA RODZINO ULMÓW!" - te słowa najdoskonalej, najcelniej najprecyzyjniej, naj.. naj... naj...  oddają to, jak szanują nas, Polaków - niemcy. Są to słowa, którym zwraca się do zamordowanej rodziny Ulmów, córka Eilerta Dieckena, mordercy, bestii, zwyrodnialca, który dokonał tej zbrodni. Policjanta, w służbie zachodnich niemiec. Koniecznie trzeba zobaczyć film Mariusza Pilisa "Historia jednej zbrodni", bo z niego one pochodzą. Miła starsza pani, córka oprawcy, całe życie przeżyła, ufając że ma ojca, który życzliwie pomagał Polakom w czasie wojny. A najbardziej rodzinie Ulmów, skoro to tak głośna sprawa... Przed laty, niemiecki licealista, po zwiedzeniu obozu w Stuthoffie, podarł swój paszport, przestał mówić po niemiecku i odmówił powrotu do kraju. Obydwa te przypadki, to symbole tego, jak widzą siebie niemcy, w relacji z Polską. Oni po prostu nami pogardzają, głęboko w nosie mają nasze krzywdy, interesy i aspiracje. Niszczą nasze państwo, resztę kapitału społecznego, inicjują i inspirują przemiany polityczne, knują i spiskują przeciwko nam. Nigdy nie przypuszczałem, że to napiszę, ale dziś i w najbliższych latach, będą dla nas o wiele bardziej niebezpieczni, niż moskwicini.

Obrazek użytkownika Swisspola

02-01-2024 [16:54] - Swisspola | Link:

Niestety przede wszystkim sami sobą gardzimy. To co się dzieje teraz jest najlepszym tego dowodem. Plujemy pod wiatr sami się opluwając. Nie znajdziesz szacunku u obcych jesli swój Tobą pogardza. Ci co rozumieją, że prawdziwy patriotyzm to poszanowanie rodaka, nie muszą idiotycznie przelewać krwi, walczyc o wolność i udawadniać swojego bohaterstwa! Przynajmniej nie tak często! Za NASZ PATRIOTYZM historia wystawia nam najkrwawsze rachunki!
 

Obrazek użytkownika admin

02-01-2024 [13:09] - admin | Link:

@Swisspola -- bardzo obrze napisane. Zgadzam się

Obrazek użytkownika Ptr

02-01-2024 [13:54] - Ptr | Link:

Uwaga na marginesie: Wolne media powinny teraz poruszać także tematy podstawowe - zablokowanie rozwoju polskiej gospodarki przez Niemcy, czyli zatrzymanie CPK, zatrzymanie budowy drogi wodnej na Odrze, portu kontenerowego pod pretekstem ekologicznym, itp, itd. To jest podstawa. Będziemy biedni i będziemy zbieać puszki po piwie.  

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

02-01-2024 [14:17] - Alina@Warszawa | Link:

Tu świetny tekst na temat niemieckiej polityki ograniczającej rozwój Polski: 
https://www.magnapolonia.org/n...

Obrazek użytkownika tricolour

02-01-2024 [15:30] - tricolour | Link:

Kolega Szwajcar jakoś mało odważny jest.

Siedem na dziesięć importowanych samochodów używanych to auta niemieckie. Właściciel Lidla stał się najbogatszym Niemcem po ekspansji sieci w Polsce. Sklepiki osiedlowe zaopatrują się w Selgrosach i makrach. Hurtowy handel spożywczy trzyma Schwarzwaldgruppe. Forumowi polscy patrioci kupują w Kauflandach i otwarcie o tym piszą. Obi, Castoramy, Aldi, netto i inne po co powstały? W jakim celu Opel ma fabrykę w Gleiwitz? Proste - by odprawy górnicze z likwidowanych kopalń trafiły do Niemca. I trafiają. Rolnik po unijnych dotacjach, gdy się dorobi, to co kupuje? Mercedesa? A może Izere?

Slizgasz się, kolego, po temacie: polski, strzelisty patriotyzm kończy się w obrotowych drzwiach galerii.

