Co za k…rwa! I to w dodatku stara k…rwa…

    „Aby otworzyć drogę do światowej koalicji przeciwko Państwu Islamskiemu, proszę Françoisa Hollande’a o zniesienie sankcji wobec Rosji.” – były premier Francji François Fillon. źródło

    „Pocieszam się tylko, że ta stara kurwa Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!” – napisał kiedyś śp. Stefan Kisielewski (wybór myśli S. Kisielewskiego na tweeterze - tutaj)

    „Nasze dane operacyjne mówią o zmasowanym przerzucie z Rosji na linię frontu nowych oddziałów i broni pancernej (…) To są przygotowania świadczące o przygotowaniu do eskalacji konfliktu. Na front wracają – wbrew warunkom rozejmu – czołgi i ciężka artyleria, w tym rakietowa.”  – Dmitrij Tymczuk z grupy Informacyjny Sprzeciw. źródło

    „To nie przypadek, że prowadzony przez separatystów ostrzał w Donbasie nasilił się po zamach terrorystycznych w Paryżu.” – szef litewskiej dyplomacji Linas Linkevicius. źródło

    „My wiemy, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i mój kraj. Potrafimy się temu przeciwstawić, jeśli Europa będzie reprezentować wspólne wartości. Powinno tu być 27 państw” – Prezydent Lech Kaczyński podczas pamiętnego wiecu w Tbilisi 12 sierpnia 2008.

                                                                                    *  *  *

BIEŻĄCE INFORMACJE ZE WSCHODU UKRAINY


źródło zdjęcia mediarnbo

    W nocy z 15 na 16 listopada terroryści otwierali ogień 16 razy.
    W nocy z 16 na 17 listopada terroryści otwierali ogień 25 razy.
    Od wczoraj wieczór do dziś rana terroryści atakowali już 30 razy. źródło
    Ostrzeliwanie celów cywilnych przez rosyjskich terrorystów to standard.
    W nocy z 13 na 14 ostrzelano z wyrzutni rakietowych Krasnohoriwkę na Doniecczyźnie źródło
    Ostatniej nocy ogniem z „wycofanych” moździerzy nakryto miejscowości Majorsk i Troickie. źródło
    Z Rosji wyruszył właśnie kolejny „konwój humanitarny”, który zmierza w stronę zajętych przez terrorystów z ugrupowań DNR i LNR terenów na wschodzie Ukrainy. Ponadto kolejne transporty wojskowe z Rosji wjeżdżają do Donbasu przez odcinek granicy kontrolowany przez terrorystów.


zawartość jednego z ubiegłorocznych rosyjskich "konwojów humanitarnych" - więcej niezalezna.pl


Broń skonfiskowana w ostatnich dniach terrorystom na wschodzie Ukrainy.
źródło zdjęcia mediarnbo


źródło ilustracji mediarnbo

                                                                                         *  *  *
Objaśnienia dla niekumatych:
    Jeżeli ktoś na podstawie niniejszego wpisu wnioskuje, że wpis niniejszy jest głosem poparcia dla zamachów islamistów dokonywanych we Francji czy gdziekolwiek indziej, to wówczas ja wnioskuję o kimś takim, że jest idiotą.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

19-11-2015 [18:51] - Adam66 | Link:

Niemniej jednak flaga ruska prawie jak francuska tylko paski w inną stronę...

Obrazek użytkownika Janko Walski

19-11-2015 [22:04] - Janko Walski | Link:

Zdumiewające jak łatwo Kremlowi zawsze szło z tą starą k. Jauruzelskiego po wrowadzeniu stanu wojennego i retorsji sankcji Zachodu też pierwsza przyjęła Francja.