Przekleństwo Targowicy

Przejrzałem kilka wiodących tytułów. Ogólnie, wszystkie komentarze i opisy sytuacji na granicy z Białorusią, są przychylne polityce Rządu RP. W prognozach podkreśla się brak jedności, i zdradziecką, agenturalną (zależnie od tłumaczenia) rolę opozycji. W tym także, groźne z punktu bezpieczeństwa państwa, protesty aborcjonistów, które osłabiają problem głównej narracji, mającej jednoczyć naród wokół zagrożenia granicy i eskalacji konfliktu. Od siebie mogę dodać, że to można by rzec historyczne uwarunkowanie. Przekleństwo Targowicy.

https://www.theguardian.com/wo...

https://www.politico.eu/articl...

https://www.cbsnews.com/news/b...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

10-11-2021 [23:50] - u2 | Link:

Ogólnie, wszystkie komentarze i opisy sytuacji na granicy z Białorusią, są przychylne polityce Rządu RP.

No niby tak, ale z trzech przytoczonych artykułów dwa są polskiego autorstwa : Anna Noryskiewicz (CBS) i Jan Cienski (Politico)

Zwłaszcza ten Cienski jest znany z walenia jak cep w Zjednoczoną Prawicę. Teraz również stara sie jak może, aby zdyskredytować prawicę oraz kościół. Pani Noryskiewicz i pan Andrew Roth (The Guardian) są dużo bardziej obiektywni.

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-11-2021 [00:12] - Tomaszek | Link:

Problemem nie jest targowica , ale narodowy poziom nasranie we łbach . Cały czas powyżej 50 procent . Ktoś daje im mandat .

Obrazek użytkownika Maverick

11-11-2021 [00:13] - Maverick | Link:

Poliniacy nawet nie zdają sobie sprawy jak są manipulowani, bo kabała chce ich poświęcić na mięso armatnie.

News dla Poliniaków z amerykańskiego punktu widzenia bez kabistycznych insynuacji:

https://www.trunews.com/stream...

News śmieje się z Poliniaków  że włączyli się do Uni co chce społeczeństw beznarodowych a teraz robią przeszkody, weszli do NATO czyli zgodzili się na utratę suwerenności a teraz udają jakby nie wiedzieli na co pozwolili globalistom.
Porównują emigrację nad granicą Polski z granicą Texasu.

Przypominają około 13 minuty że Polin i USA chciało  wyszadzić w powietrze Łukaszenkę poprzez planowany zamach na życie demokratycznie wybranego prezydenta Białorusi.

Co na to bezmyślne polskie komuszki na usługach kabały???
Czy amerykańskie chrześcijańskie wiadomości są kontrolowane poprzez Putina?? Według Poliniaków z urojeniami pewnie tak. Gdy tym szują kabalarzy wystają z butów sowiecko-rzydziańskie onuce.

Obrazek użytkownika angela

11-11-2021 [06:20] - angela | Link:

Maverick, POmieszanie z POplątaniem.
"....demokratycznie wybranego prezydenta Bialorusi "" z 90% poparciem ??, kiedy polowa kraju strajkowała z powodu sfałszowanych wyborów. 

Obrazek użytkownika Maverick

11-11-2021 [06:57] - Maverick | Link:

Jesteś tak karmiona propagandą że zatraciłaś zdolność samodzielnego Angela ja już w Polin umiałem czytać pomiędzy linijkami a tutaj tylko udoskonaliłem samodzielne myślenie tak aby kabalarską propagandę rozpoznawać z daleka.

Ale oni myślą na znacznie innym poziomie, wasi kontrolerzy co karmią was niestrawną i przeżutą papką.a wy to łykacie i jeszcze myślicie że jesteście patriotami. Jesteście nierozgarnięci i leniwi aby weryfikować i sprawdzać fakty. Kontrola  narodów finansowo to ich specjalność. Jak Ronald Regan  CA  miał campain ralley Fountain Valley 1 mile square park, poszedłem tam aby być częścią demokratycznego procesu i widziałem samego Dawida Rockerfellera,  Stałem kilka metrów od niego gdy podszedł do niego diennikarzyna chyba  z Orange County  Register albo LA Time i zapytał się go dlaczego on nie ubiega się o stanowisko prezydenta bo ma taką regonizację nazwiska. Pewnie by z łatwością wygrał.Wiecie co mu odpowiedział że stanowisko prezydenta USA znaczyłoby dla niego degradację. To nie dla niego.  Czyli był częścią innego rządu, już wtedy zaskoczyłem co jest grane. a to było blisko 35 lat temu, teraz rzeczywistóść tylko obnażyła że prezydentura to tylko taka pozycja że nawet wyjątkowo upośledzony Biden może ją sprawować, bo on i tak nic nie ma do gadania, on tylko robi pozory...

Potem gdy Jaruzelski przyleciał do USA negocjować zmiany ustrojowe i długi nie spotykał się z Prezydentem ale z Rokerfellerem któremu sekundowało aż 4-rech byłych vice prezydentów. Widzisz prezydenci USA niewiele znaczą  a tak że nawet retard jak Biden może nim być, wszystko jest pociągane poprzez  ważniejszych ludzi co teraz chcą zniewolić wszystkich goim. Bo jest zresztą opisane w Objawieniu.