Obrazek użytkownika Swisspola

02-01-2024 [16:06] - Swisspola | Link:

Ależ ja się absolutnie zgadzam. Wykupili nas za bezcen. Mają nie tylko handel i finanse, ale również przemysł należy do nich albo jest od nich uzależniony.  Niemcy pozbyli się lokalnych gazet, ale nie wiadomo, ile mediów mają jeszcze w łapach. Jeśli nawet nie, to mają V kolumnę i armie Volksdeutschow! Teraz możemy sobie wychodzić z Unii. Dla nich tym lepiej, bo będą swoje zarabiali, Będą mieli wpływy na nasz bantustan a jednocześnie nie będą musieli płacić dotacji. Najlepszy przykład to prywatyzacja Telekomunikacji. Jak Francuzi kupowali Telekomunikacje to nie krzyczeli, że za 10-15% wartości. To było sprawiedliwe, natomiast niesprawiedliwym jest, jeśli Polacy zarabiają mniej i czynią tym złodziejom konkurencje. Dlatego uchwalono zasady pracowników delegowanych. Tak wielu idiotów politycznych prywatyzowało Polskę a tak naprawdę, ją wysprzedali i przeżarli lub rozkradli! Dzisiaj jak się nie obrócimy to dupa z tylu! Tak też załatwili Grecje. Najpierw ja zadłużyli a później zaczęli za bezcen wykupywać! Gdyby Grecy mieli swoja drachmę, to by o wiele lepiej wyszli z kryzysu. Dlatego polskim  gwoździem do polskiej trumny będzie przyjęcie EURO. Nie piszę już o zmianach traktatów!
 

Obrazek użytkownika u2

02-01-2024 [16:30] - u2 | Link:

Tak też załatwili Grecje. Najpierw ja zadłużyli a później zaczęli za bezcen wykupywać!

No nie jest to dobry przykład, wy Niemcy ratowaliście przede wszystkim swoje banki, z DB na czele, które w Grecji dawały pożyczki wysokiego ryzyka. Po krachu w Grecji radziliście Grekom aby sprzedali jakąś swoją wyspę. W końcu kryzys dopadł was Niemców i Grecy teraz wam radzą, abyście wy Niemcy sprzedali jakąś swoją wyspę :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

02-01-2024 [17:27] - Czesław2 | Link:

55% polaków popiera działania Sienkiewicza.

Obrazek użytkownika Swisspola

02-01-2024 [18:19] - Swisspola | Link:

@Czesław2
Skąd te liczby. TVN podało?

Obrazek użytkownika Czesław2

03-01-2024 [15:31] - Czesław2 | Link:

Nie  doRzeczy. Ma Pan inne liczby? Skąd?

Obrazek użytkownika Ptr

02-01-2024 [16:25] - Ptr | Link:

Tylko ,że wrogie przejęcie polskiego handlu zaczęło się w latach 90. , gdy miał byc koniec historii, pieniądze miały nie mieć narodowości , a unia miała być rajem. 
Elity liberalno - lewicowe wspierały rozwój zachodniego biznesu w Polsce i wyprzedawały im wszystko co sie dało. I te elity mówiły : popatrzcie jak nam Polska wypiękniała, przy czym Niemcy mówili jak to oni Polskę zbudowali. Po wejsciu do unii np. Lidle rozwijały się z kredytu unijnego.  
Niektórzy kupują , a niektórzy wcale nie. To nie konsument zbudował te firmy , ale system kredytów i korupcja polityczna oraz wpływy w unii. Pojedynczy klient nie ma dużego woływu wobec marszu przez instytucje. Aczkolwiek powinniśmy to kurestwo zatrzymać. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-01-2024 [20:47] - Tomaszek | Link:

Widzisz kolorowy ?
A ja mam BMW , najbardziej pożądaną e9 , sen gebelsów i angolskich folksdojczy religii niemieckiej . Miałem jeszcze jedną rzadziutkiego Baura 2002 ale ją opchałem w zeszłym roku , bo miejsca nie maiłem pod dachem . Jeździłem nią po parkingu pod miejscowym, Lidlem . Miejscowi DDRowcy focusami po tysiąc funtów na raty  w golfach zaczęli chodzić taki im gul na szyi wyłaził  . Dla mnie ta bejca to taki polski lidl . A Lidli i Aldików w Anglii dostatek . Moja prywatna ambasada . A że twoje szmaty sprzedajne się sprzedały to nic dziwnego i sprzedały kraj i dały skolonizować . Na początek w ramach repolonizacji ty se śledzika zrób w oleju z cebulką . Tylko nie gotowce ze sklepu , bo one to się nawet na słoiki nie nadają . Wiem że pewnie nie pomoże , le w Lidlu takich nie ma . 
Aha
A w której galerii są dziś drzwi obrotowe .Czyżby jakiś stary ubek posty pisał ? 
Aha nr 2
Dziś BMW i Ople mają  silniki Peugeota a Mercedesy Renówek . Żeby nie było że niemiecka tiechnika balszaja . To coś jak Syrenka z "Kochajmy Syrenki ". https://www.youtube.com/watch?... . to z tego zmałpowali . Czawrta minuta .

