PETRU GROZA! Partia pana Petru czyli Czerwony Burżuj straszy


      Powyżej pan Petru. Petru Groza, zwany Czerwonym Burżujem (gif pochodzi stąd).
    Jak czytamy w źródłach, pan Petru znany jest głównie jako założyciel partii o znaczeniu marginalnym, stanowiącej w istocie satelickie ugrupowanie siły przewodniej narodu (więcej o nowoczesnej i postępowej partii założonej przez pana Petru przeczytać można tutaj, o samej osobie założyciela, w skrócie, tutaj).

    Na zdjęciu poniżej - konwencja partii pana Petru:

materiał ilustracjyjny: wikipedia

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Obywatel

15-10-2015 [10:41] - Obywatel | Link:

Jak tu nie lubić historyków...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-10-2015 [13:00] - Ula Ujejska | Link:

A tu inny ojciec założyciel nowoczesnej:

http://niepoprawni.pl/sites/de...

Obrazek użytkownika Obywatel

20-10-2015 [22:04] - Obywatel | Link:

Front Oraczy nie będzie satelitą. Obawiam się, że będzie sukcesorem. Co więcej, wszystkie siły demokratyczne będą jeszcze wierniej stały przy ojczyźnie światowego proletariatu.