DUDA JES GUPI

    DUDA JES GUPI CZYLI GAZETA WYBORCZA PUSZCZA ŃJUSY

    KOD, jaki jest, każdy widzi. Jaki jest poziom organu Michnika, każdy widzi również.
Gazeta Wyborcza, znana m.in. z kłamstw na temat historii, z wyśmiewania polskiego patriotyzmu oraz wieloletniego ocieplania wizerunku reżimu Putina, tym razem przez dwa dni szukała w całej Polsce demonstracji KOD-u, z czego postanowiła zrobić dwa ńjusy.
    W Lubniu, podczas wizyty prezydenta, Gazeta odnalazła trzech obrońców demokracji z dwoma transparentami. Jak widać na screenie poniżej, pani w środku musi równocześnie podtrzymywać dwa transparenty. GW konsekwentnie określa ową scenę mianem demonstracji.

    O ile w Lubniu frekwencja wyniosła trzy, dzień później w Warszawie Gazeta odnalazła takich egzemplarzy aż... cztery. Jak więc wynika z przekazu GW, demonstracje KOD są coraz liczniejsze.
    „Przed Pałacem Prezydenckim zakomunikowali: "Andrzej Duda łgarzem"” – komunikują w tytule swojego ńjusa intelektualiści z Czerskiej.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Joan

05-02-2016 [23:27] - Joan | Link:

Ciekawe ile KOD-eraści tym trzem "chorążym" płaca na godzinę. Myślę, że niewiele bo niezbyt są aktywni.

Obrazek użytkownika Vinitrol

06-02-2016 [00:29] - Vinitrol | Link:

Kurde to jakoś tak było : "Proszę nie karmić trolla !" Skończcie wreszcie pisać o tych gamoniach. Troll tak długo żyje jak długo jest karmiony :(

Obrazek użytkownika zbigniew

06-02-2016 [07:39] - zbigniew | Link:

Jest dokladnie tak jak piszesz. Znam to z autopsji. Zdarzalo mi sie w kraju w ktorym mieszkam sprowokowac zydow do dyskusji na niewygodne dla nich tematy i jedyna odpowiedzia ich bylo: "no comments" i odwrocenie sie tylem. Kazda proba dostawala w d..e, doslownie bo jedynie mozna bylo mowic do ich d..y. Zydoska metoda, ktora powinni zaczac stosowac polacy. Skuteczna. Sprawdzona.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-02-2016 [10:44] - NASZ_HENRY | Link:

Leon jes gupi too ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

06-02-2016 [11:44] - Lektor | Link:

Proponuję Leonowi temat o rozmnażaniu się lemingów. Istotnym jest to czy lemingi wymrą, a jeśli tak to kiedy ? Lub czy program 500+ pomoże im przetrwać, a jeśli tak to w jakich rozmiarach.
Dlaczego byłoby to tak interesujące ? Ponieważ to co te przygłupy robią np. w sejmie, to już o pomstę do nieba woła. Myślę sobie jaka piękna byłaby Polska bez tych durniów i zdrajców. Gdybym wiedział, że oni wymrą, czułbym się o wiele lepiej. A więc do roboty Leon !