Obrazek użytkownika tricolour

02-01-2024 [21:07] - tricolour | Link:

@tomszek

Galeria Dominikańska, galeria centrum Bielany. Street view możesz włączyć gdy ci jakiś ubek pomoże.

😛

PS - a tak się śmiałeś z tego mojego diesla w Renault, że królowa lawet. A ten dwulitrowy diesel na łańcuchu to nie do zajechania jest. Teraz takich się już nie robi - litrowy benzyniak pod dwieście koni, w sam raz na trzy lata i do żyda.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-01-2024 [22:07] - Tomaszek | Link:

Jeżeli to Laguna to rzeczywiście królowa niekwestionowana . Co z tego że silnik burczy jak reszty brak . Cud że do dziś dożyła . A lawetę do jej wożenia rozumiem że masz . Dzisiejsze Renówki czy Peugeoty nie są tak wyżyłowane i spełniają normy  . To nie Ford - Found On the Road Dead rodem z Koeln w Niemczech . Nawet Lidl w Galerii Bielany to się Auchan nazywa . Coś te Twoje Niemce nie wiedzieli że nie trzeba glądać się za siebie  bo im z przodu ktoś przyyebie . Tak było i tym razem . Drzwi obrotowych nie widzę , ale niech ci będzie . Ja wjechałbym na parking . Chyba ze Ci Renówka dymi jak murzyńska kuchnia . To i drzwi obrotowe od ulicy znalazłeś .
Aha 
Nawet ja to może sobie latem z Francji Panharda 24 ściągnę , albo Renówkę Dauphine bo taką mój ojciec miał jak byłem mały . Zamiasty tego Baura zerodwójki .

Obrazek użytkownika tricolour

02-01-2024 [22:47] - tricolour | Link:

Nie przesadzaj z tym dożywianiem, raptem osiem lat ma. Zresztą - jak pisałem - idzie do sprzedania. Kolejna też renowka będzie, nie będę żonie żałował.

PS. Nie Auchan tylko Carrefour. Auchan jest za autostradą.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-01-2024 [00:14] - Tomaszek | Link:

Aha Carefour Auchan to wrocławskie Lidle i Aldiki  . Yhy , będę wiedział . A osiem lat to Renówka ma czy sledzie ? Bo Renówka to najmłodsza ma ze dwanaście albo lepej . A może tych litrów to półtora , to tylko pół litra różnicy , to mało na dwóch żeby przy tym siadać . Chyba ze zoptymalizowałeś i od razu Mastera lawetę kupłęś ? Po co z dwiema się wozić ? Mówię Ci , ten Panhard jest fajny .

Obrazek użytkownika tricolour

03-01-2024 [07:26] - tricolour | Link:

@tomaszek

Wiem, że od pierwszego momentu działam ci na nerwy tak, że ledwo się trzymasz, by nie zdechnąć. Wiem, że to tylko dlatego, że mam rację. Nawet durny samochód budzi w tobie frustrację nie do ogarnięcia, pewnie dlatego, ze swojej żonie nie zmieniasz samochodu wtedy kiedy tego chce, bo właśnie ma taką ochotę. Gdybyś był facetem, nie frustratem, to byś zwyczajnie zapytał o tę renowke, a nie dorabiał jej cech, które reperują twoje zdeptane poczucie wartości. Zresztą pisanie, że komuś gul skacze pokazuje czego w istocie pragniesz. A mnie nie tylko wali co komu skacze, ale nawet to, czy taki biedak ma co żreć i czy nie zdycha z głodu, bo każdy i tak zdycha na własny rachunek i w stylu jaki sobie wypracował.

Tobie zaś życzę, byś budował pięknie samochody warte grube tysiące funtów, kupił sobie piękną rezydencję wśród łąk Albionu, do tego stadninę panhardów, przy której garaże Jaya Leno to będą bieda sztuki.

