Język GW: „Ludobójcza gadka” w Polsce i „incydent” w Kolonii

    Ot. Taka mała próbka dyskursu "intelektualistów z Czerskiej":

    Pisanie o mężczyznach z krajów islamskich jako istotach płciowych, posiadających popęd seksualny, wyraźnie zainteresowanych europejskimi kobietami to już nawet nie „powielanie stereotypu”. To wręcz … „ludobójcza gadka” i „mowa nienawiści”.

     "Dziennikarz codziennej gazety napisał przed tygodniem o przyjeżdżających "dwóch tysiącach Arabów do rżnięcia naszych dziewcząt".
     Znam tę ludobójczą gadkę z Rwandy. To mowa nienawiści, która poprzedza zabijanie. To gęstniejący zapach pogromu. Jeśli do niego dojdzie, historia zapamięta, że stało się to za prezydentury Andrzeja Dudy. Polaka katolika, który ocalił hostię."
(Wojciech Tochman, Zapach, wyborcza.pl, 29.07.2015)

    Za to seria odrażających przestępstw związanych z atakami seksualnymi, znęcaniem się, gwałtami i rabunkiem, popełnionych niedawno w Niemczech przez bandy wspomnianych wyżej mężczyzn z krajów islamskich to … „incydent” w wydaniu jakiejś tam "grupy mężczyzn".

    "Niemiecka telewizja przyznaje, że błędem był brak bieżącej relacji z Kolonii, gdzie grupa mężczyzn seksualnie napastowała w sylwestra kobiety." (wyborcza.pl. 6.01.2016)


źródło screena: blog Ewarysta Fedorowicza na blogmedia24

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-01-2016 [10:40] - NASZ_HENRY | Link:

GW gadzinówka PO prostu ;-)

Obrazek użytkownika Adam66

14-01-2016 [15:17] - Adam66 | Link:

To tak jak w tym starym kawale o wyścigu Breżniewa i Cartera - na dwóch startujących Carter do doopy bo zajął przedostatnie miejsce a Breżniew zakończył wyścig wielkim sukcesem bo był drugi...