Islam to religia pokoju. Ekstremiści to znikoma mniejszość

* Islamofobia wynika z niewiedzy

* Ksenofobia na Węgrzech trzyma się coraz mocniej

* Jarosław Kurski wstydzi się za reakcje Polaków na uchodźców. ”Dziś islamofobia wygrywa z nakazami moralnymi”

* W Londynie rośnie islamofobia

* Nic nie czyta się tak dobrze jak antymuzułmańska sensacja

* Polska islamofobia bez muzułmanów

* Już samo słowo „migrant” dehumanizuje

* Elity muzułmańskie oddają swoje dzieci do chrześcijańskich szkół, by nie były stygmatyzowane

* Czy warto było pozostawać w koalicji, której symbolem jest drut kolczasty na granicach? (to o Grupie Wyszehradzkiej i polityce skutecznego pilnowania granic UE przez Węgry - przypis własny)

* Witold Waszczykowski, szef MSZ islamofobem

* Muzułmanie: Winna jest islamofobia

...
POWYŻSZA LISTA ZBITEK SŁOWNYCH TO NIC INNEGO, JAK PRZEGLĄD TYTUŁÓW W ME(N)DIACH GŁÓWNEGO ŚCIEKU Z KILKU OSTATNICH MIESIĘCY…


Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika 3rdOf9

14-11-2015 [14:40] - 3rdOf9 | Link:

O, o, o, o!!! Właśnie tak: jak ja lubię czytać takie bzdety w takim momencie, jak ten dzisiejszy, kiedy ich kompletny bezsens właśnie wyszedł na jaw :) Dzięki, że zechciałeś wyszukać i przytoczyć :)

W zasadzie, to czemu Francuzi się oburzają... Powinni delegować ochotników "na ofiarę dla smoka", którym muslimowie, gwoli zadośćuczynienia za wieki krucjat, średniowiecznej dyskryminacji, palenia na stosie i innych Straszliwych Prześladowań, będą mogli przed kamerami poobcinać głowy.

Tego wymaga sprawiedliwość dziejowa! Tego wymaga nowoczesna tÓlerastia! A jeśli ktoś protestował będzie przeciw temu, to znaczy, że jest zaściankowym, nacjonalistycznym islamofobem... I smokofobem w dodatku...

Obrazek użytkownika staraszafa

14-11-2015 [19:23] - staraszafa | Link:

Jeden z tytułów prawie się zgadza,rzeczywiście posyłają do chrześcijańskich szkół, kto tylko może- ale dlatego,że tam jest wysoki poziom i nie ma demoralizacji w programach nauczania.Znam takich osobiście, więc ich motywacja jest mi też znana.

Obrazek użytkownika kat

14-11-2015 [14:45] - kat | Link:

Nie wszyscy muzułmanie to terroryści ale wszyscy terroryści to muzułmanie