Długa droga przed tobą, do jej przebycia polecam ci Renault 2.0dCi, w sam raz na angielskie zimno - dzięki grzałkom w układzie chłodzenia ciepło w aucie jest po trzech minutach. Gul nie skacze, ale jest za to miło.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-01-2024 [20:19] - Tomaszek | Link:

Moja żona ma męża z samochodem i w dupie te złomy . Jakoś żyje .  . Leno to komik i aktor m. Fury spoko ale to nie mój klimat tyle ruchu . Podobnie z rezydencją Lorda 
Coxa . I znów trochę arytmetyki podstawowej . Te grzałki to jeden kilowat , silnik podczas jazdy generuje minimum dwadzieścia KW nadmiaru energii czyli ciepła . trzy minuty to mój czajnik w pracy litrowy o mocy niecałego kilowata grzeje . Tu jest ponad sto pięćdziesiąt kilogramów  samego silnika z metalu . Samego chłodziwa to z osiem litrów . Te grzałki to tylko alternator przeciążają i akumulatory czyszczą . Tu jest różnicz rzędu wielkości .A propos sprawdziłem włączają się poniżej siedmiu stopni i tylko powyżej 1500 obrotów silnika kaskadowo .do 2,5 tysiąca gdy się czwarta włącza . Wyłączaja się ok 20 stopni temp silnika . Czyli tam grzeje coś innego , pewnie samopoczucie . Tu był taki co twierdził że sześcioma kostkami brykietu ( inżynier czy tam jakiś fizyk nie wiedział że w technice nie ma paliwa na sztuki) 100 metrowe mieszkanie ogrzewa i mu jest ciepło pamiętaj jemu ciepło . Teraz i od nastu lat jedyne Renówki 2,0 diesle niezależnie od literek to Traffic i Master . I grzałek już chyba nie ma . Ja mam w układ chłodzenia wpięte Webasto 6 KW i wielkiej  różnicy nie czuję. Jak Ci miło to miło i tyle . Ja dziś nic nie piszę bo jestem zmęczony i daję se na luz .
Aha
Pietrzak ma rację tylko do połowy , bo powinien jeszcze gebelsom bólu zęba życzyć .

Obrazek użytkownika Ryan

02-01-2024 [16:10] - Ryan | Link:

Pietrzak ?
A to?   Hans G., niemiecki przedsiębiorca, który wykrzykiwał do pracowników, że
„rozstrzelałby wszystkich Polaków”,
"Polaków trzeba tępić jak robactwo".
.... prawomocnie UNIEWINNIONY przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Podły bandzior pruski
https://pbs.twimg.com/media/GC1SNULXwAASAQ-?format=png&name=small

jeżeli ja będę opowiadał, że „rozstrzelałbym wszystkich Niemców”, "Niemców trzeba tępić jak robactwo"

To też zostanę uniewinniony?

Niemcy to wyższa demokracja?
Także skończmy z tą idiotyczną poprawnością polityczna bo. Pietrzak ma racje

Obrazek użytkownika smieciu

02-01-2024 [16:51] - smieciu | Link:

Autorze. Proszę nie iść drogą jazgdyni. Obrabiać ciągle tej samej mitologii przestawiając jedynie w kolejnych wpisach porządek zdań opisujących ciągle tą same zestawy kilku hasełek i ogólników.
Popatrzcie na naszego rudego premiera. Za parawanem Sienkiewicza, Bodnara, Hołowni czy Kosiniaka-Kamysza wprowadzi nam anarchie i bezprawie. Kamysz to już nie pierwszy raz służy rudemu jako parawan.
PiS nie przejmował TVP na rympał? Najpierw dostając negatywny wyrok TK a potem tworząc równie bezprawną RMN? Nie wytworzył PiS anarchii w aparacie sądowniczym? Próbując podporządkować go sobie?
Nie? W takim razie Sienkiewicz i rudy też nie. A tekst sprowadza się do kwiczenia krzywdzonego Kalego.

Obrazek użytkownika sake3

02-01-2024 [17:27] - sake3 | Link:

@smieciu.....To co pan zarzuca @jazgdyni u pana występuje aż w nadmiarze..To pan jest mistrzem hasełek i ogólników oraz jednego tematu.PiS,PiS,PiS...Pudelek,Seksmisja,anarchia........No i jak tu iść inną drogą której nie chce pan zobaczyć ani poznać a nawet podzielić się mniej wyświechtanymi spostrzeżeniami?

