Oni naprawdę już się kończą... Z Newsweeka i GW wieje nudą

   Każdy kto interesuje się tego rodzaju osobliwościami folklorystycznymi, zna chyba na pamięć powtarzane setki razy oklepane zbitki słowne o "polskości będącej nienormalnością", o "wrodzonym antysemityzmie i ksenofobii", o "patriotyzmie który jest faszyzmem", o "Kościele, co się miesza" (podobnież jak o "Kaczyńskim, który jest chory z nienawiści", o "Macierewiczu, co to dzieli społeczeństwo", o "PiS-ie co chce podpalić Polskę", itede, itepe...).
    Tym razem te same toporne propagandowe kołki wbija we łby po raz setny, tysięczny, enty... (oryginalny zapewne w swoim mniemaniu) Pan Artysta...
"bolesna jest ta polska bezinteresowna złość i wrodzony antysemityzm"... "nieufność, zawiść, złość i przede wszystkim wszechobecny Kościół"... "ludzie z niechęcią patrzący na obcych"...
    Zieeewam...

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaciszek

19-01-2016 [16:22] - Kaciszek | Link:

Zgadzam się - to jest po prostu nudne. Fałsz zawsze się nudzi. Ale jest też ciekawa zbitka, że coś może być jednoczesnie nudne i denerwujące.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

19-01-2016 [18:19] - Chatar Leon | Link:

Jeżeli jakaś osoba czy jakieś środowisko po raz enty obsesyjnie powtarza, że nie cierpi swojej własnej tożsamości (polskości, wiejskości, miejskości, żydowskości, amerykańskości itd...), to jest to jedynie objaw psychicznych problemów tych osób z samymi sobą.