Oni naprawdę już się kończą...

   "Polska musi zdecydować, czy chce należeć do świata rowerzystów, wegetarian, gendera, rządów prawa i wolności słowa, czy też wybierze przyszłość w chińsko-rosyjskim świecie i modelu."
   
Tak, tak. "Intelektualiści" z Czerskiej naprawdę płodzą takie perełki! Jeśli ktoś nie wierzy, załączam screen z internetowej wersji organu Michnika.


*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  * 
I wiadomość z ostatniej chwili:
Jak widać, Chińczycy, zapewne pod wpływem lektury Gazety Wyborczej i Komitetu Obrony Demokracji, rezygnują z "modelu chińsko-rosyjskiego" i masowo zgłaszają akces do świata rowerzystów.

źródło zdjęcia: observer, wikimedia commons

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika patriota

12-01-2016 [07:45] - patriota | Link:

ty już raz wybrałeś śmierdzielu, więc z WSW ci po drodze żołnierzyku bez honoru i kołnierzyku!!!!!!
na ulice do KOD-u tam dyrdymały o TK i honorze postkomunistów prawic istoto ułomna, uleż ty musiałeś narobic śieństw że sie tak boisz.... juz niedługo IPN oddtajni twój bogaty życiorys,,,,, plecak na droge i pisz do moskwy o internetową używaną odzież z moskwy!!!!!!!!

Obrazek użytkownika Jabe

12-01-2016 [08:01] - Jabe | Link:

Czym sobie chatar Leon na tak żarliwe uczucie zasłużył?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-01-2016 [09:24] - Chatar Leon | Link:

Po prostu człek zobaczył Żakowskiego i zareagował adekwatnie :)))

Też na początku pomyślałem że to wylew uczuć ku mnie.)))