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-01-2024 [19:57] - Tomaszek | Link:

Sake
Śmiecio to sam jest rympałem tuskoludków . O cztm rozmowa .

Obrazek użytkownika Ryan

02-01-2024 [17:27] - Ryan | Link:

@smieciowy penisie
PiS nie przejmował TVP na rympał? 

Kiedy penisie PIS przejmowal telewizje na rympal?
BUCU
Kiedy?
Kiedy szmato ruda to bylo?
Kiedy debilu?
Kiedy?

Obrazek użytkownika Swisspola

02-01-2024 [18:11] - Swisspola | Link:

No niestety nie, chociaż również krytykuje PiS za manipulacje prawem. Ale zgodnie z prawem. przeczytaj mój wpis "I kto tu łamie prawo?" z 26.12.2023.
Wyrok TK dotyczył zakazu powoływania zarządów TVP PR i PAP jednoosobowo przez ministra i kiedy był ogłoszony, ustawa nie była już aktualna, bo została zmieniona. To właśnie płk. Rympał łamał wyrok swojego zresztą trybunału, na który się powołuje! Proszę o merytoryczna dyskusji, u podstaw której leżą rzetelne fakty a nie propaganda z którejkolwiek strony politycznej.

Obrazek użytkownika Ptr

02-01-2024 [16:58] - Ptr | Link:

Im więcej się wie o przeszłości tym łatwiej zwątpić w cała tę cywilizację zachodnioeuropejską. Patrząc na Niemcy wiem ,że to nie był monolit. Postępował proces chrystianizacji. Gdy jakieś plemię zechciało się chrystianizować stawało w obliczu wojny domowej pogan z chrześcijanami. Następował szereg konwulsji - buntów antychrześcijańskich( np. rok 1038 w Polsce) , aż sytuacja się stabilizowała co oznaczało wzrost wpływów niemieckich, gdyż oni szli dobijać buntowników i ustanawiać swoje marchie. Dzisiaj niosą idee liberalne, ekologizm, brak wolności słowa, poprawnośc polityczną, ciemnotę uniwersytecką. Jakie to jest k***a śmieszne i żenujące.

Obrazek użytkownika smieciu

02-01-2024 [17:09] - smieciu | Link:

@Ptr Dzisiaj niosą idee liberalne, ekologizm, brak wolności słowa, poprawnośc polityczną, ciemnotę uniwersytecką
A kto nie niesie? USA? Chiny?
A może... Rosja?
Ludzie mają tu czystą schizę na punkcie Niemców. Cokolwiek gdziekolwiek się dzieje - to Niemcy. W zeszłym miesiącu 300tys. imigrantów przekroczyło granicę USA-Meksyk? Niemcy! Pewnie. I ich odwieczna chęci podbicia Polski. Zebrali więc ludy Ameryk do inwazji na Polskę. USA to ich punkt tranzytowy!
Mimo że Niemcy, jako takie powstały dopiero w XIXw. wcześniej będąc sympatyczną barwną luźno powiązaną zbieraniną w środku Europy.
Czy ktoś tu jest w stanie wyjść poza ciągle te same głupotki?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-01-2024 [17:22] - Imć Waszeć | Link:

