Buc marynowany po prostu... Gorzej! Czerski intelektualista!

    "Walisz, Paweł. Serią. Normalnie. Tak z biodra. Jak ci się marzyło. Długą serią. Tratatatata. I już leżą. Starzy i młodzi. Kobiety, dzieci, mężczyźni. Jedni na drugich. Ciała jeszcze ciepłe. Krew się sączy. Ze sterty czy dołu z wapnem jeszcze słychać jęki.
    Zmiana magazynka. Przestawiasz kałacha z automatu na pojedyncze strzały. Podciągasz cholewy saperek, żeby mniej chlapało na spodnie. Wchodzisz na tę stertę albo stajesz nad dołem. Rusza się, stęka - to trach. Już się nie rusza, nie stęka. Następny. I następny. I jeszcze jeden, jedno albo jedna. Aż przestaną się ruszać i zapadnie cisza. Uff, zabezpieczasz kałacha. Nareszcie dobrze się czujesz."

   
     Takie arcydzieła tworzą chyba tylko... intelektualiści czerskiego sortu! A to tylko fragment wypocin niejakiego Żakowskiego pod adresem Pawła Kukiza. Całość bredni popełnionych na tę okoliczność przez cytowanego wyżej paździerza: tutaj.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Celtyn

23-12-2015 [16:22] - Celtyn | Link:

Dziwi mnie oburzenie! Przecież to słowa czystej miłości. Wzór dla Żakowskiego znany odkąd reprezentował tą ideę przeszczepioną ze wschodu. Opis o tyle niepełny, że pominął "charakterystyczny" strzał w tył głowy.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

23-12-2015 [19:35] - Chatar Leon | Link:

Ktoś zresztą bardzo ładnie mu odpisał:
Kukiz strzela piosenkami, podczas gdy taki Zygmunt Bauman strzelał naprawdę.

W ogóle znamienna jest ta ich obsesja na punkcie krwi, pogromu, rozstrzeliwań. Wałkują to od dawna, a w znaczniejszym natężeniu od czasu wygranej Dudy. "Zapach pogromu". "Biskup pachnący krwią", "Boję się, że zaczną zabijać", to niektóre rewelacje którymi co kilka dni albo częściej wybiórcza krami lemingów.

Obrazek użytkownika Zofia

23-12-2015 [19:07] - Zofia | Link:

Super określenie - buc marynowany. Pozwolisz,że nieodpłatnie przejmę tą nazwę na nazywanie niektórych zasłużonych targowiczan i zdrajców,którzy pobiegli do Brukseli pożalić się na polski Naród.
Życzę zdrowych,spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

23-12-2015 [19:30] - Chatar Leon | Link:

Nie jest to określenie mojego autorstwa. Zasłyszałem dobre kilkanaście lat temu.
Pozdrawiam, wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.

Obrazek użytkownika manko1492

23-12-2015 [20:28] - manko1492 | Link:

żakoski = absolutne dno antypolskiej kloaki goebbelsowsko-stalinowsko-szechterowskich opluwaczy Polski i Polaków.