PR-owcy z GW, umiejcie się zachować na cmentarzu żydowskim!

    Ilekroć zdarza mi się zwiedzać cmentarze żydowskie, nie zapominam o ubraniu na głowę jakiejś czapki. Zresztą chyba każdy, średnio rozgarnięty człowiek, uważający się za kulturalnego, wie, że mężczyźni odwiedzający teren cmentarza żydowskiego poprzez nakrycie głowy okazują szacunek zmarłym (więcej o żydowskich nekropoliach tutaj).
    A zatem, panowie z GW, skoro już w ramach swoich propagandowych kampanii urządzacie sesje zdjęciowe na cmentarzu żydowskim, ubierajcie swoim modelom coś na głowę!
.


    Modelem na zdjęciu jest niejaki pan Tryczyk, znany przede wszystkim jako wyraziciel postulatów środowisk palikociarsko-lewacko-politpoprawno-tęczowych a także z wyśmiewania osób protestujących przeciwko przejazdowi przez Polskę putinowskich „Nocnych Wilków”. Ostatnio pan Tryczyk dał się poznać jako adept uprawiania „historii” metodą niejakiego Jana Grossa. Za co zresztą został obsypany pochwałami przez niejakiego Zygmunta Baumana.

    Co ciekawe, ten sam pan model, w czasie innej, równie infantylnej, sesji zdjęciowej, ma na głowie takie jarmułkopodobne coś. O tym, że coś takiego warto by mu ewntualnie założyć na głowę podczas sesji na cmentarzu żydowskim, charakteryzatorzy z GW akurat nie pomyśleli.

(screeny z internetowego wydania GW)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

13-11-2015 [19:12] - angela | Link:

W wycieruchach z wizytą do Papieża jedzie, to akurat glowe nakryje na cmentarzu.
Pacynki od propagandy, a wartości żadnych.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

13-11-2015 [21:43] - Chatar Leon | Link:

Powoli ich inwencja w rozgrywaniu karty p.t. "Żydzi i antysemityzm" się kończy.
Pomysłów im chyba już brak...
Swoją drogą to niezła praca naukowa mogłaby powstać na ten temat.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

14-11-2015 [16:33] - 3rdOf9 | Link:

Zwracam uwagę na hasło "Nie ma wolności bez równości"... Czyżby?