KOD ZDECHŁ

I tyle w tym temacie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika emilooo89

24-01-2016 [12:00] - emilooo89 | Link:

Amen :)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-01-2016 [16:01] - NASZ_HENRY | Link:

Nie tak szybko!
KOD jest na kroplówce z petru$olarów ;-)

Obrazek użytkownika Zofia

24-01-2016 [12:32] - Zofia | Link:

Tak całkiem nie zdechł.Próbuje się utrzymać przy życiu żebrząc na ulicznych "występach"w obronie ..nie wiedzieć czego. Uzbierał całe 900 zł.Owsiak zaczynał chyba wyższą kwotą swoją żebraninę.

Obrazek użytkownika Lektor

24-01-2016 [13:38] - Lektor | Link:

Nie wierzę ! Oni naprawdę zbierają pieniądze na alimebty dla Kijowskiego ! No przecież on okrada własne dzieci nie płacąc alimentów !!!

Ten łom zalega z płatnością alimentów na sumę ok. 80 tys. zł. Niedawno temu zwolnił się z pracy w PZPN za ok. 7000 zł miesięcznie, a zrobił to ponoć dla działalnożci w tym Komitecie dla Debili. Pytaniem jest za co ten debil żyje ?! Moim zdaniem powinni do niego zapukać prokuratorzy !

Obrazek użytkownika xena2012

24-01-2016 [14:00] - xena2012 | Link:

ileż się zmieści do tych puszek? Czy nie lepiej gdyby sędziwe damy- uczestniczki demonstracji wyskoczyły z pachnacych naftaliną futerek w celu spieniężenia i wsparcia kucyka w pokryciu zaległości.