SEAWOLF! LARUM GRAJĄ!WOJNA!NIEPRZYJACIEL W GRANICACH!


A TY SIĘ NIE ZRYWASZ?
...To już 9 lat jak Najniepoprawniejszy z Niepoprawnych odpłynął na drugi brzeg Styksu...
Ależ by miał dziś używanie nasz Niepoprawny Kapitan Seawolf, gdyby nie kostucha! Kapuściane wióry leciałyby z głąbów oPOzycji, jej lidera Tuska, jego pastucha ciecia cieciej RP Grodzkiego&co, "Pancerna brzoza", "seryjny samobójca", "świątynia antyPiSa",  "dziurawy Stefan, "Jaś flanela", "jątrzące milczenie" Jarosława  i i. na stałe trafiły do leksykonu posmoleńskiej Polski i tam pozostają.
Jakże by się cieszył dziś Kapitan Seawolf, że Polska rośnie w siłę, że mimo brukselskich wysiłków jej "zagłodzania", mimo ciężaru pomocy walczącym za wschodnią granicą RP Ukraińcom,  bez wsparcia pitolącej wiecznie o "unijnej solidarności" Brukseli gra pierwsze skrzypce w UE gdyż trędowata i zasyfiona liberalną demokracją Bruksela z równie zainfekowanymi  "wiodącymi siłami UE" Berlinem i Paryżem, w swym szpagacie z Kremlem tracą resztki wiarygodności i żaden TSUE& inne trybunały Brukseli tego  nie zmienią.
Kapitanie! Polska jest w dobrych rękach.
Spoczywaj w pokoju! 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

01-05-2022 [22:38] - Pers | Link:

//Kapitanie! Polska jest w dobrych rękach.//
Rząd Dobrej Zmiany upadł?
Kiedy?!

Obrazek użytkownika sake3

02-05-2022 [09:05] - sake3 | Link:

@Pers......Ty chyba nigdy nie śpisz czuwając aż ta dobra zmiana upadnie.W ten sposób życie a z nim i wszelkie marzenia i przyjemności przeciekną ci między palcami.Zostaną ci tylko zapisane w komputerze antypolskie frazy.Tę ostatnią lekturę która mi perfidnie zadałeś na święta oceniam na 3,5 kawy w porównaniu do zwykłych agitek 1-1,5 kawy.Nie dlatego że była taka ekscytująca,ale cholernie długasna i nudna.O wnioskach napisżę później jak już wrócisz z obchodów twojego świeta po 9-tym maja.

Obrazek użytkownika Pers

02-05-2022 [09:15] - Pers | Link:

@sake
Nic mi nie przecieka, bądź spokojna :)
Mam po prostu jeszcze kilka dni urlopu.

//czuwając aż ta dobra zmiana upadnie.//
Wcale nie czekam bo jeśli nawet ten rząd upadnie to nie czeka nas nic lepszego. Może być tylko gorzej
Niestety, w Polsce nie ma alternatywy.

//O wnioskach napisżę później jak już wrócisz z obchodów twojego świeta po 9-tym maja.//
Ale ja się nigdzie nie wybiera :)
Zresztą 9 Maja jest chyba świętem w całej Europie, która została wyzwolona od Niemców.
Oczywiście przez bohaterską USArmy.

Obrazek użytkownika sake3

02-05-2022 [10:17] - sake3 | Link:

@Pers.....Skąd ta skromność? Nie ma alternatywy? Przecież ty ją masz i lansujesz rzad z nadania Wielkiej Matuszki Rosji.Tak jak Janukowycz przebiera niecierpliwie nóżkami u Łukaszenki na swoją daną przez Putina szansę na Ukrainie to teraz też już ktoś czeka na miejsce w Warszawie.Może zdradzisz tajemnicę kto to? I dlaczego urlop,teraz kiedy wszystkie ręce potrzebne na pokład? Zawiodłam się na tobie,że tak lekko traktujesz powierzoną ci misję.Koniec grillowania,faszyści w Mołdawii,Finlandii,Szwecjiczaekają az ich rzucisz Putinowi do stóp.

