Alles Gute zum Geburtstag, Herr Donald!


...Dziś umiłowany lider Platformy O., były pudel&chipendil Tante Makreli osiąga wiek emerytalny. I otrzymuje prawo do wypasionej emerytury! "Od przyszłego tygodnia na konto byłego premiera RP ma wpływać z tego tytułu 30 tysięcy złotych miesięcznie"... Polacy nie liczą mu pieniędzy zarobionych w Warszawie i w Brukseli bo jest gorzej - przeliczają mu je na latka w pudle za niespełnione obiecanki Zielonej Wyspy, za ponad 2 mln emigrantów za chlebem podczas rządów PO&PSL spółki. Za Smoleńsk, "umowę gazową" i wszystkie łajdactwa Donalda od "polskość to nienormalność" (1987) przez "Panowie policzmy głosy" po "pieprzyć polskie stocznie" itd. do hołdu, złożonego po niemiecku Berlinowi w październiku 2021 r. na tle zabytkowego gdańskiego żurawia nad Motławą i spichlerzy.
To 34 lata kłamstw malarza kominów, ćpuna i wazeliniarza D.Tuska, które wywiodły go na fotel premiera RP prawie dwóch kadencji i na brukselskie parkiety"króla Europy"...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

23-04-2022 [00:18] - wielkopolskizdzichu | Link:

"ćpuna"  
Taki zarzut od pisiora cuchnie głęboką hipokryzją.
Zapomniał pisior, że paru staruchów z PiS niejednego młodolata uczyło warzyć kompot.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

23-04-2022 [11:08] - Marek Kudła | Link:

Dziękuję ci D. Tusku, że zapewniłeś Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne  lata, a siebie wysłałeś na śmietnik historii. Pokazałeś Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść  i głupotę.  Pokazałeś po prostu swoje prawdziwe niemieckie oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę !  Cała Polska zobaczyła, że nie jesteś żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski .
Źyczę ci niemiecki jełopie PIS-iej emerytury i  spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem politycznym i publicznym, aby wyroki TS i kary więzienia były da ciebie wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo tobie,  tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki  !