Koniec Idiotki

Koniec Idiotki (i psiapsiółek).
Uff…
To tyle w tym temacie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-11-2015 [17:39] - NASZ_HENRY | Link:

Grabarze do grabi kopacze do łopat ;-)

Obrazek użytkownika Francik

12-11-2015 [17:41] - Francik | Link:

A może jednak szkoda. Ten głupi babsztyl mógłby jeszcze trochę pociagnąć platformersów na samo dno i metr wgłąb.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

12-11-2015 [18:08] - StachMaWielkieOczy | Link:

Ta ekipa grala do bramki PiSu

podobno po wygranej PiSu misiek osobiscie zadzwonil do Prezesa i zameldowal "wykonanie zadania"

Obrazek użytkownika Lektor

12-11-2015 [18:39] - Lektor | Link:

Bardzo mi się podoba ta notka ! No bo właściwie słowa w tym temacie są już zbyteczne. Dodam tylko, że ta kobita to chory człowiek. Ona jest chora lub opętana z nienawiści do PIS-u i pogardy dla Polaków.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

12-11-2015 [19:15] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Zaś tam "chora, opętana, pogarda", może jeszcze "nawiedzona" albo co? Zwykła głupia baba. To nie opętanie co i raz z niej wychodzi, ale piramidalna głupota, przejawiana choćby w braku dystansu do samej siebie. Autor ma rację. Chory to jest Niesiołowski.