"300tys. imigrantów przekroczyło granicę USA-Meksyk" -- Analitycy z CIA mówią, że jakieś duszki z Rosji i Chin, a konkretnie to z całego BRICS++ (do których mizia się Berlin, tylko się z łańcucha zerwać jeszcze nie może), tak samo jak podkur..enie Wenezueli do ataku na pola naftowe sąsiada.
A propos "miziania", to niedawno sam podrzuciłem taką myśl dla Polski, gdyby przypadkiem USA nie umiały się jakoś powstrzymać przed naciskami na nas w celu zrzeczenia się naszej niepodległości na rzecz Niemiec. W końcu nas interesuje pomyślność i przyszłość Polski, a nie jakiejś Europy, prawda? Prawda....? Chyba to już jest pytanie retoryczne w pewnych oświeconych wysoko kręgach europejskich.
https://www.rmf24.pl/fakty/swi...
"Migranci z Chin szturmują południową granicę Stanów Zjednoczonych, próbując przedostać się do USA z Meksyku. Wzbudza to zaniepokojenie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo narodowe. W ich ocenie, wśród ludzi szukających szansy na nowe życie w USA, znajdują się również szpiedzy wysyłani przez komunistyczny chiński reżim - informuje dziennik „New York Post”."
A przez nasze "super chronione na wypadek wojny" terytorium spokojnie walą "niemieccy Rosjanie" w ilościach hurtowych:
https://wiadomosci.wp.pl/niemi...
"Setki aut dziennie, a w każdym upchnięci: babcia, dziadkowie, wnuki, rodzice - tak "niemieccy Rosjanie" wracają do Rosji na święta. W ostatnich dniach padły rekordy ruchu na polsko-rosyjskim przejściu Grzechotki-Mamonowo II. Sprawa rozdrażniła Polaków mieszkających w Królewcu - oni z powodu sankcji nie mogą tak swobodnie podróżować."

Obrazek użytkownika smieciu

02-01-2024 [17:32] - smieciu | Link:

Analitycy CIA prawdę mówią... No i oczywiście nie mają na nic wpływu. Nic nie mogą zrobić z gigantycznym szlakiem przez szereg krajów Ameryki Środkowej. Te Bananowe Republiki powiedziały tym analitykom „walcie się osły”. Wzięły kasę z BRICSu (i Niemiec) i puszczają tych imigrantów. Pieniądze BRICS przekupiły także amerykańskich pograniczników, którzy otworzyli bramy na granicy Meksyku. Nic z tym ani CIA ani rząd Bidena zrobić nie może. Zwłaszcza że inni dywersanci zostali wysłani wcześniej przez BRICS by rozebrać mur Trumpa. Granica wiec stoi otworem a w Białym Domu tylko paznokcie obgryzają z nerwów. Aczkolwiek prezentują się w TV cali szczęśliwi i zadowoleni. Tłumacząc ludowi: Jest Dobrze!

powstrzymać przed naciskami na nas w celu zrzeczenia się naszej niepodległości na rzecz Niemiec.

Naprawdę, dla mnie jest to groteskowe. Po co? Dlaczego? Czy naprawdę o to tylko chodzi na świecie?

Obrazek użytkownika Ptr

02-01-2024 [17:25] - Ptr | Link:

Demokraci pozwolili Niemcom zająć Polskę przed wielką bitwą w USA. 

Obrazek użytkownika Ryan

02-01-2024 [17:41] - Ryan | Link:

NIEMCY to SKURWYSYNY
I zaden smiec tego nie zmieni

Obrazek użytkownika Czesław2

02-01-2024 [17:44] - Czesław2 | Link:

niemcy grają o własny interes.Jeśli oni są squrwysynami, to jak nazwać 60% polaków volkdeutschów?

Obrazek użytkownika Ryan

02-01-2024 [18:13] - Ryan | Link:

PRZESKURWYSYNY

Obrazek użytkownika Swisspola

02-01-2024 [18:16] - Swisspola | Link:

Po imieniu!

Obrazek użytkownika smieciu

02-01-2024 [18:34] - smieciu | Link:

No i po katolicku.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

02-01-2024 [18:44] - Siberian Husky Dog | Link:

Zabolało cię folksdojczu, co? 

Obrazek użytkownika smieciu

02-01-2024 [18:50] - smieciu | Link:

@Siberian Raczej ciebie. Tą błazenadą robicie z siebie i waszych idei dziecinadę. Dla mnie to żałosne. I to tylko chciałem wyrazić.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

02-01-2024 [18:59] - Siberian Husky Dog | Link:

śmieciu
ty jesteś pie*dolniety po ojcu czy po matce?
a może to tylko folksdojcza geny?
Przepraszam że miałem odwagę zapytać

Obrazek użytkownika Swisspola

03-01-2024 [08:58] - Swisspola | Link:

 Posłuchaj, jestem na NB a nie na jakim innym lewackim blogu, ponieważ lewackie poglądy uważam za dziecinne. Inaczej nie mogę interpretować Twojej obecności na NB, których poglądy uważasz za dziecinadę, że jesteś na służbie w pracy. Czyściciel kanalizacji też mimo smrodu musi to robić. Inaczej nie potrafię wyjaśnić Twojej aktywności na NB. Potwierdza to również brak merytoryki w Twoich wpisach, bo to za trudne dla funkcjonariusza. Prawda.