Obrazek użytkownika Pers

02-05-2022 [11:09] - Pers | Link:

@sake
//Pers.....Skąd ta skromność?//
Od urodzenia tak mam... Wiem, to cecha, która utrudnia karierę.

//Nie ma alternatywy? Przecież ty ją masz i lansujesz rzad z nadania Wielkiej Matuszki Rosji.//
Kłamiesz. Nic nie lansuję, marzę, żeby w Polsce rządzili w końcu ludzie, dla których największym priorytetem jest dobro Polski a nie np. Niemiec, USA czy Ukrainy.

//Tak jak Janukowycz przebiera niecierpliwie nóżkami u Łukaszenki na swoją daną przez Putina szansę na Ukrainie to teraz też już ktoś czeka na miejsce w Warszawie.//
Wszystko jest możliwe ale jak na razie nie widać takiego człowieka ani partii, która by za nim stała. Nawet Konfederacja, którą okrzyknięto "ruskimi onucami" stanęła murem za Ukrainą.

//Może zdradzisz tajemnicę kto to?//
Wyżej ci odpowiedziałem.
//I dlaczego urlop,teraz kiedy wszystkie ręce potrzebne na pokład?//
A co miałbym niby robić? Mam dużo czasu, mogę dużo pisać, wyszukiwać  i udostępniać ciekawe teksty. Moje ręce są "na pokładzie"

//Zawiodłam się na tobie,że tak lekko traktujesz powierzoną ci misję.//
Nikt mi żadnej misji nie powierzał, nie konfabuluj. To co robię to robię z poczucia obywatelskiego obowiązku. Jedni chodzą na manifestacje i zadymy a ja piszę. Niech każdy robi co potrafi.

//Koniec grillowania,faszyści w Mołdawii,Finlandii,Szwecji czaekają az ich rzucisz Putinowi do stóp//
Nikogo nie mam zamiaru rzucać do stóp Panu Prezydentowi Putinowi (PPP). Poza tym nie słyszałem, żeby w tych krajach byli faszyści.
W Polsce będzie ich dużo jak zaczną uciekać przed PPP z Ukrainy.

A to dla ciebie (też)  https://spiritolibero.nowyekra...

Obrazek użytkownika sake3

02-05-2022 [12:28] - sake3 | Link:

@Pers......Nie słyszałeś,że w Mołdawii czy Finlandii są faszyści? No to dlaczego w takim razie wojska rosyjskie tam się wybierają? Jaki tym razem jest powód? Dlaczego Finlandiaa i Szwecja od lat są penetrowane przez Rosjan a w ubiegłym tygodniu Rosjanie naruszyli ich przestrzeń powietrzną,nie mówiąc już o groźbach Ławrowa i Putina w mediach? Ty bezkrytycznie przyjmujesz narrację rosyjską,oczywiście wolno ci .Jesteś dorosły ,masz swoją wiedzę i swoje poglądy. Ale powinieneś rozumieć,że inni mają prawo do tego samego. Wcale nie jest pewne,że w 2014 roku to Ukraińcy w Odessie zabili innych Ukraińców  a Rosja czekała aż 8 lat na ,,wymierzenie sprawiedliwości''.Zbyt wiele bowiem jest oskarżeń,że to Rosja do osiągnięcia swoich celów urządza prowokacje,jak chociażby wysadzanie bloków w celu oskarżań innych.W dzisiejszych czasach to też metoda walki,nawet atak na wieże w Nowym Jorku też róznie się interpretuje.

Obrazek użytkownika Pers

02-05-2022 [13:26] - Pers | Link:

@sake
//Pers......Nie słyszałeś,że w Mołdawii czy Finlandii są faszyści? No to dlaczego w takim razie wojska rosyjskie tam się wybierają?//
A wybierają się? Nic mi nie wiadono.

//Dlaczego Finlandiaa i Szwecja od lat są penetrowane przez Rosjan a w ubiegłym tygodniu Rosjanie naruszyli ich przestrzeń powietrzną,nie mówiąc już o groźbach Ławrowa i Putina w mediach?//
Skąd masz takie wiadomości? Ale jakby co to samoloty NATO nie raz naruszyły przestrzeń powietrzną Rosji. Widocznie chłopaki lubią się bawić.
A  Ławrow i PPP ostrzegają, nie grożą a to duża różnica.

