Ideologia LGBT przyczyną odruchu wymiotnego. Fotoreportaż

Pośród przyczyn wymiotów oraz samego odruchu wymiotnego wyróżnić można zarówno przyczyny o charakterze somatycznym, jak i psychicznym. Jak się okazuje, z tymi ostatnimi wiązać może się wyznawanie lewicowych ideologii, a nawet samo o nich wspominanie.
Przekonała się o tym niedawno grupa niemieckich piłkarzy (na zdjęciu poniżej), której udziałem był silny odruch wymiotny, jaki wystąpił w jednej chwili. Jak donoszą agencje, przed meczem zawodnicy namiętnie dyskutowali o ideologii LGBT. Piłkarzom nagle zrzedły miny, a w ich oczach dało się zauważyć dezorientację pomieszaną z obrzydzeniem i lekkim przestrachem, wszyscy także odruchowo zasłonili usta.


* * *
Dyskusje na temat LGBTQQRYKUcośtam oraz intensywne promowanie tego rodzaju ideologii były także przyczyną nieprzewidzianej sytuacji, jaka miała miejsce w studiu powszechnie znanej i lubianej stacji telewizyjnej TVN. Jak widzimy bowiem na kolejnym zdjęciu, prowadząca program oraz jej goście, którzy zajęli się tym tematem, z trudem musieli powstrzymywać się przed gwałtownym wyrzutem treści pokarmowej z żołądka.

* * *
Warto wspomnieć, że ideologia LGBT nie jest jedyną lewicową ideologią mogącą wywoływać odruch wymiotny. Tego rodzaju odruch mogą wywołać zresztą nie tylko ideologie, ale także ludzie, którzy, jak wiadomo, ideologią nie są.
Opowiadała już zresztą o tym znana antykomunistyczna piosenka sprzed kilkudziesięciu lat:
"Gdy ci się nie chce wcześnie rano puścić pawia,
to z przyjacielem o Leninie porozmawiaj.
A ty maszeruj, maszeruj, głośno krzycz:
Niech żyje nam Wołodia Ilicz"


wszystkie ilustracje z Niezależnej.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-11-2022 [11:36] - Tezeusz | Link:

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

25-11-2022 [12:12] - Edeldreda z Ely | Link:

Coś mi zawsze nakazywało nie uwzględniać gładkiej buźki Neuera wśród kandydatów na nieosiągalne obiekty westchnień, teraz już wiem, dlaczego...

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [14:15] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely.....Ależ Pani grymaśna, No to może charyzmatyczny z nieco przybrużdżoną twarzą Herve Renard trener Arabii Saudyjskiej stanie się obiektem westchnień?

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

25-11-2022 [14:45] - Edeldreda z Ely | Link:

@sake3

Ten troszku dla mnie za stary 😏

 

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [15:20] - sake3 | Link:

To ocenimy po sobotnim meczu.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

25-11-2022 [15:45] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3

Z tego typu i przedziału wiekowego na niezaprzeczalny obiekt nadaje się jedynie Brad Pitt, choć nadal nie mogę Mu wybaczyć tego, bo zrobił Thelmie... No, ale zrehabilitował się nieco ratując świat w World war Z.... 

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [17:31] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely....No to nie wiem co my tu robimy jeszcze na NB.Trzeba skierowac kroki do kina i zdecydować się wzdychac do młodego narybku aktorskiego.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

25-11-2022 [19:07] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3
Możemy się umówić na przykład, że pójdziemy do kina na World war Z 2, gdy się w końcu ukaże... Czekam na ten film tak wiele lat... Najpierw Bradowi pokrzyżowała szyki Angelina, potem wirusy, teraz znowu jakieś kwestie finansowe... Gdy ten film wejdzie na ekrany dla mnie będzie to naprawdę święto.

