Jak się czuje szara komórka celebrytki? Samotna i chora...

To tak a'propos szajby platfonsów z Parlamentu Europejskiego i "tego kraju", która atakuje ludność na odległość setek kilometrów. Nie potrzebuje kataru lub kontaktu fizycznego by zarażać dlatego wysiada przy niej każdy  wirus, każdy bakcyl itd.
Z powodu brukselskiego "wzmożenia"  Lewandowskich, Hübnerek, Thunów, Zwiefek, Bonich, Piter itd.  i ich klakierów w "tym kraju" jak ludzie z cyrku Schetyny i PGR-u Petru oraz ich wspólnych "larów i penatów" czyli KODerastów i PRL-owskich matrioszek-cimoszek tudzież inszych Bolków , od miesięcy  ćpających rodzimy dopalacz czyli tzw. "kompot Rzeplińskiego", obok zaobserwowanych nawrotów  tej upierdliwej dolegliwości zarejestrowano nowe przypadki zakażeń.
Tym razem media czerskie - wzorem swych niemieckich zwierzchników - starają się je ukryć ale przecieki informacji się zdarzają... Np.:

http://wpolityce.pl/gwiazdy/30...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

15-09-2016 [16:51] - ...Trzy kropki... | Link:

...No, Mikołów to miasto które zawsze wspominam z wielkim rozrzewnieniem bo spędziłam tam rok swojego życia...a był to piękny rok mimo że za komuny...Aktorka o której tu mowa pochodzi właśnie z Mikołowa...szkoda...miasta oczywiście!!!...

Obrazek użytkownika xena2012

15-09-2016 [21:37] - xena2012 | Link:

dobrze powiedziane bo uzyte w liczbie pojedynczej- ,,szara komórka''.Celebrytka i inni tez celebryci mają niestety deficyt pod względem zawartosci mózgownicy,ale skąd ma się tam znaleźc wolne miejsce skoro wszystko jest wypchane wodą sodową?