Obrazek użytkownika u2

02-01-2024 [18:44] - u2 | Link:

Dziwne te wasze zajadłe ataki na katolików. Nie przypominam sobie, aby Ryan kiedykolwiek deklarował się jako katolik.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

02-01-2024 [18:56] - Siberian Husky Dog | Link:

Pan Pietrzak powiedział co trzeba i tak jak trzeba i w nosie mam tych co kiwają główkami i mówią, że wypowiedź była "niefortunna".
Była trafną w 100% bo Niemcy najpierw zbudowali tu obozy a teraz dosyłają nam lokatorów do tych baraków.A wczesniej sami to zrobili w Dachau i Buchenwaldzie

​Tutejsze jebaćpisy i folksdojcze... pierdolcie się młoty pneumatyczne

Obrazek użytkownika sake3

02-01-2024 [20:54] - sake3 | Link:

Kiedyś Pietrzak kapitalnie skomentował niemieckie dowcipy o Polakach kradnących samochody. Rzucił pomysłem hasła reklamy turystycznej- ,,Pojedź do Niemiec zobaczyć obrazy z kolekcji swego dziadka''.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-01-2024 [09:55] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3

"Pojedź do Niemiec zobaczyć obrazy z kolekcji swego dziadka''

Zapisałem do sztambucha 🌼

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

02-01-2024 [21:05] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Po pierwsze primo: –tekst ten to nie był żart ,ale przenośnia !
 
Po pierwsze primo: –to nie był żart ,ale przenośnia (co każdy zacietrzewiony tuskowy debil- jak np. ta Staszek , i tutejszy troll powinien wiedzieć od wyniku wyborów i bez smartfona , co przenośnią jest -sam każdy ze siebie!)
 
Po drugie primo. Przenośnia ta jest jak najbardziej prawdziwa i właściwa- szczególnie  wobec zamiarów obecnych potomków Hakenkreutzów (także tych od tych znaczków czasowo na  białym tle w czerwonym serduszku brakujących )
 
Po trzecie primo: .Już mojej koncepcji rozwinięcie pochodzące: Aby uniknąć obsady tych obiektów islamistami , wystarczy zastąpić ich w obozach krajowymi niemieckimi i sowieckimi z  lewego "polskiego" pochodzenia migrantami.
  
ps.  Do was  liewyje paliaki: odwalcie się od p. Jana i Republiki - bo nim się obejrzycie, to w w/w ośrodkach dożywotnio jako renegaci zagościcie …    

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

02-01-2024 [22:50] - Siberian Husky Dog | Link:

Po co nam TVP jak mamy Deutsche Welle!
W TVP neo Info relację z Berlina nadała dziennikarka... Deutsche Welle
 

Obrazek użytkownika spike

02-01-2024 [23:47] - spike | Link:

Wisienką na rudym nosie jest zwolnienie z pracy  z S.Ekspresu Moniki Jaruzelskiej, oraz zapodanie prokuraturze, za wywiad z posłem Braunem!
który też będzie się spowiadał przed prokuratorem, demokracja i wolność słowa, jeszcze da nam popalić.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

03-01-2024 [08:34] - Siberian Husky Dog | Link:

Największym grzechem Pana Jana Pietrzaka jest to, że obraził Niemców i za to właśnie ściga go czerwony nazista bodnar
. W "ten Kraju" tuska jest to grzech śmiertelny gdyż oswojone zwierzątka nie gryzą a Pan Janek nie dal się oswoić.

Obrazek użytkownika Swisspola

03-01-2024 [09:00] - Swisspola | Link:

Niedługo za takie przestępstwo będzie kara śmierci. Bez obaw, to jeszcze przed nami!

Obrazek użytkownika Zofia

03-01-2024 [13:07] - Zofia | Link:

@Siberian....-  I znowu nadszedł czas stawania murem za każdym patriotą i instytucją państwową -" Murem za Polskim Mundurem", "Murem za Rachoniem i innymi dziennikarzami", A teraz nadszedł czas stanąć " Murem za Panem Jankiem". Boją się Go , bo może wyśpiewać o nielegalnym polskim narodzie. I sprawa by się rypła. Już zaczynają nas Polaków zastępować obcymi nacjami.