Obrazek użytkownika Pers

25-11-2022 [12:21] - Pers | Link:

Rosja. Zakaz "propagandy LGBT" i publicznych wzmianek o związkach homoseksualnych. Jest zgoda Dumy.
Niższa izba rosyjskiego parlamentu przyjęła w czwartek w trzecim czytaniu poprawki do ustawy o "propagandzie LGBT", rozszerzając odpowiedzialność karną na osoby w każdym wieku. Sprawcom grozi grzywna w wysokości 400 tys. rubli (ok. 30 tys. zł). Działacze na rzecz praw człowieka alarmują, że restrykcyjne przepisy wpłyną na treści w książkach, filmach, telewizji i mediach społecznościowych.

Przyjęte jednogłośnie przez Dumę Państwową dyskryminujące prawo zakazuje wszystkim Rosjanom promowania lub "chwalenia" związków jednopłciowych lub publicznego sugerowania, że są one "normalne".

Podobno w kolejce czeka projekt ustawy "O zakazie gwałcenia noworodków i staruszek na Ukrainie".

Można?
Można!

https://www.polsatnews.pl/wiad...

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-11-2022 [13:47] - Tezeusz | Link:

@Pers
Miżna być chamem i rusofilem...można spójrz w lustro..zobaczysz..LGBT !

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [14:02] - sake3 | Link:

@Pers........Teraz jest pan przeciwnikiem lgbt? A tak niedawno zapraszał mnie pan gorąco na paradę równości,nawet miał pan wino przynieść.No ,jestem niepocieszona.I pomyśleć że te piękne plany runęły przez jedno głosowanie w Dumie.

Obrazek użytkownika Pers

25-11-2022 [14:20] - Pers | Link:

@sake
//Pers........Teraz jest pan przeciwnikiem lgbt? A tak niedawno zapraszał mnie pan gorąco na paradę równości,nawet miał pan wino przynieść.//
Nie łżyj @sake, to ty miałaś nadzieję mnie tam zobaczyć bo widocznie uczęszczasz.
Brzydzę się pedalstwem i fekaliuszostwem.
Nie chce mi się szukać twojego komentarza.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-11-2022 [14:46] - Tezeusz | Link:

@Pers
łżesz jak zwykle. Uwielbiasz lizać osrane dupsko bandyty putlerka wystarczy poczytać twoje ścierwoneonowe agitki rusifilowe..
LGBT to twój konik wystarczy przeczytać z jakim pietyzmem odnosisz się do scierwoneonowych kompli..a oni ciebie  wróć...na ciebie tak donoszą ? Olewają ? co za..niewdzięczność..

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [15:14] - sake3 | Link:

@Pers.......No właśnie,ale nadzieja umiera ostatnia a ponieważ ja jeszcze żadnej parady nie przepuściłam to z czasem i pana przekonam.A jesli nie ja to prezydenci Warszawy,Poznania czy Gdańska Będzie też okazja do szerszego kolportowania agitek.Komentarza mojego niech pan nie szuka,był z czasów zamierzchłych kiedy pan jeszcze znał się na żartach i nie był gburem..

Obrazek użytkownika Pers

25-11-2022 [15:27] - Pers | Link:

@sake
Czyli pamiętasz co napisałaś a teraz chciałaś sobie "pomanipulować" :))
Nie muszę jeździć do żadnych z wymienionych miast bo w każdym z nich kiedyś pracowałem, mieszkałem i mam tam przyjaciół, z którymi jestem w kontakcie i to oni kolportują moje "agitki".

