Cztery dni wojny atomowej (ruskich i niemieckich пиздаболов)

Piątek
Rosja ogłasza przyłączenie do Rosji czterech ukraińskich obwodów, których - jako odtąd ziem na zawsze rosyjskich - Rosja bronić będzie wszelkimi sposobami z atakiem nuklearnym włącznie.

Sobota
Zatroskani o pokój światowy niemieccy intelektualiści po raz kolejny apelują o nie wspieranie Ukrainy, która powinna poddać się Rosji, aby uniknąć atomowej zagłady świata.

Niedziela
Ukraińcy, zdobywając kolejne na zawsze rosyjskie miejscowości, potwierdzają zajęcie na zawsze przyłączonego do Rosji Łymanu w na zawsze rosyjskim obwodzie donieckim. Rosja potwierdza ten fakt również.  Zanosi się też na przełamanie przez Ukraińców frontu na obszarze na zawsze rosyjskiego obwodu chersońskiego.

Poniedziałek
Rosja wyjaśnia, że nie wie, gdzie przebiegają jej na zawsze powiększone trzy dni wcześniej granice. Zapowiada, że "będzie musiała przeprowadzić konsultacje" i "będzie radzić się z mieszkańcami" w tej sprawie.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

03-10-2022 [19:23] - Pers | Link:

To teraz tylko zdobyć Moskwę i pozamiatane :))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-10-2022 [20:20] - Tezeusz | Link:

@ Rus..
Gdzie masz swój blog ...w moskwie ? Uwielbiam jak się plujesz i wkur..... bajka !

Obrazek użytkownika Maverick

04-10-2022 [20:01] - Maverick | Link:

Tazeusz jako pogada w Chazarlandi Polinie czy onuce chazarskie już wprowadziliście gender komunistyczny gdzie  wszystkie płci są równe i mogą rodzić dzieci.??

Obrazek użytkownika Maverick

03-10-2022 [22:35] - Maverick | Link:

Raport z czerwonych Stanów USA część II.

https://www.youtube.com/watch?...