Zakaz POdatku katastralnego wpisać do Konstytucji

Należy zorganizować i przeprowadzić referendum: "Czy zakaz wprowadzania podatku katastralnego w Polsce należy wpisać do Konstytucji. Przedtem należy przedstawić obywatelom dokumenty prezentujące stan prac nad wprowadzeniem tego podatku za koalicji PO-PSL.

Mamy wszelkie podstawy podejrzewać, że gdyby PO-PSL nadal rządziło, ten podatek zostałby szybko wprowadzony. O tym podatku w trakcie kampanii mówiła Pani Szydło - dzisiejsza Premier. Niezależnie o takich knowaniach PO-PSL napisałem w artykule: http://naszeblogi.pl/57965-panika-w-po-prawda-o-pracach-nad-podatkiem-katastralnym (nie wiedziałem w tamtej chwili o podjęciu tematu przez Panią Szydło).

Na temat podatku katastralnego pisałem wielokrotnie, m.in. w artykule: http://interia360.pl/polska/warminsko-mazurskie/artykul/podatek-katastralny-zmowa-milczenia-politykow,48616 . "Nowoczesna" Petru oraz PO-PSL chcą igrzysk (aluzja do wojenki o TK), dostaną je i zaczną się tłumaczyć. Wcześniej należy wygnać szemrane towarzystwo "resortowe" z TVP oraz z PR, następnie w obiektywnych mediach przedstawić dokumenty z prac w ministerstwach, za kadencji PO-PSL, nad podatkiem katastralnym. Blisko 90% Polaków jest przeciw temu podatkowi, więc takie referendum podniesie notowania PiS.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

04-12-2015 [11:50] - xena2012 | Link:

i co z tego ,że Polacy są przeciwni temu podatkowi który ich po prostu zniszczy? wyjdą i tak na ulicę zwabieni wrzaskiem Petru nawet nie wiedząc po co wychodzą ogłupiali i zmanipulowani.Przeglądając wypowiedzi na portalach skierowane przeciw pis i prezydentowi myślę,że ci ludzie dostaną tę gwiazkę z nieba czyli podatek katastralny na własne życzenie.

Obrazek użytkownika Jabe

04-12-2015 [13:50] - Jabe | Link:

A o co chodzi z tym podatkiem, oprócz tego, że jedni go chcą, a inni nie?