//Ty bezkrytycznie przyjmujesz narrację rosyjską,oczywiście wolno ci //
Nie prawda. Wszystkie wiadomości czerpię ze źródeł niezależnych i wszystko sprawdzam w kilku miejscach. Pewnie dlatego tak się nie błaźnię jak ścierwousz ze swoimi fejkami.

//Ale powinieneś rozumieć,że inni mają prawo do tego samego.//
Oczywiście, że rozumiem. Tylko, że wy korzystacie jedynie ze źródeł ukraińskich, które są powtarzane przez polskie media. A jak sama mogłaś zauważyć wiele tych wiadomości okazuje się fejkami. Mnie najbardziej rozbawił ten z babcią co to strącała rosyjskie drony słoikami z ogórkami :) Mistrzostwo świata :))

//Wcale nie jest pewne,że w 2014 roku to Ukraińcy w Odessie zabili innych Ukraińców//
Jest na 100% pewne. Istnieją tysiące zeznań i dziesiątki nagrań, tego się nie da tak sobie podrobić.

a Rosja czekała aż 8 lat na ,,wymierzenie sprawiedliwości''.//
Rosja nie ma jurysdykcji na terytorium Ukrainy więc nic nie mogła zrobić. Mogli oczywiście po kolei odstrzelić sprawców ale to by były bandyckie metody. ONZ, Human Watch Right i Amnesty występowały wielokrotnie do władz ukraińskich (linki niedawno podałem) o ściganie zbrodniarzy ale ukraińskie władze to olały. Gdyby mieli dowody na winę Rosjan to szybko by je wyciągnęli, prawda?

//Zbyt wiele bowiem jest oskarżeń,że to Rosja do osiągnięcia swoich celów urządza prowokacje,jak chociażby wysadzanie bloków w celu oskarżań innych.//
Oskarżenia są tylko jeszcze nikt nie przedstawił żadnych dowodów na to. Taki mały szczegół. W mediach każdy może powiedzieć co mu się żywnie podoba. Np, że Irak posiada "broń masowego rażenia", napaść, zniszczyć i ograbić kraj i do tego zamordować ponad milion ludzi. Można? I nikt nigdy nic tam nie znalazł.

//W dzisiejszych czasach to też metoda walki,nawet atak na wieże w Nowym Jorku też róznie się interpretuje.//
Jak "różnie"? Przecież wiadomo, że to brodate taliby od Bin Ladena zrobiły! Przedtem oczywiście ukończyli kurs pilotażu na awionetkach.
Walnęli w dwie wieże a trzecia sama się zawaliła, dla towarzystwa :)
Nie wiedziałaś o tym?

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-05-2022 [22:43] - Kaczysta | Link:

R.I.P

Wielki bloger
 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

01-05-2022 [23:44] - krzysztofjaw | Link:

Dobrze, że Go przypomniałaś. Jest nas coraz mniej, tych co go pamiętają i bardzo szanowali. Już niemal takich blogerów nie ma. Był niesamowicie zaangażowany społeczno-politycznie a do tego zawsze myślał po polsku, co też jest już rzadkością. Był też niesamowitym obserwatorem rzeczywistości i potrafił ją w sposób bardzo wnikliwy a często i satyrycznie złośliwy opisywać. Miał jak się to mówi "lekkie pióro", którego mogą mu do dziś zazdrościć nawet tzw. profesjonalni dziennikarze. 
Warto Go nieraz wspomnieć, bo na to zasługuje...
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jabe

01-05-2022 [23:51] - Jabe | Link:

Nie wiem, co pisałby Seawolf.

No bo Ukraińcy nie walczą o polską granicę – walczą o swoje. A my? Polska rośnie w siłę tylko w podsycanych propagandą rojeniach. A przecież już tak było w latach ’30. Wszystko się rozsypało, miraż prysnął.

Co powiedziałby na to wszystko Seawulf, nie wiem, i Pani też nie wie.