Teraz mam ogrom pracy bo trzeba szykować renifery na akcję "Gwiazdka" i mam mało czasu nawet na komentowanie :))

PS. Tę obiecaną wiązkę chrustu dla ciebie już dałem do magazynu.
Tylko musisz być grzeczna choć przez ten miesiąc :)))) 

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

25-11-2022 [17:18] - Edeldreda z Ely | Link:

@Pers
Przepraszam, że się wtrącę, ale Sake jest grzeczną z natury... Stąd  żadnym wyzwaniem dla Niej nie będzie zachowywać się w zgodzie z własnym charakterem i wejść w posiadanie chrustu 🙃

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [17:39] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely.......Dzięki kotom nie martwię się ani o chrust ani o ogrzewanie.Ale skoro pan @Pers chce mi dać prezent to wolę żeby mi sprezentował szopa pracza podobnego do tego co z zoo ukradli Rosjanie na Ukrainie.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

25-11-2022 [17:49] - Edeldreda z Ely | Link:

Sake3 
No, ale co na takiego szopa w domu powiedzą Lili, a przede wszystkim Pusia??? 

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [18:02] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely......Reakcji przewidzieć nie mogę ale obawiam sie,że pan @Pers rozwożąc jako Mikołaj rózgi w zemście za moje z niego żarciki przywiezie mi skunksa.

Obrazek użytkownika Pers

25-11-2022 [18:59] - Pers | Link:

@sake
//@Pers chce mi dać prezent to wolę żeby mi sprezentował szopa pracza podobnego do tego co z zoo ukradli Rosjanie na Ukrainie.//

Tak naprawdę to Rosjanie, oprócz mieszkańców Chersonia i pomników ewakuowali także zoo.
Po drodze przez Dniepr (jak uciekali gubiąc walonki i onuce) kucharz zrobił pieczyste z szopa, żeby dać jeść orkom.
Potem próbował zrobić ten sam numer z tygrysem syberyjskim ale ten popukał się łapą w czoło i go zniechęcił...

Obrazek użytkownika Pers

25-11-2022 [18:51] - Pers | Link:

 Edeldreda z Ely
//Przepraszam, że się wtrącę, ale Sake jest grzeczną z natury...//

To akurat wiem i dlatego z nią chętnie konwersuję :)

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [17:21] - sake3 | Link:

@Pers......Nie pomanipulować a pożartować,bo bez tego jak bez kawy nie ma życia.Chrust niepotrzebny Pusia i Lili robią za piece.

Obrazek użytkownika Pers

25-11-2022 [17:39] - Pers | Link:

@sake
No dobra, śmiech to zdrowie.
Ale droga @sake... Same kotki cię nie ogrzeją, trochę chrustu też w razie czego się przyda. Jak nie potrzebujesz to oddaj sąsiadce.
A najlepiej przytul się do swojego faceta (bo wątpię, że taka fajna maglareczka jak ty nie ma faceta).

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-11-2022 [18:24] - Tezeusz | Link:

@Pers
chrust sobie szykujesz a są tam kraty ?

Obrazek użytkownika Zofia

25-11-2022 [16:40] - Zofia | Link:

Ja się odniosę do wpisu autora. Interpretacja wyczynu kopaczy piłki kopanej i dziennikarzy w TVN jest fenomenalna. Gdy wyciszy się głos to wszystko wskazuje , że oni czyszczą sobie organizm przez oddanie treści żołądkowej. Normalny zdrowy człowiek tak reaguje na ohydztwa tego świata. Oni zatkali sobie usta, żeby nie zanieczyścić murawy.

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2022 [17:56] - sake3 | Link:

@Zofia....Może zwyczajnie ze strachu przed samurajami zrobiło im się niedobrze?Tak czy owak wypadło idiotycznie. Uważam,że polityczne happeningi niech sobie robią na meczach kibice,a sportowe zmagania zostawić sportowcom.  

Obrazek użytkownika angela

25-11-2022 [18:23] - angela | Link:

Jak Tusk zaczyna swoj sciek  kłamstw wywnętrzać, torsje u mnie murowane. Muszę się szybko ewakuować  na inny kanał. 

Obrazek użytkownika marsie

25-11-2022 [23:08] - marsie | Link:

Sake, jesteś wielka - pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika mada

26-11-2022 [19:33] - mada | Link:

Jak nie poszło jedną stroną - to poszło drugą .